'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

door
'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

Cristiano Ronaldo keerde afgelopen zomer terug naar Man Utd, maar daar loopt het nog niet naar behoren. Althans niet met de ploeg, want zijn persoonlijke prestaties zijn zeker niet min. Ook bij Portugal kreeg CR7 onlangs af te rekenen met een serieuze domper, waarvan het nu de rekening krijgt gepresenteerd.


Zo werd Portugal immers in hetzelfde pad geloot als Italië in de barrages voor kwalificatie voor het WK in Qatar. Niet zoals dat vroeger het geval was in een rechtstreekse dubbele confrontatie, wordt er nu met een poulesysteem gewerkt. Dat met een soort van halve finale en finale, waarbij Portugal en Italië elkaar dus kunnen treffen in de slotwedstrijd. En wie Portugal zegt, denkt uiteraard meteen aan Cristiano Ronaldo.

Een absoluut doemscenario duikt dan ook op voor de aanvaller. Mochten de Portugezen het straks daadwerkelijk moeten opnemen tegen de Squadra Azzurra, lijkt het immers eerder de underdog te zijn voor deze partij. Daarvoor moeten we maar kijken naar de resultaten van het recente verleden. Zo werd Italië vorige zomer nog Europees kampioen, en moest het maar nipt het onderspit delven tegen Spanje in de Nations League. In de troostfinale werd dan zelfs nog gewonnen van de Rode Duivels.

Laatste kans Ronaldo
Dat terwijl Portugal op het EK in de achtste finale al onderuit ging tegen België, en onlangs zijn rechtstreekse kwalificatie vergooide door een gelijkspel in Ierland en verlies thuis tegen Servië. Mocht Portugal het WK van volgend jaar niet halen, is de laatste kans op een groot internationaal toernooi waar Ronaldo aanwezig kan zijn mogelijk meteen ook vervlogen.

Tegen het EK van 2024 zal CR7 immers al 39 jaar oud zijn, een leeftijd waarop sterk valt te betwijfelen of hij nog steeds international zal zijn, of überhaupt zelfs voetballer. Dat dit het laatste WK zou kunnen zijn van Ronaldo staat zeker zo goed als vast, al valt hij uiteraard nooit te onderschatten, ook niet op 41-jarige leeftijd.

Het einde voor Ronaldo?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

71
71
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

191
191
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

151
151
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

58
58
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

68
68
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

221
221
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

214
214
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

67
67
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

99
99
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

371
371
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

340
340
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

958
958
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

228
228
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

69
69
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws