Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

door
Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

Een schouderoperatie zorgde ervoor dat Dries Mertens de volledige voorbereiding op het nieuwe seizoen miste en dat hij het in de eerste weken zeer moeilijk had om zich weer in het elftal te knokken bij Napoli, maar inmiddels is de Rode Duivel weer helemaal terug. De laatste weken verkeert hij in bloedvorm, met vier goals in zijn laatste drie matchen in de Serie A.


Dat heeft ervoor gezorgd dat er de voorbije weken alsmaar meer vragen kwamen over zijn toekomst. Mertens kroonde zich de voorbije weken dan wel tot topschutter aller tijden in de Serie A van Napoli, maar zijn contract loopt er op het einde van dit seizoen af. De club beschikt wel over een optie om dat met één seizoen te verlengen, maar de kans wordt onbestaande geacht dat die gelicht zal worden.

Napoli wil immers de komende maanden besparen en met zo'n 5 miljoen euro per jaar beschikt Mertens over één van de zwaarste salarissen in de selectie. Om dezelfde reden lopen ook de onderhandelingen met aanvoerder Lorenzo Insigne stroef. Mertens gaf de voorbije weken wel al meermaals aan dat hij dolgraag in Napels wil blijven en dus is een akkoord misschien wel mogelijk, als de 34-jarige bereid is om in te leveren.

SOAP
Het lijkt er echter op dat we de komende maanden weer een heuse soap zullen krijgen. Journalist Maurizio Nicita van La Gazzetta dello Sport wijst bij Sporza naar de laatste contractverlenging van Mertens in 2020, die er pas midden juni kwam. "Dries heeft toen gesproken met Inter, maar hij wilde altijd blijven bij Napoli. Uiteindelijk was er een akkoord met voorzitter Aurelio De Laurentiis. Het kan dus weer dezelfde kant opgaan", voorspelt hij. "Nogmaals, voor de lente zal Napoli geen knopen doorhakken. Zijn toekomst kan dus bij Napoli liggen, maar ze zullen alles goed onderzoeken. Eén ding is zeker: er zal over cijfers gepraat worden."

LEES OOK: Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Zal Mertens volgend seizoen nog bij Napoli spelen?

Meest recent

RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

0
0
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

18
18
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

53
53
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

28
28
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

163
163
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

58
58
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

16
16
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

53
53
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

67
67
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

81
81
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

145
145
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

308
308
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

71
71
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

398
398
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

326
326
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

524
524
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

448
448
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

431
431

Meer sportnieuws