'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

door
'VD Brom grijpt drastisch in met Vandevoordt'

In de Croky Cup is het woensdagavond uitkijken naar een nieuwe clash tussen KRC Genk en Club Brugge. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen de landskampioen, staan vooral de Limburgers zwaar onder druk. Coach John van den Brom zou dan ook een drastische ingreep overwegen.


Na de verloren partij van zondag was de teleurstelling bij de Nederlandse trainer natuurlijk erg groot. Vooral het feit dat zijn ploeg wederom een voorsprong weggaf met een mannetje meer tussen de lijnen, zat hem duidelijk dwars. Iets wat Maarten Vandevoordt aan den lijve mocht ondervinden. De 19-jarige doelman lag immers aan de basis van de Brugse gelijkmaker en dat nam zijn trainer hem duidelijk kwalijk.

Zo zou Van den Brom hem in een volle kleedkamer getrakteerd hebben op een heuse donderspeech. En mogelijk stopt het daar niet bij. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is de kans bestaande dat Vandevoordt woensdag gepasseerd zal worden in de basisploeg. Op die manier kan hij mentaal even tot inkeer komen en wat extra fysieke rust nemen. De laatste maanden liet hij namelijk wel vaker technische foutjes noteren.

VERVANGER STAAT KLAAR
Indien Vandevoordt aan de kant blijft, wordt Tobe Leysen normaal gezien zijn vervanger. Nog zo'n beloftevolle doelman van 19 jaar oud. Leysen kreeg eerder al zijn kans in de vorige ronde van de beker en maakte tijdens de voorbije interland-break nog indruk in de oefenwedstrijd tegen OH Leuven. Maandag zat hij alvast niet in de selectie van de beloften, wat volgens HLN wel eens een teken aan de wand kan zijn.

LEES OOK: KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Genk moet een extra ervaren doelman aantrekken in januari ...

Meest recent

Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

15
15
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

11
11
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

42
42
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

94
94
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

47
47
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

115
115
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

118
118
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

292
292
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

291
291
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

135
135
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

110
110
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

201
201
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

69
69
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

368
368
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

114
114
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

396
396
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

170
170
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

270
270
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

657
657
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

216
216
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

349
349
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

425
425
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

911
911

Meer sportnieuws