'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

door
'Hommeles bij Club Brugge: viertal niet te spreken'

De wisselvallige resultaten in de competitie gevolgd door de Champions League-pandoering tegen RB Leipzig, hebben diepe wonden geslagen bij Club Brugge. Zo lieten de supporters woensdagavond hun onvrede met de gang van zaken erg duidelijk merken. Maar ook intern zou het rommelen bij de landskampioen.


Succescoach Philippe Clement was lange tijd ongenaakbaar, maar daar is de laatste weken verandering in gekomen. Zo maakte de trainer zichzelf kwetsbaar met enkele belabberde en moeilijk verklaarbare keuzes op tactisch vlak. Daarnaast zou hij ook een pak krediet hebben verspeeld bij een deel van de kleedkamer. Volgens La Dernière Heure zijn er zeker vier spelers die momenteel ontevreden rondlopen. Wesley Moraes is daar alvast één van. De Braziliaanse spits zou naar eigen zeggen veel te weinig kansen krijgen om zich te bewijzen. Zeker nu hij in de hiërarchie opnieuw gepasseerd werd door Bas Dost.

Ook Kamal Sowah zou niet geheel gelukkig zijn. De prestaties van de recordaankoop zijn weliswaar ondermaats, hij krijgt ook amper kansen om vertrouwen op te doen en beter zijn draai te vinden. Bovendien wordt hij regelmatig in een andere rol gestopt. Daarnaast laat LDH ook de naam van Mats Rits vallen. De middenvelder is een trouwe soldaat en zal zijn onvrede nooit publiekelijk uiten. Maar het zal ongetwijfeld wringen dat hij telkens tussen bank en basis moet schipperen, terwijl Rits zelden door de mand valt.

AFFAIRE VORMER
Tot slot wordt uiteraard ook Ruud Vormer naar voren geschoven. De aanvoerder werd afgelopen weekend al aan de rust naar de kant gehaald en bleef tegen Leipzig zelfs een hele match aan de bank gekluisterd. Nochtans blijft Vormer één van de grote aanjagers telkens hij de kans krijgt. Het water tussen de Nederlander en zijn trainer zit momenteel dan ook erg diep en de situatie zou een invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Toch is Clement niet van plan om zomaar in te binden. "Ruud is niet blij dat hij niet speelt, maar daar zijn duidelijke afspraken over gemaakt in het begin van het seizoen. Dat denk ik niet, dat weet ik", was de trainer vrijdag klaar en duidelijk.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

73
73
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

11
11
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

4
4
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

46
46
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

179
179
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

124
124
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

642
642
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

118
118
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

166
166
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

347
347
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

400
400
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

584
584
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

505
505
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

266
266
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1283
1283
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

372
372
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

396
396
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

156
156
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

326
326
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

202
202
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

863
863

Meer sportnieuws