'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

door
'Horrorscenario Ronaldo voltrekt zich'

Cristiano Ronaldo keerde afgelopen zomer terug naar Man Utd, maar daar loopt het nog niet naar behoren. Althans niet met de ploeg, want zijn persoonlijke prestaties zijn zeker niet min. Ook bij Portugal kreeg CR7 onlangs af te rekenen met een serieuze domper, waarvan het nu de rekening krijgt gepresenteerd.


Zo werd Portugal immers in hetzelfde pad geloot als Italië in de barrages voor kwalificatie voor het WK in Qatar. Niet zoals dat vroeger het geval was in een rechtstreekse dubbele confrontatie, wordt er nu met een poulesysteem gewerkt. Dat met een soort van halve finale en finale, waarbij Portugal en Italië elkaar dus kunnen treffen in de slotwedstrijd. En wie Portugal zegt, denkt uiteraard meteen aan Cristiano Ronaldo.

Een absoluut doemscenario duikt dan ook op voor de aanvaller. Mochten de Portugezen het straks daadwerkelijk moeten opnemen tegen de Squadra Azzurra, lijkt het immers eerder de underdog te zijn voor deze partij. Daarvoor moeten we maar kijken naar de resultaten van het recente verleden. Zo werd Italië vorige zomer nog Europees kampioen, en moest het maar nipt het onderspit delven tegen Spanje in de Nations League. In de troostfinale werd dan zelfs nog gewonnen van de Rode Duivels.

Laatste kans Ronaldo
Dat terwijl Portugal op het EK in de achtste finale al onderuit ging tegen België, en onlangs zijn rechtstreekse kwalificatie vergooide door een gelijkspel in Ierland en verlies thuis tegen Servië. Mocht Portugal het WK van volgend jaar niet halen, is de laatste kans op een groot internationaal toernooi waar Ronaldo aanwezig kan zijn mogelijk meteen ook vervlogen.

Tegen het EK van 2024 zal CR7 immers al 39 jaar oud zijn, een leeftijd waarop sterk valt te betwijfelen of hij nog steeds international zal zijn, of überhaupt zelfs voetballer. Dat dit het laatste WK zou kunnen zijn van Ronaldo staat zeker zo goed als vast, al valt hij uiteraard nooit te onderschatten, ook niet op 41-jarige leeftijd.

Het einde voor Ronaldo?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

13
13
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

105
105
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

112
112
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

43
43
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

83
83
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

148
148
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

60
60
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

53
53
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

94
94
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

31
31
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

80
80
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

402
402
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

194
194
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

400
400
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

144
144
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

573
573
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws