'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

1619 stemmen
'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

In de Croky Cup is het woensdagavond uitkijken naar een nieuwe clash tussen KRC Genk en Club Brugge. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen de landskampioen, staan vooral de Limburgers zwaar onder druk. Coach John van den Brom zou dan ook een drastische ingreep overwegen.


Na de verloren partij van zondag was de teleurstelling bij de Nederlandse trainer natuurlijk erg groot. Vooral het feit dat zijn ploeg wederom een voorsprong weggaf met een mannetje meer tussen de lijnen, zat hem duidelijk dwars. Iets wat Maarten Vandevoordt aan den lijve mocht ondervinden. De 19-jarige doelman lag immers aan de basis van de Brugse gelijkmaker en dat nam zijn trainer hem duidelijk kwalijk.

Zo zou Van den Brom hem in een volle kleedkamer getrakteerd hebben op een heuse donderspeech. En mogelijk stopt het daar niet bij. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is de kans bestaande dat Vandevoordt woensdag gepasseerd zal worden in de basisploeg. Op die manier kan hij mentaal even tot inkeer komen en wat extra fysieke rust nemen. De laatste maanden liet hij namelijk wel vaker technische foutjes noteren.

VERVANGER STAAT KLAAR
Indien Vandevoordt aan de kant blijft, wordt Tobe Leysen normaal gezien zijn vervanger. Nog zo'n beloftevolle doelman van 19 jaar oud. Leysen kreeg eerder al zijn kans in de vorige ronde van de beker en maakte tijdens de voorbije interland-break nog indruk in de oefenwedstrijd tegen OH Leuven. Maandag zat hij alvast niet in de selectie van de beloften, wat volgens HLN wel eens een teken aan de wand kan zijn.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Genk moet een extra ervaren doelman aantrekken in januari ...

Meest recent

Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

58
58
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

108
108
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

49
49
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

191
191
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

139
139
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

105
105
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

74
74
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

89
89
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

143
143
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

92
92
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

80
80
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

410
410
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

106
106
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

272
272
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

158
158
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

369
369
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

223
223
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

160
160
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

456
456
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

142
142
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

334
334
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

319
319

Meer sportnieuws