'Rangnick duidt eerste United-topaanwinst aan'

door
'Rangnick duidt eerste United-topaanwinst aan'

Een dikke week na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer heeft Manchester United een voorlopige opvolger gevonden. Zo werd de Duitser Ralf Rangnick maandag officieel gepresenteerd op Old Trafford. De 63-jarige moet de ploeg op korte termijn weer op de rails zien te krijgen.


De bedoeling is namelijk dat Rangnick slechts aanblijft tot na het huidige seizoen. Daarna zou hij weer plaats moeten maken voor een nieuwe hoofdtrainer zoals pakweg Mauricio Pochettino. Desondanks zou de Duitser tijdens de komende wintermercato wel al aan de selectie mogen sleutelen. Volgens The Times wil Rangnick sowieso al een extra middenvelder naar zijn nieuwe club halen.

De clubleiding van United zou alvast bereid zijn een aardig budget vrij te maken. Dat zou de Duitser in eerste instantie willen spenderen aan Amadou Haidara. De 23-jarige Malinees speelt sinds 2019 voor RB Leipzig, waar hij doorgaans in de basis staat. Het is niet duidelijk of zijn huidige werkgever wil meewerken aan een transfer, maar er zou een afkoopclausule van zo'n 38.5 miljoen euro in zijn contract staan.

RED BULL-IMPERIUM
Dat Rangnick uitgerekend bij Haidara uitkomt, is evenwel geen verrassing. De Duitser zette jarenlang de sportieve lijnen uit binnen het Red Bull-imperium. Het is ook via die weg dat de middenvelder op de Europese velden terecht kwam: eerst naar RB Salzburg, vervolgens naar Leipzig. Zijn loopvermogen en fysieke krachten zijn alvast erg geschikt voor de speelstijl die de nieuwe trainer voor ogen heeft.

LEES OOK: 'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Denkt u dat United nog gaat meedoen voor de Engelse titel?

Meest recent

‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

31
31
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

13
13
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

83
83
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

53
53
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

140
140
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

208
208
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

251
251
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

123
123
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

68
68
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

253
253
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

82
82
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

512
512
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

172
172
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

205
205
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

60
60
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

122
122
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

123
123
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

127
127
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

41
41
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

214
214
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

367
367
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

589
589
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

522
522
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

398
398

Meer sportnieuws