'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

0 stemmen
'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

Een onwaarschijnlijk verhaal bereikte ons woensdag vanuit Frankrijk. Want waar rivaliteit eigen is aan het voetbal, gingen ze bij de vrouwen van Paris Saint-Germain toch enkele bruggen te ver. En dan meer bepaald speelster Aminata Diallo (dame op de foto). Althans zo wordt toch vermoedt.


De feiten zijn nog niet bewezen, maar de middenveldster van PSG werd woensdag wel opgepakt door de Franse politie. Diallo zou namelijk gemaskerde mannen hebben ingehuurd om haar teamgenote Kheira Hamraoui te laten mishandelen. Dat weet het Franse L’Équipe te melden. De feiten zouden zich vorige week donderdag hebben voorgedaan.

Na een etentje onder de speelsters reed Hamraoui samen met Diallo mee naar huis. Op zich al verrassend, want beide dames zouden absoluut geen beste vriendinnen zijn. De twee zijn immers grote concurrenten voor een positie op het middenveld. Aangekomen bij haar thuis, stapten twee gemaskerde mannen af op Hamraoui, die zware klappen kreeg met een ijzeren staaf. “Het leek alsof het bedoeld was om haar niet te kunnen doen voetballen”, klinkt het daarover. (Lees verder onder de foto)


Keira Hamraoui

Mede daardoor werd er dan ook meteen gedacht aan een complot, waarin Diallo aanzien wordt als de spil. Zoals gezegd werd ze gearresteerd, maar intussen wel al terug vrijgelaten, zelfs zonder aanklacht. Diallo werd verdacht van moedwillig geweld met voorbedachte rade, en zou zich dus hebben voltrokken door een uit de hand gelopen rivaliteit tussen de twee speelsters. Echter ontkende zij volgens FootMercato alle betrokkenheid bij het voorval.

Vijf dames krijgen bescherming

Het hele gebeuren laat ook meteen zijn sporen na in de kleedkamer van de PSG-dames. Zo stelt L’Équipe dat er een explosieve sfeer heerst. Zo blijkt Diallo immers niet de enige te zijn die problemen heeft met Hamraoui, na haar transfer van FC Barcelona. Er is dan ook een groot wantrouwen dat Diallo en mogelijk meerdere speelsters betrokken zijn bij de gebeurtenissen. 

Dat vermoeden wordt versterkt door het feit dat er geen diefstal plaatsvond bij de ‘overval’. En het wordt nog straffer, want zo weet L’Équipe verder te melden dat intussen vijf dames van PSG een bodyguard kregen toegewezen om hen te beschermen. Zij zouden verdachte telefoons hebben ontvangen. Een 34-jarige man wordt daarvan verdacht, hij zou hebben gebeld vanuit de gevangenis. Het zou een jeugdvriend betreffen van de genoemde Diallo en wordt nu verhoord door de politie.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Meest recent

'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

15
15
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

46
46
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

122
122
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

82
82
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

85
85
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

269
269
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

128
128
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

236
236
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

151
151
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

119
119
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

120
120
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

97
97
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

756
756
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

223
223
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

806
806
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1268
1268
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

109
109
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

814
814
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

471
471
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

117
117

Meer sportnieuws