Genk-fans spuwen zondebok uit: "Rot op!"

door
Genk-fans spuwen zondebok uit:

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder belangrijk drieluik. In de Europa League staat de bepalende clash tegen Dinamo Zagreb op het programma, vervolgens wacht in de competitie en beker een dubbele confrontatie met Club Brugge. In aanloop naar die duels liep het evenwel opnieuw fout voor de bekerwinnaar.


Vlak voor de uitwedstrijd van zondagavond tegen hekkensluiter Beerschot, was coach John van den Brom duidelijk. "Money time is aangebroken", zo liet de Nederlander verstaan. Maar zijn spelers waren blijkbaar nog niet klaar om in te cashen. Zo kwam er geen reactie op het belabberde optreden van vlak voor de interland-break tegen Cercle Brugge. Integendeel: Genk ging op het veld van de laatste in de stand zelfs met de billen bloot: 2-0.

Voetballend gezien deed Racing het nochtans niet zo slecht. De Limburgers eisten liefst 73% van het balbezit op en creëerden ook enkele goede kansen. Maar de tot voor kort dodelijke aanvalslinie, is al een tijdje tandeloos. En lager op het veld wordt er in nagenoeg elke wedstrijd wel een foutje gemaakt, dit keer had Patrik Hrosovsky de bonen gefret. De eindverantwoordelijke blijft evenwel Van den Brom. En die lijkt zijn krediet nagenoeg kwijt bij de achterban.

LAATSTE REDDINGSBOEI
Na de match lieten de meegereisde supporters zich alvast gelden. Geflankeerd door aanvoerder Bryan Heynen ging VD Brom de confrontatie echter niet uit de weg. Op die manier probeerde hij het brandje te blussen, maar erg goed lukte dat niet. En ook bij de fans op het thuisfront heeft de Nederlander het verkorven, zo blijkt uit de vlijmscherpe reacties op de sociale media. Van den Brom overleefde in Genk echter al twee keer na een sluimerende crisis. Maar wanneer het komende drieluik opnieuw op een fiasco uitdraait, lijken zijn dagen toch echt wel geteld.

LEES OOK: Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

VD Brom krijgt dit Genk weer op de rails ...

Meest recent

'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

25
25
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

25
25
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

76
76
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

128
128
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

272
272
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

114
114
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

58
58
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

52
52
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

55
55
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

131
131
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

131
131
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

368
368
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

72
72
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

30
30
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

137
137
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

150
150
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

771
771
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

262
262
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

132
132
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

477
477
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

227
227
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

406
406

Meer sportnieuws