Genk-fans spuwen zondebok uit: "Rot op!"

door
Genk-fans spuwen zondebok uit:

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder belangrijk drieluik. In de Europa League staat de bepalende clash tegen Dinamo Zagreb op het programma, vervolgens wacht in de competitie en beker een dubbele confrontatie met Club Brugge. In aanloop naar die duels liep het evenwel opnieuw fout voor de bekerwinnaar.


Vlak voor de uitwedstrijd van zondagavond tegen hekkensluiter Beerschot, was coach John van den Brom duidelijk. "Money time is aangebroken", zo liet de Nederlander verstaan. Maar zijn spelers waren blijkbaar nog niet klaar om in te cashen. Zo kwam er geen reactie op het belabberde optreden van vlak voor de interland-break tegen Cercle Brugge. Integendeel: Genk ging op het veld van de laatste in de stand zelfs met de billen bloot: 2-0.

Voetballend gezien deed Racing het nochtans niet zo slecht. De Limburgers eisten liefst 73% van het balbezit op en creëerden ook enkele goede kansen. Maar de tot voor kort dodelijke aanvalslinie, is al een tijdje tandeloos. En lager op het veld wordt er in nagenoeg elke wedstrijd wel een foutje gemaakt, dit keer had Patrik Hrosovsky de bonen gefret. De eindverantwoordelijke blijft evenwel Van den Brom. En die lijkt zijn krediet nagenoeg kwijt bij de achterban.

LAATSTE REDDINGSBOEI
Na de match lieten de meegereisde supporters zich alvast gelden. Geflankeerd door aanvoerder Bryan Heynen ging VD Brom de confrontatie echter niet uit de weg. Op die manier probeerde hij het brandje te blussen, maar erg goed lukte dat niet. En ook bij de fans op het thuisfront heeft de Nederlander het verkorven, zo blijkt uit de vlijmscherpe reacties op de sociale media. Van den Brom overleefde in Genk echter al twee keer na een sluimerende crisis. Maar wanneer het komende drieluik opnieuw op een fiasco uitdraait, lijken zijn dagen toch echt wel geteld.

LEES OOK: Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

VD Brom krijgt dit Genk weer op de rails ...

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

10
10
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

17
17
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

23
23
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

15
15
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

19
19
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

81
81
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

111
111
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

235
235
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

270
270
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

112
112
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

137
137
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

428
428
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

116
116
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

523
523
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

741
741
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

215
215
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

376
376
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

240
240
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

257
257
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

245
245
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

526
526

Meer sportnieuws