Enrique doorprikt Ronaldo-droom op geniale wijze

door
Enrique doorprikt Ronaldo-droom op geniale wijze

Hij heeft het uiteindelijk veel langer kunnen rekken dan door diverse media werd voorspeld, maar het doek is nu toch gevallen over Ole Gunnar Solskjaer. Zondagmiddag werd de Noorse hoofdcoach officieel op straat gezet door Manchester United. De Engelse grootmacht moet dus op zoek naar een geschikte opvolger.


United liet in een clubstatement weten dat eerst een interim-trainer wil aanstellen die overneemt tot eind dit seizoen. Dat lijkt vooral een excuus voor als de onderhandelingen met de topkandidaten op niets uitdraaien. In ieder geval doen nu al verschillende namen de ronde. Brendan Rodgers (Leicester City), Erik ten Hag (Ajax) en de clubloze Zinedine Zidane staan bovenaan de lijstjes. Sterspelers Cristiano Ronaldo zou echter een andere naam in gedachten hebben.

Volgens Sky Sports, doorgaans een behoorlijk betrouwbaar medium, zou de Portugees intern hebben gepleit voor de komst van Luis Enrique. Die levert nu al een tijdje goed werk als Spaanse bondscoach, zo is hij verantwoordelijk voor de grote renovatie bij La Roja. Eerder liet Enrique ook mooie dingen zien als hoofdtrainer van onder meer FC Barcelona. Maar Ronaldo kan zijn vermeende droom alweer opbergen.

APRILVIS?!
De Spanjaard werd in eigen land immers gepolst achter de geruchten en zijn reactie was alleszeggend. "Is het soms 1 april vandaag?", aldus Enrique, terwijl hij in een lachbui schoot. "k werk al bij het grootste team van Spanje, de nationale ploeg. We hebben 5.000 spelers, ik heb de spelers die ik wil. Wat is groter dan dat?. Ik ben blij met waar ik ben."

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Ronaldo kan beter zelf speler/trainer worden bij United ...

Meest recent

Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

0
0
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

68
68
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

23
23
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

32
32
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

20
20
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

50
50
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

102
102
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

266
266
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

180
180
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

88
88
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

228
228
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

76
76
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

81
81
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

289
289
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

149
149
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

256
256
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

621
621
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

107
107
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

502
502
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

149
149
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

210
210
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

158
158
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

21
21
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

152
152

Meer sportnieuws