'Sterkhouder zet basisplaats bij Genk op spel'

door
'Sterkhouder zet basisplaats bij Genk op spel'

In de Croky Cup staat woensdagavond de clash tussen bekerhouder KRC Genk en landskampioen Club Brugge op het programma. De druk ligt daarbij vooral op de schouders van de Limburgers. Na de nederlaag in het onderlinge duel van afgelopen zondag moet er een reactie volgen bij Racing.


Het wordt dan ook uitkijken of coach John van den Brom zijn elftal zal aanpassen ten opzichte van het voorbije weekend. Met name dan wie hij tussen de palen zal zetten. Doelman Maarten Vandevoordt maakte de laatste weken immers geen al te beste indruk. Afgelopen zondag ging hij opnieuw in de fout door de bal veel te gemakkelijk weg te geven voorafgaand aan de Brugse gelijkmaker. Iets wat zijn trainer hem duidelijk kwalijk nam.

Na de match zou Van den Brom het jonge sluitstuk immers een zware bolwassing hebben gegeven in de kleedkamer. De Nederlandse trainer zou nu zelfs overwegen om Vandevoordt naast de ploeg te zetten voor de bekermatch tegen Club. Op die manier kan hij mentaal gezien even weer tot rust komen. Met Tobe Leysen staat overigens al een beloftevolle vervanger klaar.

MOEILIJKE KEUZE
Op zijn persconferentie daags voor de match kon/wou Van den Brom nog geen uitsluitsel geven. Maar een keeperswissel zit wel degelijk in zijn hoofd. "Ik weet nog niet wie speelt, Vandevoordt of Leysen", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Ik weet ook niet of het nu de juiste beslissing zou zijn om Vandevoordt wat mentale rust te geven, van een keuze weet je pas achteraf of het de juiste was."

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

Leysen moet starten in de beker ...

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

39
39
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

187
187
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

303
303
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

50
50
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

94
94
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

255
255
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

381
381
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

247
247
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

194
194
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

70
70
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

211
211
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

215
215
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

180
180
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

70
70
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

359
359
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

166
166
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

584
584
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

305
305
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

544
544
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

762
762
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

354
354
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

858
858
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

416
416
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

659
659

Meer sportnieuws