'Sterkhouder zet basisplaats bij Genk op spel'

door
'Sterkhouder zet basisplaats bij Genk op spel'

In de Croky Cup staat woensdagavond de clash tussen bekerhouder KRC Genk en landskampioen Club Brugge op het programma. De druk ligt daarbij vooral op de schouders van de Limburgers. Na de nederlaag in het onderlinge duel van afgelopen zondag moet er een reactie volgen bij Racing.


Het wordt dan ook uitkijken of coach John van den Brom zijn elftal zal aanpassen ten opzichte van het voorbije weekend. Met name dan wie hij tussen de palen zal zetten. Doelman Maarten Vandevoordt maakte de laatste weken immers geen al te beste indruk. Afgelopen zondag ging hij opnieuw in de fout door de bal veel te gemakkelijk weg te geven voorafgaand aan de Brugse gelijkmaker. Iets wat zijn trainer hem duidelijk kwalijk nam.

Na de match zou Van den Brom het jonge sluitstuk immers een zware bolwassing hebben gegeven in de kleedkamer. De Nederlandse trainer zou nu zelfs overwegen om Vandevoordt naast de ploeg te zetten voor de bekermatch tegen Club. Op die manier kan hij mentaal gezien even weer tot rust komen. Met Tobe Leysen staat overigens al een beloftevolle vervanger klaar.

MOEILIJKE KEUZE
Op zijn persconferentie daags voor de match kon/wou Van den Brom nog geen uitsluitsel geven. Maar een keeperswissel zit wel degelijk in zijn hoofd. "Ik weet nog niet wie speelt, Vandevoordt of Leysen", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Ik weet ook niet of het nu de juiste beslissing zou zijn om Vandevoordt wat mentale rust te geven, van een keuze weet je pas achteraf of het de juiste was."

LEES OOK: 'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Leysen moet starten in de beker ...

Meest recent

'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

5
5
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

86
86
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

73
73
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

131
131
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

49
49
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

204
204
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

358
358
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

160
160
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

53
53
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

463
463
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

102
102
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

102
102
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

54
54
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

212
212
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

135
135
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

105
105
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

169
169
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

184
184
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147

Meer sportnieuws