De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

door
De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

De Jupiler Pro League is inmiddels alweer 14 speeldagen ver en een aantal spelers kon zich in de voorbije maanden op positieve zin laten opmerken. Antwerp-spits Michael Frey staat bijvoorbeeld bovenaan de topschutterslijst met 14 treffers achter zijn naam. De titel van 'assistkoning' is momenteel voor Jean-Luc Dompé.


De 26-jarige flankaanvaller schipperde de voorbije jaren tussen bank en basis bij Zulte Waregem, maar sinds eind vorig seizoen is hij er een vaste sterkhouder en die lijn trekt hij in de huidige jaargang gewoon door. Zo groeide Dompé uit tot de ideale aangever van het spitsenduo Jelle Vossen-Zinho Gano. Momenteel heeft hij al 9 assists achter zijn naam staan in de competitie.

Met die prestaties maakte hij ook al indruk op de tegenstanders. Antwerp-aanvoerder Ritchie De Laet toonde zich bij Eleven Sports alvast een fan. "Ook al draait het daar niet voor 100 procent, momenteel kan je niet naast Dompé kijken. Hij heeft nu al 9 assists. En met iemand als Gano voor zich moet je de bal maar in de zestien droppen, 9 van de 10 wint hij het kopbalduel", aldus De Laet, die Dompé ook in zijn Fantasy-ploeg zou opnemen.

RIJP VOOR TRANSFER
Indien de Fransman zijn straffe prestaties en statistieken blijft doortrekken, zal het voor Zulte Waregem niet evident worden om hem nog lang in het Regenboogstadion te houden. Op zijn 26ste heeft Dompé ook nog enkele mooie jaren voor de boeg, wat van hem een extra interessant doelwit maakt. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van concrete interesse. Bovendien ligt hij nog vast tot medio 2023.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dompé zou een goede aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

58
58
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

54
54
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

112
112
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

190
190
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

176
176
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

34
34
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

138
138
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

77
77
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

456
456
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

84
84
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

157
157
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

53
53
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

361
361
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

455
455
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

208
208
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

86
86
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

190
190
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

98
98
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

280
280
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167

Meer sportnieuws