Enrique doorprikt Ronaldo-droom op geniale wijze

165 stemmen
Enrique doorprikt Ronaldo-droom op geniale wijze

Hij heeft het uiteindelijk veel langer kunnen rekken dan door diverse media werd voorspeld, maar het doek is nu toch gevallen over Ole Gunnar Solskjaer. Zondagmiddag werd de Noorse hoofdcoach officieel op straat gezet door Manchester United. De Engelse grootmacht moet dus op zoek naar een geschikte opvolger.


United liet in een clubstatement weten dat eerst een interim-trainer wil aanstellen die overneemt tot eind dit seizoen. Dat lijkt vooral een excuus voor als de onderhandelingen met de topkandidaten op niets uitdraaien. In ieder geval doen nu al verschillende namen de ronde. Brendan Rodgers (Leicester City), Erik ten Hag (Ajax) en de clubloze Zinedine Zidane staan bovenaan de lijstjes. Sterspelers Cristiano Ronaldo zou echter een andere naam in gedachten hebben.

Volgens Sky Sports, doorgaans een behoorlijk betrouwbaar medium, zou de Portugees intern hebben gepleit voor de komst van Luis Enrique. Die levert nu al een tijdje goed werk als Spaanse bondscoach, zo is hij verantwoordelijk voor de grote renovatie bij La Roja. Eerder liet Enrique ook mooie dingen zien als hoofdtrainer van onder meer FC Barcelona. Maar Ronaldo kan zijn vermeende droom alweer opbergen.

APRILVIS?!
De Spanjaard werd in eigen land immers gepolst achter de geruchten en zijn reactie was alleszeggend. "Is het soms 1 april vandaag?", aldus Enrique, terwijl hij in een lachbui schoot. "k werk al bij het grootste team van Spanje, de nationale ploeg. We hebben 5.000 spelers, ik heb de spelers die ik wil. Wat is groter dan dat?. Ik ben blij met waar ik ben."

LEES OOK: "Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

Ronaldo kan beter zelf speler/trainer worden bij United ...

Meest recent

“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

3
3
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

16
16
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

6
6
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

49
49
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

79
79
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

191
191
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

345
345
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

45
45
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

147
147
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

281
281
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

760
760
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

108
108
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

294
294
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

159
159
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

592
592
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

532
532
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

160
160
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

336
336
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

214
214
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

508
508
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

663
663
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

155
155

Meer sportnieuws