Verrassing: interim-manager Man Utd stapt alweer op

door
Verrassing: interim-manager Man Utd stapt alweer op

Manchester United wist vanavond in de Premier League de topper tegen Arsenal naar zich toe te trekken. Cristiano Ronaldo zorgde met twee doelpunten voor een thuiszege van The Mancunians, waar interim-manager Michael Carrick opnieuw op de bank zat.


Dat doet het clublegende sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, die voor de rest van het seizoen vanaf komend weekend zal worden vervangen door Ralf Rangnick. Echter wacht Carrick niet op diens komst. Op de persconferentie na de wedstrijd tegen Arsenal wist de oud-middenvelder immers te verrassen door zijn vertrek bij de club aan te kondigen.

"Mijn tijd bij deze geweldige club zal voor altijd tot de beste jaren van mijn carrière worden gerekend. Na mijn komst ruim vijftien jaar geleden kon ik zelfs in mijn wildste dromen niet vermoeden dat ik zoveel prijzen zou winnen. Ik zal de fantastische herinneringen als speler en lid van de technische stad nooit vergeten. Na lang nadenken en wikken en wegen heb ik echter besloten dat dit het juiste moment is om de club te verlaten.””, klinkt het op de website van Man Utd.

Hoofdcoach?
De wedstrijd waarin Cristiano Ronaldo voor een nieuwe mijlpaal zorgde – hij scoorde zijn 800ste en 801ste doelpunt uit zijn carrière – wordt dus voorlopig de laatste voor Carrick in loondienst van Manchester United. Nochtans was Carrick voor het ontslag van Solskjaer ook gewoon onderdeel van de technische staf, maar ziet hij die stap terug klaarblijkelijk niet meer zitten. Of hij elders wil proberen aan de slag te gaan als hoofdcoach is momenteel nog niet duidelijk.

LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Snap je zijn beslissing?

Meest recent

‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

3
3
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

11
11
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

99
99
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

26
26
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

152
152
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

245
245
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

649
649
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

124
124
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

40
40
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

366
366
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

97
97
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

559
559
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

567
567
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

421
421
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1076
1076
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

309
309
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1261
1261
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

236
236
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

368
368
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

513
513

Meer sportnieuws