'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

door
'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

Cristiano Ronaldo keerde afgelopen zomer terug naar Man Utd, maar daar loopt het nog niet naar behoren. Althans niet met de ploeg, want zijn persoonlijke prestaties zijn zeker niet min. Ook bij Portugal kreeg CR7 onlangs af te rekenen met een serieuze domper, waarvan het nu de rekening krijgt gepresenteerd.


Zo werd Portugal immers in hetzelfde pad geloot als Italië in de barrages voor kwalificatie voor het WK in Qatar. Niet zoals dat vroeger het geval was in een rechtstreekse dubbele confrontatie, wordt er nu met een poulesysteem gewerkt. Dat met een soort van halve finale en finale, waarbij Portugal en Italië elkaar dus kunnen treffen in de slotwedstrijd. En wie Portugal zegt, denkt uiteraard meteen aan Cristiano Ronaldo.

Een absoluut doemscenario duikt dan ook op voor de aanvaller. Mochten de Portugezen het straks daadwerkelijk moeten opnemen tegen de Squadra Azzurra, lijkt het immers eerder de underdog te zijn voor deze partij. Daarvoor moeten we maar kijken naar de resultaten van het recente verleden. Zo werd Italië vorige zomer nog Europees kampioen, en moest het maar nipt het onderspit delven tegen Spanje in de Nations League. In de troostfinale werd dan zelfs nog gewonnen van de Rode Duivels.

Laatste kans Ronaldo
Dat terwijl Portugal op het EK in de achtste finale al onderuit ging tegen België, en onlangs zijn rechtstreekse kwalificatie vergooide door een gelijkspel in Ierland en verlies thuis tegen Servië. Mocht Portugal het WK van volgend jaar niet halen, is de laatste kans op een groot internationaal toernooi waar Ronaldo aanwezig kan zijn mogelijk meteen ook vervlogen.

Tegen het EK van 2024 zal CR7 immers al 39 jaar oud zijn, een leeftijd waarop sterk valt te betwijfelen of hij nog steeds international zal zijn, of überhaupt zelfs voetballer. Dat dit het laatste WK zou kunnen zijn van Ronaldo staat zeker zo goed als vast, al valt hij uiteraard nooit te onderschatten, ook niet op 41-jarige leeftijd.

Het einde voor Ronaldo?

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

13
13
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

100
100
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

137
137
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

211
211
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

69
69
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

357
357
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

300
300
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

195
195
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

148
148
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

327
327
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

195
195
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

260
260
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

74
74
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

188
188
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

432
432
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

126
126
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

411
411
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

420
420
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

328
328
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

129
129
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

326
326
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

159
159

Meer sportnieuws