Hoogspanning op Jan Breydel: "Dit Club Brugge is ziek"

door
Hoogspanning op Jan Breydel:

Ondanks een loodzware loting, vatte landskampioen Club Brugge zijn Champions League-campagne met volle moed aan. De start van de groepsfase was ook uitstekend van de West-Vlamingen. Maar nu de meet in zicht komt, dreigt Blauw-Zwart toch weer met lege handen achter te blijven.


Woensdagavond volgde namelijk een 0-5-blamage in eigen huis tegen RB Leipzig. Indien Club nu alsnog derde wil worden, zal het op de slotspeeldag minstens een punt moeten gaan halen op het veld van Paris Saint-Germain. Hoewel de Franse topploeg al zeker is van de tweede stek, denkt analist Thomas Chatelle dat dit onmogelijk wordt. "Ik vrees dat dit niet gaat lukken, want ze hebben nu toch weer een enorme klap gekregen", klinkt het bij de terugblik van Pickx Sports.

Bovendien lijkt er een bepaalde spanning te heersen binnen de club. Met enkele bedenkelijke keuzes verspeelde coach Philippe Clement immers krediet bij een deel van de spelersgroep. "We mogen door één match niet alles vergeten wat ze al bereikt hebben. Maar één ding is zeker: dit Club Brugge is ziek. Er zal een grootste Clement nodig zijn om spelers te recupereren, die hij zonder twijfel kwijtgespeeld is in de kleedkamer", aldus Chatelle.

MORRENDE FANS
Een andere zaak die Clement en co zullen moeten herstellen, is de band met de eigen supporters. Zo rolden woensdagavond meerdere fluitconcerten vanuit de tribunes, na de match werd de sfeer zelfs nog grimmiger. Maar analist Wesley Sonck toont wel begrip voor die reactie. "Ik heb hier zelf drie jaar gespeeld. Als je op deze manier verliest, kan je zo'n reactie wel incalculeren", vertelde de ex-spits bij Terugvlucht van Pikcx Sports.

LEES OOK: Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

62
62
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

162
162
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

57
57
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

85
85
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

75
75
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

108
108
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

58
58
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

204
204
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

455
455
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

57
57
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

92
92
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

178
178
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

302
302
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

93
93
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

100
100
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

512
512
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

161
161
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

117
117
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

564
564
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

164
164
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

265
265

Meer sportnieuws