'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

1189 stemmen
'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

De wisselvallige resultaten in de competitie gevolgd door de Champions League-pandoering tegen RB Leipzig, hebben diepe wonden geslagen bij Club Brugge. Zo lieten de supporters woensdagavond hun onvrede met de gang van zaken erg duidelijk merken. Maar ook intern zou het rommelen bij de landskampioen.


Succescoach Philippe Clement was lange tijd ongenaakbaar, maar daar is de laatste weken verandering in gekomen. Zo maakte de trainer zichzelf kwetsbaar met enkele belabberde en moeilijk verklaarbare keuzes op tactisch vlak. Daarnaast zou hij ook een pak krediet hebben verspeeld bij een deel van de kleedkamer. Volgens La Dernière Heure zijn er zeker vier spelers die momenteel ontevreden rondlopen. Wesley Moraes is daar alvast één van. De Braziliaanse spits zou naar eigen zeggen veel te weinig kansen krijgen om zich te bewijzen. Zeker nu hij in de hiërarchie opnieuw gepasseerd werd door Bas Dost.

Ook Kamal Sowah zou niet geheel gelukkig zijn. De prestaties van de recordaankoop zijn weliswaar ondermaats, hij krijgt ook amper kansen om vertrouwen op te doen en beter zijn draai te vinden. Bovendien wordt hij regelmatig in een andere rol gestopt. Daarnaast laat LDH ook de naam van Mats Rits vallen. De middenvelder is een trouwe soldaat en zal zijn onvrede nooit publiekelijk uiten. Maar het zal ongetwijfeld wringen dat hij telkens tussen bank en basis moet schipperen, terwijl Rits zelden door de mand valt.

AFFAIRE VORMER
Tot slot wordt uiteraard ook Ruud Vormer naar voren geschoven. De aanvoerder werd afgelopen weekend al aan de rust naar de kant gehaald en bleef tegen Leipzig zelfs een hele match aan de bank gekluisterd. Nochtans blijft Vormer één van de grote aanjagers telkens hij de kans krijgt. Het water tussen de Nederlander en zijn trainer zit momenteel dan ook erg diep en de situatie zou een invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Toch is Clement niet van plan om zomaar in te binden. "Ruud is niet blij dat hij niet speelt, maar daar zijn duidelijke afspraken over gemaakt in het begin van het seizoen. Dat denk ik niet, dat weet ik", was de trainer vrijdag klaar en duidelijk.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

3
3
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

30
30
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

38
38
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

9
9
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

13
13
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

75
75
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

148
148
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

41
41
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

140
140
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

149
149
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

253
253
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

93
93
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

382
382
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

518
518
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

136
136
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

215
215
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

286
286
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

281
281
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

556
556
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

157
157
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

166
166
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164

Meer sportnieuws