'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

286 stemmen
'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

De delegatie van KRC Genk reist woensdag af naar Kroatië, waar een dag later de Europa League-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb op het programma staat. Vervolgens wacht voor de Limburgers een dubbele confrontatie met Club Brugge (competitie + beker). Een drieluik dat wel eens bepalend kan worden voor John van den Brom.


De Nederlandse coach staat immers weer flink onder druk. Hij wist tot dusver wel al twee 'crisissen' te overleven in de Cegeka Arena. En na de knappe prestaties tegen Zulte Waregem en West Ham United, leek hij de trein weer op de rails te hebben gekregen. Maar daarop volgde een 1 op 6 tegen de twee laagst genoteerde ploegen in het klassement. Genk staat daardoor achtste in het klassement, met slechts 21 op 45. Veel te weinig voor een club die voor het seizoen nog openlijk titelambities had uitgesproken.

De druk op VD Brom is dus weer zienderogen toegenomen. Ook al omdat bepaalde tactische keuzes de wenkbrauwen doen fronsen. Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat de trainer bijvoorbeeld veel te weinig gebruikt maakt van zijn ruime kern. Genk investeerde afgelopen zomer in een aardige kwaliteitsinjectie en hield zijn belangrijkste spelers aan boord. Het resulteerde in een brede spelersgroep, die de trainer in staat moest stellen om regelmatig te roteren. En net dat doet Van den Brom volgens het weekblad veel te weinig.

WAAR IS MIKE?
Eén van de slachtoffers van die aanpak, is Mike Trésor. De Genkse topaanwinst kreeg in de beginweken van het seizoen de nodige kansen en liet toen ook een veelbelovende indruk achter. Maar na enkele mindere prestaties kreeg verscheen hij amper nog in de  basisploeg. In de vijf voorbije duels begon hij telkens op de bank, de laatste keer dat Trésor een volledige wedstrijd tussen de lijnen bleef dateert alweer van half september. Nochtans zou Genk zijn creativiteit en diepgang goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Trésor moet weer meer minuten krijgen ...

Meest recent

'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

30
30
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

103
103
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

197
197
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

232
232
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

209
209
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

101
101
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

300
300
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

200
200
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

123
123
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

93
93
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

122
122
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

169
169
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

116
116
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

91
91
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

440
440
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

110
110
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

291
291
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

163
163
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

387
387
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

237
237
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

172
172
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

465
465
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

150
150

Meer sportnieuws