Hoogspanning op Jan Breydel: "Dit Club Brugge is ziek"

door
Hoogspanning op Jan Breydel:

Ondanks een loodzware loting, vatte landskampioen Club Brugge zijn Champions League-campagne met volle moed aan. De start van de groepsfase was ook uitstekend van de West-Vlamingen. Maar nu de meet in zicht komt, dreigt Blauw-Zwart toch weer met lege handen achter te blijven.


Woensdagavond volgde namelijk een 0-5-blamage in eigen huis tegen RB Leipzig. Indien Club nu alsnog derde wil worden, zal het op de slotspeeldag minstens een punt moeten gaan halen op het veld van Paris Saint-Germain. Hoewel de Franse topploeg al zeker is van de tweede stek, denkt analist Thomas Chatelle dat dit onmogelijk wordt. "Ik vrees dat dit niet gaat lukken, want ze hebben nu toch weer een enorme klap gekregen", klinkt het bij de terugblik van Pickx Sports.

Bovendien lijkt er een bepaalde spanning te heersen binnen de club. Met enkele bedenkelijke keuzes verspeelde coach Philippe Clement immers krediet bij een deel van de spelersgroep. "We mogen door één match niet alles vergeten wat ze al bereikt hebben. Maar één ding is zeker: dit Club Brugge is ziek. Er zal een grootste Clement nodig zijn om spelers te recupereren, die hij zonder twijfel kwijtgespeeld is in de kleedkamer", aldus Chatelle.

MORRENDE FANS
Een andere zaak die Clement en co zullen moeten herstellen, is de band met de eigen supporters. Zo rolden woensdagavond meerdere fluitconcerten vanuit de tribunes, na de match werd de sfeer zelfs nog grimmiger. Maar analist Wesley Sonck toont wel begrip voor die reactie. "Ik heb hier zelf drie jaar gespeeld. Als je op deze manier verliest, kan je zo'n reactie wel incalculeren", vertelde de ex-spits bij Terugvlucht van Pikcx Sports.

LEES OOK: Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Denkt u dat Clement dit Club Brugge weer op de rails krijgt?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

26
26
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

79
79
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

23
23
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

56
56
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

169
169
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

57
57
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

65
65
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

61
61
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

107
107
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

127
127
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

156
156
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

338
338
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

218
218
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

107
107
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

263
263
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

95
95
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

361
361
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

283
283
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

690
690
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

548
548
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws