De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

138 stemmen
De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

De Jupiler Pro League is inmiddels alweer 14 speeldagen ver en een aantal spelers kon zich in de voorbije maanden op positieve zin laten opmerken. Antwerp-spits Michael Frey staat bijvoorbeeld bovenaan de topschutterslijst met 14 treffers achter zijn naam. De titel van 'assistkoning' is momenteel voor Jean-Luc Dompé.


De 26-jarige flankaanvaller schipperde de voorbije jaren tussen bank en basis bij Zulte Waregem, maar sinds eind vorig seizoen is hij er een vaste sterkhouder en die lijn trekt hij in de huidige jaargang gewoon door. Zo groeide Dompé uit tot de ideale aangever van het spitsenduo Jelle Vossen-Zinho Gano. Momenteel heeft hij al 9 assists achter zijn naam staan in de competitie.

Met die prestaties maakte hij ook al indruk op de tegenstanders. Antwerp-aanvoerder Ritchie De Laet toonde zich bij Eleven Sports alvast een fan. "Ook al draait het daar niet voor 100 procent, momenteel kan je niet naast Dompé kijken. Hij heeft nu al 9 assists. En met iemand als Gano voor zich moet je de bal maar in de zestien droppen, 9 van de 10 wint hij het kopbalduel", aldus De Laet, die Dompé ook in zijn Fantasy-ploeg zou opnemen.

RIJP VOOR TRANSFER
Indien de Fransman zijn straffe prestaties en statistieken blijft doortrekken, zal het voor Zulte Waregem niet evident worden om hem nog lang in het Regenboogstadion te houden. Op zijn 26ste heeft Dompé ook nog enkele mooie jaren voor de boeg, wat van hem een extra interessant doelwit maakt. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van concrete interesse. Bovendien ligt hij nog vast tot medio 2023.

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Dompé zou een goede aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

'Club Brugge slaat toe: drie aanwinsten in één klap'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

0
0
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

25
25
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

170
170
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

131
131
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

191
191
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

600
600
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

407
407
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

273
273
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

242
242
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

107
107
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

146
146
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

578
578
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

292
292
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

87
87
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

218
218
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

117
117
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

395
395
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

90
90
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

629
629
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

667
667
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

133
133
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

308
308

Meer sportnieuws