Eden Hazard zit nu helemáál aan de grond: ‘Triest!’

door
Eden Hazard zit nu helemáál aan de grond: ‘Triest!’

De Rode Duivels hebben zaterdagavond voor een unicum gezorgd door zich voor de vijfde keer op rij te plaatsen voor de eindronde van een EK of WK. Een 3-1-zege tegen Estland was voldoende om het ticket voor Qatar 2022 binnen te halen. Een geslaagde avond dus voor de Belgen, al was dat niet voor iedereen het geval.


Achterin bijvoorbeeld, maakten Jason Denayer en Jan Vertonghen geen goede beurt bij de overbodige tegengoal. Maar vooral het optreden van Eden Hazard was behoorlijk zorgwekkend. De aanvaller startte voor het eerst sinds de halve finale van de Nations League nog eens aan een wedstrijd. Hij probeerde in eerste instantie ook om zijn stempel te drukken, maar zijn acties leverden amper iets op. En na al de fysieke problemen van de voorbije jaren heeft Hazard serieus ingeboet op zijn ooit zo verschroeiende versnelling. Bovendien liet hij enkele frappante missers noteren.

Ook analist Peter Vandenbempt was in negatieve zin verbaasd door de zwakke match van de aanvoerder, die na een uurtje al naar de kant werd gehaald. "Hazard verstopte zich niet en wou acties maken, maar het was triest om te zien. Met als negatieve uitschieter zijn 2 kansen, zeker die in de eerste helft, toen hij knullig de bal uit zijn voeten liet nemen. Zijn gebrek aan matchritme zal zeker spelen. We zagen in de Nations League al hoe de versnelling ontbrak en hoe hij zijn acties vooral in de breedte maakte. Nu kregen we de bevestiging", klinkt het bij Sporza.

TRANSFER?
Op langer termijn wil Vandenbempt de alarmbel echter nog niet luiden, zo kan er nog heel wat veranderen in aanloop naar het WK. Maar het belangrijkste lijkt dat Hazard weer regelmatig aan speelminuten komt. De vraag is evenwel of dat bij Real Madrid ook zal lukken. Een (tijdelijk) vertrek tijdens de wintermercato lijkt meer en meer de beste oplossing.

LEES OOK: Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Hazard moet in januari weg bij Real Madrid ...

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

32
32
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

69
69
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

46
46
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

110
110
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

98
98
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

164
164
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

31
31
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

78
78
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

255
255
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

155
155
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

254
254
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

464
464
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

156
156
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

47
47
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

270
270
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

381
381
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

379
379
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

143
143
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

368
368
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

159
159
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

50
50

Meer sportnieuws