Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

door
Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

Een schouderoperatie zorgde ervoor dat Dries Mertens de volledige voorbereiding op het nieuwe seizoen miste en dat hij het in de eerste weken zeer moeilijk had om zich weer in het elftal te knokken bij Napoli, maar inmiddels is de Rode Duivel weer helemaal terug. De laatste weken verkeert hij in bloedvorm, met vier goals in zijn laatste drie matchen in de Serie A.


Dat heeft ervoor gezorgd dat er de voorbije weken alsmaar meer vragen kwamen over zijn toekomst. Mertens kroonde zich de voorbije weken dan wel tot topschutter aller tijden in de Serie A van Napoli, maar zijn contract loopt er op het einde van dit seizoen af. De club beschikt wel over een optie om dat met één seizoen te verlengen, maar de kans wordt onbestaande geacht dat die gelicht zal worden.

Napoli wil immers de komende maanden besparen en met zo'n 5 miljoen euro per jaar beschikt Mertens over één van de zwaarste salarissen in de selectie. Om dezelfde reden lopen ook de onderhandelingen met aanvoerder Lorenzo Insigne stroef. Mertens gaf de voorbije weken wel al meermaals aan dat hij dolgraag in Napels wil blijven en dus is een akkoord misschien wel mogelijk, als de 34-jarige bereid is om in te leveren.

SOAP
Het lijkt er echter op dat we de komende maanden weer een heuse soap zullen krijgen. Journalist Maurizio Nicita van La Gazzetta dello Sport wijst bij Sporza naar de laatste contractverlenging van Mertens in 2020, die er pas midden juni kwam. "Dries heeft toen gesproken met Inter, maar hij wilde altijd blijven bij Napoli. Uiteindelijk was er een akkoord met voorzitter Aurelio De Laurentiis. Het kan dus weer dezelfde kant opgaan", voorspelt hij. "Nogmaals, voor de lente zal Napoli geen knopen doorhakken. Zijn toekomst kan dus bij Napoli liggen, maar ze zullen alles goed onderzoeken. Eén ding is zeker: er zal over cijfers gepraat worden."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Zal Mertens volgend seizoen nog bij Napoli spelen?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: twee vliegen in één klap'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

89
89
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij goudhaantje'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

40
40
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

317
317
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

194
194
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

557
557
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

420
420
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

146
146
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

88
88
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

398
398
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

62
62
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

182
182
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

336
336
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

239
239
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

210
210
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

248
248
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

427
427
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

228
228
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

65
65
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

107
107
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

617
617
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

84
84
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

911
911
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

658
658
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

34
34

Meer sportnieuws