'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

1189 stemmen
'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

De wisselvallige resultaten in de competitie gevolgd door de Champions League-pandoering tegen RB Leipzig, hebben diepe wonden geslagen bij Club Brugge. Zo lieten de supporters woensdagavond hun onvrede met de gang van zaken erg duidelijk merken. Maar ook intern zou het rommelen bij de landskampioen.


Succescoach Philippe Clement was lange tijd ongenaakbaar, maar daar is de laatste weken verandering in gekomen. Zo maakte de trainer zichzelf kwetsbaar met enkele belabberde en moeilijk verklaarbare keuzes op tactisch vlak. Daarnaast zou hij ook een pak krediet hebben verspeeld bij een deel van de kleedkamer. Volgens La Dernière Heure zijn er zeker vier spelers die momenteel ontevreden rondlopen. Wesley Moraes is daar alvast één van. De Braziliaanse spits zou naar eigen zeggen veel te weinig kansen krijgen om zich te bewijzen. Zeker nu hij in de hiërarchie opnieuw gepasseerd werd door Bas Dost.

Ook Kamal Sowah zou niet geheel gelukkig zijn. De prestaties van de recordaankoop zijn weliswaar ondermaats, hij krijgt ook amper kansen om vertrouwen op te doen en beter zijn draai te vinden. Bovendien wordt hij regelmatig in een andere rol gestopt. Daarnaast laat LDH ook de naam van Mats Rits vallen. De middenvelder is een trouwe soldaat en zal zijn onvrede nooit publiekelijk uiten. Maar het zal ongetwijfeld wringen dat hij telkens tussen bank en basis moet schipperen, terwijl Rits zelden door de mand valt.

AFFAIRE VORMER
Tot slot wordt uiteraard ook Ruud Vormer naar voren geschoven. De aanvoerder werd afgelopen weekend al aan de rust naar de kant gehaald en bleef tegen Leipzig zelfs een hele match aan de bank gekluisterd. Nochtans blijft Vormer één van de grote aanjagers telkens hij de kans krijgt. Het water tussen de Nederlander en zijn trainer zit momenteel dan ook erg diep en de situatie zou een invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Toch is Clement niet van plan om zomaar in te binden. "Ruud is niet blij dat hij niet speelt, maar daar zijn duidelijke afspraken over gemaakt in het begin van het seizoen. Dat denk ik niet, dat weet ik", was de trainer vrijdag klaar en duidelijk.

LEES OOK: Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

163
163
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

45
45
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

32
32
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

237
237
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

242
242
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

74
74
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

154
154
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

126
126
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

278
278
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

227
227
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

77
77
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

269
269
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

278
278
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

476
476
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

351
351
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

261
261
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

466
466
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

278
278
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

274
274
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

613
613
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

340
340
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

493
493
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

137
137

Meer sportnieuws