Genk-fans spuwen zondebok uit: "Rot op!"

797 stemmen
Genk-fans spuwen zondebok uit:

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder belangrijk drieluik. In de Europa League staat de bepalende clash tegen Dinamo Zagreb op het programma, vervolgens wacht in de competitie en beker een dubbele confrontatie met Club Brugge. In aanloop naar die duels liep het evenwel opnieuw fout voor de bekerwinnaar.


Vlak voor de uitwedstrijd van zondagavond tegen hekkensluiter Beerschot, was coach John van den Brom duidelijk. "Money time is aangebroken", zo liet de Nederlander verstaan. Maar zijn spelers waren blijkbaar nog niet klaar om in te cashen. Zo kwam er geen reactie op het belabberde optreden van vlak voor de interland-break tegen Cercle Brugge. Integendeel: Genk ging op het veld van de laatste in de stand zelfs met de billen bloot: 2-0.

Voetballend gezien deed Racing het nochtans niet zo slecht. De Limburgers eisten liefst 73% van het balbezit op en creëerden ook enkele goede kansen. Maar de tot voor kort dodelijke aanvalslinie, is al een tijdje tandeloos. En lager op het veld wordt er in nagenoeg elke wedstrijd wel een foutje gemaakt, dit keer had Patrik Hrosovsky de bonen gefret. De eindverantwoordelijke blijft evenwel Van den Brom. En die lijkt zijn krediet nagenoeg kwijt bij de achterban.

LAATSTE REDDINGSBOEI
Na de match lieten de meegereisde supporters zich alvast gelden. Geflankeerd door aanvoerder Bryan Heynen ging VD Brom de confrontatie echter niet uit de weg. Op die manier probeerde hij het brandje te blussen, maar erg goed lukte dat niet. En ook bij de fans op het thuisfront heeft de Nederlander het verkorven, zo blijkt uit de vlijmscherpe reacties op de sociale media. Van den Brom overleefde in Genk echter al twee keer na een sluimerende crisis. Maar wanneer het komende drieluik opnieuw op een fiasco uitdraait, lijken zijn dagen toch echt wel geteld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

VD Brom krijgt dit Genk weer op de rails ...

Meest recent

Nederlanders trekken pijnlijke Duivels-conclusie: "Altijd bij dit elftal"

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

4
4
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

42
42
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

36
36
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

54
54
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

81
81
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

156
156
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

31
31
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

199
199
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

170
170
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

33
33
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

136
136
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

238
238
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

61
61
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

202
202
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

198
198
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

275
275
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

109
109
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

427
427
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

613
613
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

154
154
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

243
243
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

325
325
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165

Meer sportnieuws