De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

138
De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

De Jupiler Pro League is inmiddels alweer 14 speeldagen ver en een aantal spelers kon zich in de voorbije maanden op positieve zin laten opmerken. Antwerp-spits Michael Frey staat bijvoorbeeld bovenaan de topschutterslijst met 14 treffers achter zijn naam. De titel van 'assistkoning' is momenteel voor Jean-Luc Dompé.


De 26-jarige flankaanvaller schipperde de voorbije jaren tussen bank en basis bij Zulte Waregem, maar sinds eind vorig seizoen is hij er een vaste sterkhouder en die lijn trekt hij in de huidige jaargang gewoon door. Zo groeide Dompé uit tot de ideale aangever van het spitsenduo Jelle Vossen-Zinho Gano. Momenteel heeft hij al 9 assists achter zijn naam staan in de competitie.

Met die prestaties maakte hij ook al indruk op de tegenstanders. Antwerp-aanvoerder Ritchie De Laet toonde zich bij Eleven Sports alvast een fan. "Ook al draait het daar niet voor 100 procent, momenteel kan je niet naast Dompé kijken. Hij heeft nu al 9 assists. En met iemand als Gano voor zich moet je de bal maar in de zestien droppen, 9 van de 10 wint hij het kopbalduel", aldus De Laet, die Dompé ook in zijn Fantasy-ploeg zou opnemen.

RIJP VOOR TRANSFER
Indien de Fransman zijn straffe prestaties en statistieken blijft doortrekken, zal het voor Zulte Waregem niet evident worden om hem nog lang in het Regenboogstadion te houden. Op zijn 26ste heeft Dompé ook nog enkele mooie jaren voor de boeg, wat van hem een extra interessant doelwit maakt. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van concrete interesse. Bovendien ligt hij nog vast tot medio 2023.

LEES OOK: Charleroi blijft verrassen en zegeviert aan de Gaverbeek

Dompé zou een goede aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

10
10
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

11
11
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

57
57
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

51
51
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

200
200
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

246
246
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

319
319
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

97
97
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

221
221
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

139
139
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

407
407
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

298
298
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

196
196
Vandenbempt geeft gouden raad aan Sommer

Yann Sommer is pover begonnen bij Club Brugge. De ervaren Zwitser staat onder stevige druk en zal de ...

439
439
Albert ziet nieuwe uitblinker opstaan bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten een aantal aanwinsten zich nog doorzetten. Paars-Wit won vrijdag met 0-1 ...

552
552
Karel Geraerts weldra weer aan de slag?

Het is al een tijdje stil rondom Karel Geraerts. De Belgische trainer werd, ten onrechte, gelinkt ...

214
214
Degryse tipt Thorup: gloednieuwe aanvalslinie bij Genk?

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

185
185
Crisis bij Kortrijk compleet: Jonckheere stapt zelf op

KV Kortrijk is bezig aan een dramatische start van het seizoen. Na zes speeldagen staan de Kerels ...

447
447
Vanaken op tribunes bij Club: Leko speelt open kaart

Club Brugge hield zondagmiddag de drie punten thuis tegen Antwerp FC: 3-1. Nochtans verscheen de ...

521
521
4 op 12 voor United: optreden Tielemans verdeelt Engelse pers

Manchester United heeft een tegenvallende start van de Premier League genomen. De grootmacht telt ...

149
149
Gent blijft ongeslagen: "Dát is het verschil met vorig seizoen"

Na zes speeldagen is AA Gent zijn maximum van de punten kwijt. Maar ondertussen hebben de Buffalo's ...

102
102
‘Van Bommel schokt België met harde Lukaku-ingreep’

Romelu Lukaku begon donderdag tegen AS Roma voor de zesde keer op rij op de bank bij ...

571
571
Antwerp pakt 0 op 9: Compper uit grootste frustratie

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

490
490
'Alarm bij Club: oorzaak gevonden voor Sommer-debacle'

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC. Achteraf ging het echter vooral over Yann ...

994
994

Meer sportnieuws