'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

door
'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

De wisselvallige resultaten in de competitie gevolgd door de Champions League-pandoering tegen RB Leipzig, hebben diepe wonden geslagen bij Club Brugge. Zo lieten de supporters woensdagavond hun onvrede met de gang van zaken erg duidelijk merken. Maar ook intern zou het rommelen bij de landskampioen.


Succescoach Philippe Clement was lange tijd ongenaakbaar, maar daar is de laatste weken verandering in gekomen. Zo maakte de trainer zichzelf kwetsbaar met enkele belabberde en moeilijk verklaarbare keuzes op tactisch vlak. Daarnaast zou hij ook een pak krediet hebben verspeeld bij een deel van de kleedkamer. Volgens La Dernière Heure zijn er zeker vier spelers die momenteel ontevreden rondlopen. Wesley Moraes is daar alvast één van. De Braziliaanse spits zou naar eigen zeggen veel te weinig kansen krijgen om zich te bewijzen. Zeker nu hij in de hiërarchie opnieuw gepasseerd werd door Bas Dost.

Ook Kamal Sowah zou niet geheel gelukkig zijn. De prestaties van de recordaankoop zijn weliswaar ondermaats, hij krijgt ook amper kansen om vertrouwen op te doen en beter zijn draai te vinden. Bovendien wordt hij regelmatig in een andere rol gestopt. Daarnaast laat LDH ook de naam van Mats Rits vallen. De middenvelder is een trouwe soldaat en zal zijn onvrede nooit publiekelijk uiten. Maar het zal ongetwijfeld wringen dat hij telkens tussen bank en basis moet schipperen, terwijl Rits zelden door de mand valt.

AFFAIRE VORMER
Tot slot wordt uiteraard ook Ruud Vormer naar voren geschoven. De aanvoerder werd afgelopen weekend al aan de rust naar de kant gehaald en bleef tegen Leipzig zelfs een hele match aan de bank gekluisterd. Nochtans blijft Vormer één van de grote aanjagers telkens hij de kans krijgt. Het water tussen de Nederlander en zijn trainer zit momenteel dan ook erg diep en de situatie zou een invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Toch is Clement niet van plan om zomaar in te binden. "Ruud is niet blij dat hij niet speelt, maar daar zijn duidelijke afspraken over gemaakt in het begin van het seizoen. Dat denk ik niet, dat weet ik", was de trainer vrijdag klaar en duidelijk.

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

19
19
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

33
33
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

76
76
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

101
101
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

107
107
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

81
81
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

366
366
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

194
194
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

220
220
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

207
207
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

445
445
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

109
109
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

633
633
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

354
354
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws