Eden Hazard zit nu helemáál aan de grond: ‘Triest!’

761 stemmen
Eden Hazard zit nu helemáál aan de grond: ‘Triest!’

De Rode Duivels hebben zaterdagavond voor een unicum gezorgd door zich voor de vijfde keer op rij te plaatsen voor de eindronde van een EK of WK. Een 3-1-zege tegen Estland was voldoende om het ticket voor Qatar 2022 binnen te halen. Een geslaagde avond dus voor de Belgen, al was dat niet voor iedereen het geval.


Achterin bijvoorbeeld, maakten Jason Denayer en Jan Vertonghen geen goede beurt bij de overbodige tegengoal. Maar vooral het optreden van Eden Hazard was behoorlijk zorgwekkend. De aanvaller startte voor het eerst sinds de halve finale van de Nations League nog eens aan een wedstrijd. Hij probeerde in eerste instantie ook om zijn stempel te drukken, maar zijn acties leverden amper iets op. En na al de fysieke problemen van de voorbije jaren heeft Hazard serieus ingeboet op zijn ooit zo verschroeiende versnelling. Bovendien liet hij enkele frappante missers noteren.

Ook analist Peter Vandenbempt was in negatieve zin verbaasd door de zwakke match van de aanvoerder, die na een uurtje al naar de kant werd gehaald. "Hazard verstopte zich niet en wou acties maken, maar het was triest om te zien. Met als negatieve uitschieter zijn 2 kansen, zeker die in de eerste helft, toen hij knullig de bal uit zijn voeten liet nemen. Zijn gebrek aan matchritme zal zeker spelen. We zagen in de Nations League al hoe de versnelling ontbrak en hoe hij zijn acties vooral in de breedte maakte. Nu kregen we de bevestiging", klinkt het bij Sporza.

TRANSFER?
Op langer termijn wil Vandenbempt de alarmbel echter nog niet luiden, zo kan er nog heel wat veranderen in aanloop naar het WK. Maar het belangrijkste lijkt dat Hazard weer regelmatig aan speelminuten komt. De vraag is evenwel of dat bij Real Madrid ook zal lukken. Een (tijdelijk) vertrek tijdens de wintermercato lijkt meer en meer de beste oplossing.

LEES OOK: Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Hazard moet in januari weg bij Real Madrid ...

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

117
117
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

90
90
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

106
106
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

185
185
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

80
80
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

359
359
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

649
649
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

464
464
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws