Van den Brom spreekt ontevreden supporters tegen

door
Van den Brom spreekt ontevreden supporters tegen

Na de knappe prestaties op Zulte Waregem en thuis tegen West Ham United, leek de trein bij KRC Genk weer vertrokken. Maar niets blijkt minder waar. Vlak voor de interland-break legden de Limburgers een wanprestatie op de mat tegen Cercle Brugge, zondagavond werd ook van hekkensluiter Beerschot verloren.


Een 1 op 6 tegen de twee laagst gerankte ploegen in het klassement is niet bepaald het resultaat waar een club die haar titelambities openlijk heeft uitgesproken, mee kan uitpakken. Na de nederlaag op 't Kiel toonden de meegereisde supporters zich dan ook kritisch voor de bekerwinnaar. Zo werd de spelersgroep een schrijnend gebrek aan 'bloed, zweet en tranen' verweten.

Maar coach John van den Brom, die zelf verhaal ging doen bij de ontevreden fans, is het daar niet mee eens. Hij vond de mentaliteit tegen Beerschot net wel goed. "Er zijn uit deze wedstrijd toch weer veel positieve dingen te halen", reageerde hij bij Sporza. "Na Cercle kon ik de jongens heel veel verwijten: geen passie, geen inzet... Dat was nu niet het geval: we zijn blijven spelen en zoeken naar de goal."

GEEN EFFICIËNTIE
De statistieken lijken Van den Brom ook gelijk te geven. Genk had maar liefst 73% balbezit en er werden zo'n 18 doelpogingen ondernomen. Daarvan belandden wel slechts 4 stuks tussen de palen. Een schrijnend gebrek aan efficiëntie dus. "Ik kan mijn ploeg van het begin tot het einde van de wedstrijd echt heel weinig verwijten. Het enige wat niet gelukt is, is scoren uit de vele kansen", aldus Van den Brom.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Genk heeft te weinig leidersfiguren in de huidige kern ...

Meest recent

"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

56
56
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

36
36
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

179
179
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

42
42
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

22
22
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

135
135
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

50
50
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

49
49
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

127
127
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

149
149
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

50
50
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

293
293
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

196
196
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

297
297
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

138
138
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

68
68
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

284
284
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

173
173
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

161
161
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

200
200
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

88
88
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

321
321
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

153
153
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

108
108

Meer sportnieuws