'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

286
'Topaankoop slachtoffer van aanpak Van den Brom'

De delegatie van KRC Genk reist woensdag af naar Kroatië, waar een dag later de Europa League-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb op het programma staat. Vervolgens wacht voor de Limburgers een dubbele confrontatie met Club Brugge (competitie + beker). Een drieluik dat wel eens bepalend kan worden voor John van den Brom.


De Nederlandse coach staat immers weer flink onder druk. Hij wist tot dusver wel al twee 'crisissen' te overleven in de Cegeka Arena. En na de knappe prestaties tegen Zulte Waregem en West Ham United, leek hij de trein weer op de rails te hebben gekregen. Maar daarop volgde een 1 op 6 tegen de twee laagst genoteerde ploegen in het klassement. Genk staat daardoor achtste in het klassement, met slechts 21 op 45. Veel te weinig voor een club die voor het seizoen nog openlijk titelambities had uitgesproken.

De druk op VD Brom is dus weer zienderogen toegenomen. Ook al omdat bepaalde tactische keuzes de wenkbrauwen doen fronsen. Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat de trainer bijvoorbeeld veel te weinig gebruikt maakt van zijn ruime kern. Genk investeerde afgelopen zomer in een aardige kwaliteitsinjectie en hield zijn belangrijkste spelers aan boord. Het resulteerde in een brede spelersgroep, die de trainer in staat moest stellen om regelmatig te roteren. En net dat doet Van den Brom volgens het weekblad veel te weinig.

WAAR IS MIKE?
Eén van de slachtoffers van die aanpak, is Mike Trésor. De Genkse topaanwinst kreeg in de beginweken van het seizoen de nodige kansen en liet toen ook een veelbelovende indruk achter. Maar na enkele mindere prestaties kreeg verscheen hij amper nog in de  basisploeg. In de vijf voorbije duels begon hij telkens op de bank, de laatste keer dat Trésor een volledige wedstrijd tussen de lijnen bleef dateert alweer van half september. Nochtans zou Genk zijn creativiteit en diepgang goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Trésor moet weer meer minuten krijgen ...

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

78
78
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

74
74
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

285
285
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

265
265
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

196
196
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

144
144
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

221
221
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws