Genk-fans spuwen zondebok uit: "Rot op!"

door
Genk-fans spuwen zondebok uit:

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder belangrijk drieluik. In de Europa League staat de bepalende clash tegen Dinamo Zagreb op het programma, vervolgens wacht in de competitie en beker een dubbele confrontatie met Club Brugge. In aanloop naar die duels liep het evenwel opnieuw fout voor de bekerwinnaar.


Vlak voor de uitwedstrijd van zondagavond tegen hekkensluiter Beerschot, was coach John van den Brom duidelijk. "Money time is aangebroken", zo liet de Nederlander verstaan. Maar zijn spelers waren blijkbaar nog niet klaar om in te cashen. Zo kwam er geen reactie op het belabberde optreden van vlak voor de interland-break tegen Cercle Brugge. Integendeel: Genk ging op het veld van de laatste in de stand zelfs met de billen bloot: 2-0.

Voetballend gezien deed Racing het nochtans niet zo slecht. De Limburgers eisten liefst 73% van het balbezit op en creëerden ook enkele goede kansen. Maar de tot voor kort dodelijke aanvalslinie, is al een tijdje tandeloos. En lager op het veld wordt er in nagenoeg elke wedstrijd wel een foutje gemaakt, dit keer had Patrik Hrosovsky de bonen gefret. De eindverantwoordelijke blijft evenwel Van den Brom. En die lijkt zijn krediet nagenoeg kwijt bij de achterban.

LAATSTE REDDINGSBOEI
Na de match lieten de meegereisde supporters zich alvast gelden. Geflankeerd door aanvoerder Bryan Heynen ging VD Brom de confrontatie echter niet uit de weg. Op die manier probeerde hij het brandje te blussen, maar erg goed lukte dat niet. En ook bij de fans op het thuisfront heeft de Nederlander het verkorven, zo blijkt uit de vlijmscherpe reacties op de sociale media. Van den Brom overleefde in Genk echter al twee keer na een sluimerende crisis. Maar wanneer het komende drieluik opnieuw op een fiasco uitdraait, lijken zijn dagen toch echt wel geteld.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

VD Brom krijgt dit Genk weer op de rails ...

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

56
56
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

64
64
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

16
16
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

8
8
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

62
62
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

47
47
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

92
92
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

621
621
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

128
128
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

205
205
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

477
477
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

154
154
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

154
154
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

50
50
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

90
90
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

283
283
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

344
344
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

254
254
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

312
312
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

65
65
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

136
136
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

63
63
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

255
255
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

187
187
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

293
293

Meer sportnieuws