Genk-fans spuwen zondebok uit: "Rot op!"

797 stemmen
Genk-fans spuwen zondebok uit:

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder belangrijk drieluik. In de Europa League staat de bepalende clash tegen Dinamo Zagreb op het programma, vervolgens wacht in de competitie en beker een dubbele confrontatie met Club Brugge. In aanloop naar die duels liep het evenwel opnieuw fout voor de bekerwinnaar.


Vlak voor de uitwedstrijd van zondagavond tegen hekkensluiter Beerschot, was coach John van den Brom duidelijk. "Money time is aangebroken", zo liet de Nederlander verstaan. Maar zijn spelers waren blijkbaar nog niet klaar om in te cashen. Zo kwam er geen reactie op het belabberde optreden van vlak voor de interland-break tegen Cercle Brugge. Integendeel: Genk ging op het veld van de laatste in de stand zelfs met de billen bloot: 2-0.

Voetballend gezien deed Racing het nochtans niet zo slecht. De Limburgers eisten liefst 73% van het balbezit op en creëerden ook enkele goede kansen. Maar de tot voor kort dodelijke aanvalslinie, is al een tijdje tandeloos. En lager op het veld wordt er in nagenoeg elke wedstrijd wel een foutje gemaakt, dit keer had Patrik Hrosovsky de bonen gefret. De eindverantwoordelijke blijft evenwel Van den Brom. En die lijkt zijn krediet nagenoeg kwijt bij de achterban.

LAATSTE REDDINGSBOEI
Na de match lieten de meegereisde supporters zich alvast gelden. Geflankeerd door aanvoerder Bryan Heynen ging VD Brom de confrontatie echter niet uit de weg. Op die manier probeerde hij het brandje te blussen, maar erg goed lukte dat niet. En ook bij de fans op het thuisfront heeft de Nederlander het verkorven, zo blijkt uit de vlijmscherpe reacties op de sociale media. Van den Brom overleefde in Genk echter al twee keer na een sluimerende crisis. Maar wanneer het komende drieluik opnieuw op een fiasco uitdraait, lijken zijn dagen toch echt wel geteld.

LEES OOK: Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

VD Brom krijgt dit Genk weer op de rails ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

60
60
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

228
228
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

60
60
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

60
60
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

529
529
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

146
146
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

61
61
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

113
113
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

329
329
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

527
527
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

308
308
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

625
625
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

237
237
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

85
85
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

473
473
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

236
236
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

292
292
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

184
184
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

524
524
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws