Volgende kandidaat-Duivel staat klaar bij Club Brugge

door
Volgende kandidaat-Duivel staat klaar bij Club Brugge

Nu de kwalificatiecampagne helemaal achter de rug is, kunnen de Rode Duivels zich gaan focussen op de WK-eindronde in Qatar. Maar er zal in de komende maanden ook op de langere termijn gewerkt worden. In maart volgt bijvoorbeeld een oefenkamp waarin Roberto Martinez volop zal experimenteren.


Zo liet de bondscoach verstaan dat hij tijdens de volgende interland-break enkel spelers met minder dan 50 caps geselecteerd zullen worden. Elf vaste waarden zullen er dus al zeker niet bij zijn. Dat biedt kansen aan verschillende jongere spelers. Maar Martinez zal ongetwijfeld ook rekening houden met de twee laatste EK-kwalificatieduels van de nationale beloften, die op hetzelfde moment worden gespeeld. Ondanks hun indrukwekkende 18 op 18 zijn de jongens van bondscoach Jacky Mathijssen immers nog niet helemaal zeker van hun EK-ticket.

Indien de U21 de klus klaren in hun voorlaatste kwalificatiematch tegen Denemarken, kunnen een deel van de beloften alsnog overgeheveld kunnen worden naar de A-kern. Maar dat zou dan pas voor het tweede deel van het oefenkamp zijn. En dus mogen ook enkele iets oudere spelers hopen op een selectie. Zelfs enkele nieuwe namen. Zoals Club Brugge-middenvelder Mats Rist bijvoorbeeld.

DROMEN VAN CAP
De 28-jarige Rits leek vorig seizoen al dicht bij een selectie te staan, maar haalde de definitieve groep nog nooit. Nochtans liet hij bij Blauw-Zwart al mooie dingen zien. Dit seizoen maakte hij bijvoorbeeld indruk in het Champions League-duel op het veld van Leipzig. In een interview met Sport/Voetbalmagazine geeft Rits nu ook toe dat hij dolgraag een cap wil versieren bij de nationale ploeg. Afwachten of Martinez zijn wens zal inwilligen.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Rits verdient in maart een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

18
18
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

11
11
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

12
12
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

47
47
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

77
77
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

243
243
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

43
43
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

245
245
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

829
829
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

58
58
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

108
108
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

188
188
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

517
517
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

536
536
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

389
389
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

530
530
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

159
159
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

503
503
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

649
649
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

121
121
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

184
184
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

40
40
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

216
216

Meer sportnieuws