De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

door
De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

De Jupiler Pro League is inmiddels alweer 14 speeldagen ver en een aantal spelers kon zich in de voorbije maanden op positieve zin laten opmerken. Antwerp-spits Michael Frey staat bijvoorbeeld bovenaan de topschutterslijst met 14 treffers achter zijn naam. De titel van 'assistkoning' is momenteel voor Jean-Luc Dompé.


De 26-jarige flankaanvaller schipperde de voorbije jaren tussen bank en basis bij Zulte Waregem, maar sinds eind vorig seizoen is hij er een vaste sterkhouder en die lijn trekt hij in de huidige jaargang gewoon door. Zo groeide Dompé uit tot de ideale aangever van het spitsenduo Jelle Vossen-Zinho Gano. Momenteel heeft hij al 9 assists achter zijn naam staan in de competitie.

Met die prestaties maakte hij ook al indruk op de tegenstanders. Antwerp-aanvoerder Ritchie De Laet toonde zich bij Eleven Sports alvast een fan. "Ook al draait het daar niet voor 100 procent, momenteel kan je niet naast Dompé kijken. Hij heeft nu al 9 assists. En met iemand als Gano voor zich moet je de bal maar in de zestien droppen, 9 van de 10 wint hij het kopbalduel", aldus De Laet, die Dompé ook in zijn Fantasy-ploeg zou opnemen.

RIJP VOOR TRANSFER
Indien de Fransman zijn straffe prestaties en statistieken blijft doortrekken, zal het voor Zulte Waregem niet evident worden om hem nog lang in het Regenboogstadion te houden. Op zijn 26ste heeft Dompé ook nog enkele mooie jaren voor de boeg, wat van hem een extra interessant doelwit maakt. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van concrete interesse. Bovendien ligt hij nog vast tot medio 2023.

LEES OOK: Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Dompé zou een goede aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

5
5
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

6
6
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

357
357
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

75
75
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

248
248
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

120
120
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

20
20
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

155
155
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

456
456
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

290
290
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

143
143
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

103
103
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

63
63
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

165
165
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

426
426
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

153
153
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

99
99
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

653
653
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

556
556
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

52
52
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

608
608
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

280
280
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

192
192
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

192
192
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

518
518

Meer sportnieuws