'Dries Mertens krijgt zware tegenslag te horen'

door
'Dries Mertens krijgt zware tegenslag te horen'

Dries Mertens liet afgelopen zondag nog eens van zich spreken bij SSC Napoli. Met twee heerlijke doelpunten eiste de Rode Duivel een hoofdrol op in de 4-0-zege tegen SS Lazio. Sportief gezien lijkt de aanvaller dus helemaal terug, maar zijn toekomst bij de Italiaanse club blijft zeer onduidelijk.


Na zijn knalprestatie tegen Lazio werd Mertens bij DAZN gepolst naar zijn toekomstplannen in Napels. Hoewel hij niet te veel in detail wou treden, was zijn antwoord veelzeggend. "Ik heb altijd gezegd dat ik hoop te blijven, meer kan ik niet zeggen", klonk het. Zijn huidige overeenkomst loopt alvast nog tot na dit seizoen.

Napoli beschikt weliswaar over een optie om de samenwerking met nog een jaartje te verlengen, maar voorlopig werd daar geen beroep op gedaan. En het valt te betwijfelen of daar in de toekomst verandering in zal komen. Door de corona-crisis beschikt Napoli immers over veel minder middelen dan toen de optie werd onderhandeld. En hoewel de club haar publiekslieveling graag zou houden, zal ze haar broek hier niet aan scheuren.

SALARISOFFER
Volgens Het Laatste Nieuws zal Mertens dan ook gevoelig moeten inleveren indien hij wil blijven. Sowieso zal een salarisoffer nodig zijn om te kunnen bijtekenen in het Stadio Diego Armando Maradona. Een tegenvaller voor de 34-jarige Mertens, die in de herfst van zijn carrière ongetwijfeld nog laatste financiële slag had willen slaan. Maar zijn liefde voor de stad en club zijn zo groot, dat de Rode Duivel naar alle waarschijnlijkheid bereid zal zijn om het nodige water bij de wijn te doen.

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Mertens kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

1
1
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

34
34
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

12
12
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

36
36
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

156
156
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

96
96
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

89
89
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

125
125
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

138
138
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

70
70
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

70
70
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

184
184
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

212
212
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

138
138
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

175
175
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

162
162
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

243
243
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

335
335
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

444
444
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

345
345
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

223
223

Meer sportnieuws