'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

door
'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

In de Croky Cup is het woensdagavond uitkijken naar een nieuwe clash tussen KRC Genk en Club Brugge. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen de landskampioen, staan vooral de Limburgers zwaar onder druk. Coach John van den Brom zou dan ook een drastische ingreep overwegen.


Na de verloren partij van zondag was de teleurstelling bij de Nederlandse trainer natuurlijk erg groot. Vooral het feit dat zijn ploeg wederom een voorsprong weggaf met een mannetje meer tussen de lijnen, zat hem duidelijk dwars. Iets wat Maarten Vandevoordt aan den lijve mocht ondervinden. De 19-jarige doelman lag immers aan de basis van de Brugse gelijkmaker en dat nam zijn trainer hem duidelijk kwalijk.

Zo zou Van den Brom hem in een volle kleedkamer getrakteerd hebben op een heuse donderspeech. En mogelijk stopt het daar niet bij. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is de kans bestaande dat Vandevoordt woensdag gepasseerd zal worden in de basisploeg. Op die manier kan hij mentaal even tot inkeer komen en wat extra fysieke rust nemen. De laatste maanden liet hij namelijk wel vaker technische foutjes noteren.

VERVANGER STAAT KLAAR
Indien Vandevoordt aan de kant blijft, wordt Tobe Leysen normaal gezien zijn vervanger. Nog zo'n beloftevolle doelman van 19 jaar oud. Leysen kreeg eerder al zijn kans in de vorige ronde van de beker en maakte tijdens de voorbije interland-break nog indruk in de oefenwedstrijd tegen OH Leuven. Maandag zat hij alvast niet in de selectie van de beloften, wat volgens HLN wel eens een teken aan de wand kan zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Genk moet een extra ervaren doelman aantrekken in januari ...

Meest recent

Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

13
13
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

20
20
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

45
45
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

57
57
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

55
55
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

240
240
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

55
55
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

102
102
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

113
113
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

273
273
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

300
300
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

112
112
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

115
115
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

424
424
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

466
466
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

414
414
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

513
513
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

303
303
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

119
119
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

165
165

Meer sportnieuws