Van der Elst maakt brandhout van KVO'er: "Dat is helemaal niets"

door
Van der Elst maakt brandhout van KVO'er:

Bij KV Oostende moesten ze in de zomer een pak spelers laten gaan. Dat heeft voor grote gevolgen gezorgd voor de ploeg, want de vervangers zijn niet van hetzelfde niveau. Eén speler laat een zeer povere indruk achter, al is hij al langer bij KVO.


KV Oostende haalde in de zomer van 2020 Marko Kvasina gratis weg bij Mattersburg. De 24-jarige aanvaller wist zich tot op heden nog niet door te zetten aan de kust. Franky Van der Elst is allerminst een grote fan van de Oostenrijker. "Kvasina is nu eenmaal niets. Twee keer niets. Nog slechter dan wat Gert Verheyen en ik indertijd voorin hadden. Een drama gewoon, met hem voorin kan je spelen tot morgenvroeg”, aldus Van der Elst in De Krant van West-Vlaanderen.

Zeer magere statistieken

Kvasina was dit seizoen voorlopig goed voor 1 goal en 2 assists in 14 competitiewedstrijden. Sinds hij bij KV Oostende neerstreek, staat de teller op 6 goals en 4 assists in 49 wedstrijden. Dat zijn niet bepaald de data die in het oog springen… Kvasina heeft nog een contract tot medio 2023 en de club heeft een optie om dat met nog een jaar open te breken. Volgens Transfermarkt.be heeft de aanvaller op dit moment een marktwaarde van 500.000 euro. Voorlopig lijkt KV Oostende echter niet te moeten hopen op een winstgevende transfer, aangezien de spits zich niet kan doorzetten. Wie weet kan hij op termijn wel een transfer naar een zusterclub in het netwerk van The Pacific Media Group maken.

Moet KVO hem van de hand doen?

Meest recent

De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

8
8
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

53
53
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

117
117
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

73
73
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

191
191
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

98
98
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

123
123
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

36
36
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

301
301
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

98
98
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

224
224
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

588
588
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

101
101
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

97
97
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

81
81
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

76
76
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

530
530
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

138
138
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

46
46
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

121
121
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

55
55
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

331
331
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

61
61
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

64
64
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

123
123

Meer sportnieuws