Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

door
Nieuwe transfersoap voor Mertens in de maak

Een schouderoperatie zorgde ervoor dat Dries Mertens de volledige voorbereiding op het nieuwe seizoen miste en dat hij het in de eerste weken zeer moeilijk had om zich weer in het elftal te knokken bij Napoli, maar inmiddels is de Rode Duivel weer helemaal terug. De laatste weken verkeert hij in bloedvorm, met vier goals in zijn laatste drie matchen in de Serie A.


Dat heeft ervoor gezorgd dat er de voorbije weken alsmaar meer vragen kwamen over zijn toekomst. Mertens kroonde zich de voorbije weken dan wel tot topschutter aller tijden in de Serie A van Napoli, maar zijn contract loopt er op het einde van dit seizoen af. De club beschikt wel over een optie om dat met één seizoen te verlengen, maar de kans wordt onbestaande geacht dat die gelicht zal worden.

Napoli wil immers de komende maanden besparen en met zo'n 5 miljoen euro per jaar beschikt Mertens over één van de zwaarste salarissen in de selectie. Om dezelfde reden lopen ook de onderhandelingen met aanvoerder Lorenzo Insigne stroef. Mertens gaf de voorbije weken wel al meermaals aan dat hij dolgraag in Napels wil blijven en dus is een akkoord misschien wel mogelijk, als de 34-jarige bereid is om in te leveren.

SOAP
Het lijkt er echter op dat we de komende maanden weer een heuse soap zullen krijgen. Journalist Maurizio Nicita van La Gazzetta dello Sport wijst bij Sporza naar de laatste contractverlenging van Mertens in 2020, die er pas midden juni kwam. "Dries heeft toen gesproken met Inter, maar hij wilde altijd blijven bij Napoli. Uiteindelijk was er een akkoord met voorzitter Aurelio De Laurentiis. Het kan dus weer dezelfde kant opgaan", voorspelt hij. "Nogmaals, voor de lente zal Napoli geen knopen doorhakken. Zijn toekomst kan dus bij Napoli liggen, maar ze zullen alles goed onderzoeken. Eén ding is zeker: er zal over cijfers gepraat worden."

LEES OOK: Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Zal Mertens volgend seizoen nog bij Napoli spelen?

Meest recent

Deschacht zwaar in opspraak: Rechtbank oordeelt vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

2
2
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

5
5
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

55
55
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

37
37
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

303
303
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

74
74
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

73
73
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

17
17
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

339
339
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

416
416
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

381
381
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

113
113
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

218
218
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

288
288
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

306
306
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

243
243
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

139
139
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

486
486
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

348
348
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

116
116
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

559
559
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

263
263
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

129
129

Meer sportnieuws