'Middenvelder Genk draait op voor wanprestatie'

308 stemmen
'Middenvelder Genk draait op voor wanprestatie'

KRC Genk maakt zich momenteel op voor drie uiterst belangrijke duels. Donderdag volgt een cruciale Europa League-confrontatie met Dinamo Zagreb, vervolgens wacht een tweeluik tegen Club Brugge in de competitie en Croky Cup. Maar eerst willen de Limburgers hekkensluiter Beerschot over de knie leggen.


Racing heeft tegen de Antwerpenaren overigens nog iets recht te zetten. Vlak voor de interland-break geraakte Genk op eigen veld immers niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen degradatiekandidaat Cercle Brugge na een erg belabberd optreden. En die wanprestatie blijft niet zonder gevolgen. Zo moet Bastien Toma zijn basisplaats allicht weer inleveren. De Zwitser kreeg tegen Cercle nog eens een kans in de basisploeg, maar viel door de mand.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Patrik Hrosovsky zondag weer aan de aftrap verschijnt. "Ik moet mij altijd de vraag stellen wat in mijn ogen de ideale elf is om zondag die wedstrijd te winnen. Daar speelt Hrosovsky een belangrijke rol in, hij heeft z’n plek terugverdiend. Hij is belangrijk voor de controle en de verdedigende organisatie van het elftal", liet coach John van den Brom noteren bij Het Laatste Nieuws.

BONGONDA?!
Er mogen echter nog meer wissels verwacht worden in de Genkse basisploeg. Voorin bijvoorbeeld, mag Theo Bongonda hopen op een herkansing. Na een tegenvallende periode viel de aanvaller nochtans een tijdje naast de basiself. Maar tegen Cercle zorgde hij als invaller wel voor de late gelijkmaker. Hij ligt dus weer in de weegschaal met Joseph Paintsil, al kon Van den Brom geen uitsluitsel geven over wie zondag start.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Toma vormt geen meerwaarde voor dit Genk ...

Meest recent

Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

17
17
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

32
32
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

11
11
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

47
47
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

221
221
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

68
68
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

40
40
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

41
41
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

99
99
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

114
114
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

47
47
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

133
133
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

339
339
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

224
224
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

510
510
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

131
131
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

122
122
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

107
107
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

402
402
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

735
735
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

101
101
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

278
278
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

451
451
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

323
323
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

187
187

Meer sportnieuws