'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

door
'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

De delegatie van KRC Genk reist woensdag af naar Kroatië, waar een dag later de Europa League-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb op het programma staat. Vervolgens wacht voor de Limburgers een dubbele confrontatie met Club Brugge (competitie + beker). Een drieluik dat wel eens bepalend kan worden voor John van den Brom.


De Nederlandse coach staat immers weer flink onder druk. Hij wist tot dusver wel al twee 'crisissen' te overleven in de Cegeka Arena. En na de knappe prestaties tegen Zulte Waregem en West Ham United, leek hij de trein weer op de rails te hebben gekregen. Maar daarop volgde een 1 op 6 tegen de twee laagst genoteerde ploegen in het klassement. Genk staat daardoor achtste in het klassement, met slechts 21 op 45. Veel te weinig voor een club die voor het seizoen nog openlijk titelambities had uitgesproken.

De druk op VD Brom is dus weer zienderogen toegenomen. Ook al omdat bepaalde tactische keuzes de wenkbrauwen doen fronsen. Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat de trainer bijvoorbeeld veel te weinig gebruikt maakt van zijn ruime kern. Genk investeerde afgelopen zomer in een aardige kwaliteitsinjectie en hield zijn belangrijkste spelers aan boord. Het resulteerde in een brede spelersgroep, die de trainer in staat moest stellen om regelmatig te roteren. En net dat doet Van den Brom volgens het weekblad veel te weinig.

WAAR IS MIKE?
Eén van de slachtoffers van die aanpak, is Mike Trésor. De Genkse topaanwinst kreeg in de beginweken van het seizoen de nodige kansen en liet toen ook een veelbelovende indruk achter. Maar na enkele mindere prestaties kreeg verscheen hij amper nog in de  basisploeg. In de vijf voorbije duels begon hij telkens op de bank, de laatste keer dat Trésor een volledige wedstrijd tussen de lijnen bleef dateert alweer van half september. Nochtans zou Genk zijn creativiteit en diepgang goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

Trésor moet weer meer minuten krijgen ...

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

36
36
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

44
44
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

24
24
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

187
187
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

63
63
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

192
192
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

189
189
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

613
613
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

89
89
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

162
162
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

375
375
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

52
52
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

277
277
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

303
303
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

114
114
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

602
602
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

51
51
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

99
99
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

196
196
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

795
795
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

388
388
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1574
1574

Meer sportnieuws