'Club Brugge moet ingrijpen met falende De Ketelaere'

door
'Club Brugge moet ingrijpen met falende De Ketelaere'

Club Brugge gaat zondagmiddag met het mes op de keel naar KRC Genk, voor de eerste van twee directe confrontaties op enkele dagen tijd. Na de Europese afgang tegen RB Leipzig zijn de zenuwen immers hooggespannen bij de landskampioen. Coach Philippe Clement moet zijn ploeg dringend weer op de rails krijgen.


Gemakkelijk zal dat evenwel niet worden, zo rammelt het momenteel aan alle kanten bij Blauw-Zwart. Een deel van de spelersgroep zou niet tevreden zijn over een gebrek aan speelminuten. Vooral de veelbesproken situatie van aanvoerder Ruud Vormer zorgt voor de nodige spanningen. Daarnaast zijn een aantal sterkhouders wanhopig op zoek naar hun beste vorm. Daarbij ook Charles De Ketelaere.

Het Brugse goudhaantje begon uitstekend aan het seizoen en kreeg daar ook de nodige erkenning voor. Maar de laatste weken loopt het allemaal veel minder bij de 20-jarige Rode Duivel. Zijn doelpunt tegen Standard mocht weliswaar gezien worden, voorts kon hij amper nog zijn stempel drukken. Bij zo'n jonge speler is een terugval uiteraard niet abnormaal. RTBF ziet echter nog een andere oorzaak voor zijn mindere prestaties.

21 BASISPLAATSEN
Zo stelt de Waalse openbare omroep dat CDK momenteel de gevolgen draagt van het drukke seizoen tot dusver. Ondanks zijn prille leeftijd startte De Ketelaere al in elke officiële wedstrijd tot dusver. Zo zijn we niet eens halfweg het seizoen en heeft hij al 21 basisplaatsen achter zijn naam staan. En dat weegt uiteraard door. Volgens RTBF moet Clement zijn sterkhouder dan ook dringend rust gunnen zodat hij even op adem kan komen met oog op de rest van het seizoen.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

De Ketelaere moet veel vaker rust krijgen ...

Meest recent

Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

58
58
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

10
10
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

129
129
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

120
120
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

305
305
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

68
68
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

594
594
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1042
1042
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

309
309
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

277
277
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

267
267
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

445
445
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

469
469
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

219
219
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

350
350
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

98
98
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

220
220
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

972
972
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

221
221
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

54
54
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

48
48
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

354
354
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

319
319
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

182
182
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

415
415

Meer sportnieuws