'Dries Mertens krijgt zware tegenslag te horen'

door
'Dries Mertens krijgt zware tegenslag te horen'

Dries Mertens liet afgelopen zondag nog eens van zich spreken bij SSC Napoli. Met twee heerlijke doelpunten eiste de Rode Duivel een hoofdrol op in de 4-0-zege tegen SS Lazio. Sportief gezien lijkt de aanvaller dus helemaal terug, maar zijn toekomst bij de Italiaanse club blijft zeer onduidelijk.


Na zijn knalprestatie tegen Lazio werd Mertens bij DAZN gepolst naar zijn toekomstplannen in Napels. Hoewel hij niet te veel in detail wou treden, was zijn antwoord veelzeggend. "Ik heb altijd gezegd dat ik hoop te blijven, meer kan ik niet zeggen", klonk het. Zijn huidige overeenkomst loopt alvast nog tot na dit seizoen.

Napoli beschikt weliswaar over een optie om de samenwerking met nog een jaartje te verlengen, maar voorlopig werd daar geen beroep op gedaan. En het valt te betwijfelen of daar in de toekomst verandering in zal komen. Door de corona-crisis beschikt Napoli immers over veel minder middelen dan toen de optie werd onderhandeld. En hoewel de club haar publiekslieveling graag zou houden, zal ze haar broek hier niet aan scheuren.

SALARISOFFER
Volgens Het Laatste Nieuws zal Mertens dan ook gevoelig moeten inleveren indien hij wil blijven. Sowieso zal een salarisoffer nodig zijn om te kunnen bijtekenen in het Stadio Diego Armando Maradona. Een tegenvaller voor de 34-jarige Mertens, die in de herfst van zijn carrière ongetwijfeld nog laatste financiële slag had willen slaan. Maar zijn liefde voor de stad en club zijn zo groot, dat de Rode Duivel naar alle waarschijnlijkheid bereid zal zijn om het nodige water bij de wijn te doen.

LEES OOK: 'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

Mertens kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

11
11
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

150
150
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

20
20
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

147
147
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

147
147
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

295
295
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

77
77
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

220
220
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

263
263
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

153
153
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

261
261
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

603
603
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

202
202
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

465
465
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

225
225
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

446
446
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

92
92
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

298
298
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

134
134

Meer sportnieuws