'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

door
'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

De delegatie van KRC Genk reist woensdag af naar Kroatië, waar een dag later de Europa League-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb op het programma staat. Vervolgens wacht voor de Limburgers een dubbele confrontatie met Club Brugge (competitie + beker). Een drieluik dat wel eens bepalend kan worden voor John van den Brom.


De Nederlandse coach staat immers weer flink onder druk. Hij wist tot dusver wel al twee 'crisissen' te overleven in de Cegeka Arena. En na de knappe prestaties tegen Zulte Waregem en West Ham United, leek hij de trein weer op de rails te hebben gekregen. Maar daarop volgde een 1 op 6 tegen de twee laagst genoteerde ploegen in het klassement. Genk staat daardoor achtste in het klassement, met slechts 21 op 45. Veel te weinig voor een club die voor het seizoen nog openlijk titelambities had uitgesproken.

De druk op VD Brom is dus weer zienderogen toegenomen. Ook al omdat bepaalde tactische keuzes de wenkbrauwen doen fronsen. Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat de trainer bijvoorbeeld veel te weinig gebruikt maakt van zijn ruime kern. Genk investeerde afgelopen zomer in een aardige kwaliteitsinjectie en hield zijn belangrijkste spelers aan boord. Het resulteerde in een brede spelersgroep, die de trainer in staat moest stellen om regelmatig te roteren. En net dat doet Van den Brom volgens het weekblad veel te weinig.

WAAR IS MIKE?
Eén van de slachtoffers van die aanpak, is Mike Trésor. De Genkse topaanwinst kreeg in de beginweken van het seizoen de nodige kansen en liet toen ook een veelbelovende indruk achter. Maar na enkele mindere prestaties kreeg verscheen hij amper nog in de  basisploeg. In de vijf voorbije duels begon hij telkens op de bank, de laatste keer dat Trésor een volledige wedstrijd tussen de lijnen bleef dateert alweer van half september. Nochtans zou Genk zijn creativiteit en diepgang goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

Trésor moet weer meer minuten krijgen ...

Meest recent

Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

10
10
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

78
78
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

25
25
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

223
223
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

83
83
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

114
114
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

113
113
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

60
60
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

69
69
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

69
69
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

164
164
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

170
170
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

308
308
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

391
391
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

367
367
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

52
52
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

182
182
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

167
167
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

196
196
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

62
62
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

171
171
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

210
210
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

266
266

Meer sportnieuws