'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

door
'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

Cristiano Ronaldo keerde afgelopen zomer terug naar Man Utd, maar daar loopt het nog niet naar behoren. Althans niet met de ploeg, want zijn persoonlijke prestaties zijn zeker niet min. Ook bij Portugal kreeg CR7 onlangs af te rekenen met een serieuze domper, waarvan het nu de rekening krijgt gepresenteerd.


Zo werd Portugal immers in hetzelfde pad geloot als Italië in de barrages voor kwalificatie voor het WK in Qatar. Niet zoals dat vroeger het geval was in een rechtstreekse dubbele confrontatie, wordt er nu met een poulesysteem gewerkt. Dat met een soort van halve finale en finale, waarbij Portugal en Italië elkaar dus kunnen treffen in de slotwedstrijd. En wie Portugal zegt, denkt uiteraard meteen aan Cristiano Ronaldo.

Een absoluut doemscenario duikt dan ook op voor de aanvaller. Mochten de Portugezen het straks daadwerkelijk moeten opnemen tegen de Squadra Azzurra, lijkt het immers eerder de underdog te zijn voor deze partij. Daarvoor moeten we maar kijken naar de resultaten van het recente verleden. Zo werd Italië vorige zomer nog Europees kampioen, en moest het maar nipt het onderspit delven tegen Spanje in de Nations League. In de troostfinale werd dan zelfs nog gewonnen van de Rode Duivels.

Laatste kans Ronaldo
Dat terwijl Portugal op het EK in de achtste finale al onderuit ging tegen België, en onlangs zijn rechtstreekse kwalificatie vergooide door een gelijkspel in Ierland en verlies thuis tegen Servië. Mocht Portugal het WK van volgend jaar niet halen, is de laatste kans op een groot internationaal toernooi waar Ronaldo aanwezig kan zijn mogelijk meteen ook vervlogen.

Tegen het EK van 2024 zal CR7 immers al 39 jaar oud zijn, een leeftijd waarop sterk valt te betwijfelen of hij nog steeds international zal zijn, of überhaupt zelfs voetballer. Dat dit het laatste WK zou kunnen zijn van Ronaldo staat zeker zo goed als vast, al valt hij uiteraard nooit te onderschatten, ook niet op 41-jarige leeftijd.

Het einde voor Ronaldo?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt flop, straffe transfer Vermant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

5
5
Ninove maakt Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht won de bekermatch tegen Ninove met 2-0, maar toch waren de supporters niet tevreden. ...

75
75
Topkine Maesschalck duidelijk na operatie De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft de gemoederen bezighouden. De middenvelder liep bij Napoli ...

36
36
Onder druk: Stef Wils roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat in de ...

43
43
Stroeykens reageert na spreekkoren richting Hasi

Bij RSC Anderlecht mochten ze zeker niet tevreden zijn na de zwakke prestatie tegen Ninove. De ...

190
190
Vader Thorgan Hazard 'verklapt' volgende uitdaging van zoonlief

Eden Hazard stopte met voetballen en dat op veel te jonge leeftijd. Thorgan Hazard is wel nog actief ...

64
64
Pittige KV Mechelen - Lierse: "Ik ben wat boos"

KV Mechelen had het zeker niet onder de markt tegen Lierse SK. Ze wonnen met 2-1 en wisten wel door ...

86
86
Standard vermijdt maar net blamage: "Niet evident"

Standard kende een moeilijke avond op het veld van SK Beveren. Ze kwamen al snel 1-0 achter, maar ...

77
77
Fink geeft succesrecept: "Dan wordt het makkelijker"

KRC Genk leek op de goede weg, maar tegen La Louvière werd het weer een minder duel. Ze ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

60
60
Blessure De Bruyne: grijpt fenomeen kans bij Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

195
195
Grote verandering op komst bij de Red Flames?

De Red Flames wonnen met 2-1 van Ierland na twee goals van wie anders dan Tessa Wullaert. Maar zij ...

176
176
Kompany kan Maldini & co van de troon stoten

Vincent Kompany speelt vanavond met Bayern München in de DFB Pokal op het veld van FC ...

100
100
"Hasi buiten": coach reageert op spreekkoren

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar het is duidelijk dat deze match de crisis nog groter ...

359
359
Engeland gonst: De Cuyper belandt in z’n ergste nachtmerrie

Engeland gonst, want Maxim De Cuyper beleefde op Old Trafford een nachtmerrie-avond: basisplek op ...

146
146
'Straf transfergerucht bij Club: Vermant plots genoemd'

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Vooral in de Champions League bekijken de ...

211
211
Club Brugge reageert: verdict rond zorgwekkende Meijer valt

Bjorn Meijer is vorig weekend opnieuw geblesseerd uitgevallen. De Nederlandse linksback, die in het ...

164
164
Club Brugge verrast: outcast duikt plots op in basis

Club Brugge roteert fors tegen Eendracht Aalst Lede en dat opent de deur voor een vergeten speler om ...

716
716
Lotto Park ontploft: Anderlecht-fans pakken Hasi aan

Het Lotto Park zat dinsdag tot de nok vol voor Anderlecht–Ninove: ongezien voor een bekerduel ...

550
550
Hasi hard: "Zij hebben hun kans niet gegrepen"

Anderlecht heeft zich bij de laatste zestien geschaard in de Croky Cup, maar daarmee is meteen ook ...

493
493
Anderlecht-speler valt door de mand: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft dinsdag zijn job gedaan in de Croky Cup, maar ook niet meer dan dat. Amateurclub ...

457
457
Dender kan pas in verlengingen blamage voorkomen

De eersteklassers kunnen dinsdagavond een foutloos rapport voorleggen in de Croky Cup. FCV Dender ...

69
69
Drama voor Flames: Ierland fnuikt in slotminuut comeback

De Red Flames hebben dinsdagavond een drama beleefd. Tegen Ierland leken ze op weg naar een straffe ...

102
102
Anderlecht rekent zonder problemen af met Ninove

Anderlecht heeft zich dinsdagavond niet laten verrassen in de Croky Cup. Paars-Wit bekert gewoon ...

128
128
Mechelen, Standard en Charleroi bibberen verder in beker

Dinsdagavond zijn de eerste eersteklassers in actie gekomen in de Croky Cup. Zij hebben voorlopig ...

116
116

Meer sportnieuws