De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

door
De Laet vol lof voor JPL-smaakmaker

De Jupiler Pro League is inmiddels alweer 14 speeldagen ver en een aantal spelers kon zich in de voorbije maanden op positieve zin laten opmerken. Antwerp-spits Michael Frey staat bijvoorbeeld bovenaan de topschutterslijst met 14 treffers achter zijn naam. De titel van 'assistkoning' is momenteel voor Jean-Luc Dompé.


De 26-jarige flankaanvaller schipperde de voorbije jaren tussen bank en basis bij Zulte Waregem, maar sinds eind vorig seizoen is hij er een vaste sterkhouder en die lijn trekt hij in de huidige jaargang gewoon door. Zo groeide Dompé uit tot de ideale aangever van het spitsenduo Jelle Vossen-Zinho Gano. Momenteel heeft hij al 9 assists achter zijn naam staan in de competitie.

Met die prestaties maakte hij ook al indruk op de tegenstanders. Antwerp-aanvoerder Ritchie De Laet toonde zich bij Eleven Sports alvast een fan. "Ook al draait het daar niet voor 100 procent, momenteel kan je niet naast Dompé kijken. Hij heeft nu al 9 assists. En met iemand als Gano voor zich moet je de bal maar in de zestien droppen, 9 van de 10 wint hij het kopbalduel", aldus De Laet, die Dompé ook in zijn Fantasy-ploeg zou opnemen.

RIJP VOOR TRANSFER
Indien de Fransman zijn straffe prestaties en statistieken blijft doortrekken, zal het voor Zulte Waregem niet evident worden om hem nog lang in het Regenboogstadion te houden. Op zijn 26ste heeft Dompé ook nog enkele mooie jaren voor de boeg, wat van hem een extra interessant doelwit maakt. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van concrete interesse. Bovendien ligt hij nog vast tot medio 2023.

LEES OOK: Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Dompé zou een goede aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

2
2
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

30
30
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

110
110
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

278
278
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

249
249
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

243
243
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

331
331
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

441
441
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

285
285
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

615
615
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

218
218
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

601
601
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

301
301
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1365
1365
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

455
455
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

432
432
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

418
418
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

305
305
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

534
534
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

375
375
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

414
414
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3142
3142

Meer sportnieuws