'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

0
'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

Een onwaarschijnlijk verhaal bereikte ons woensdag vanuit Frankrijk. Want waar rivaliteit eigen is aan het voetbal, gingen ze bij de vrouwen van Paris Saint-Germain toch enkele bruggen te ver. En dan meer bepaald speelster Aminata Diallo (dame op de foto). Althans zo wordt toch vermoedt.


De feiten zijn nog niet bewezen, maar de middenveldster van PSG werd woensdag wel opgepakt door de Franse politie. Diallo zou namelijk gemaskerde mannen hebben ingehuurd om haar teamgenote Kheira Hamraoui te laten mishandelen. Dat weet het Franse L’Équipe te melden. De feiten zouden zich vorige week donderdag hebben voorgedaan.

Na een etentje onder de speelsters reed Hamraoui samen met Diallo mee naar huis. Op zich al verrassend, want beide dames zouden absoluut geen beste vriendinnen zijn. De twee zijn immers grote concurrenten voor een positie op het middenveld. Aangekomen bij haar thuis, stapten twee gemaskerde mannen af op Hamraoui, die zware klappen kreeg met een ijzeren staaf. “Het leek alsof het bedoeld was om haar niet te kunnen doen voetballen”, klinkt het daarover. (Lees verder onder de foto)


Keira Hamraoui

Mede daardoor werd er dan ook meteen gedacht aan een complot, waarin Diallo aanzien wordt als de spil. Zoals gezegd werd ze gearresteerd, maar intussen wel al terug vrijgelaten, zelfs zonder aanklacht. Diallo werd verdacht van moedwillig geweld met voorbedachte rade, en zou zich dus hebben voltrokken door een uit de hand gelopen rivaliteit tussen de twee speelsters. Echter ontkende zij volgens FootMercato alle betrokkenheid bij het voorval.

Vijf dames krijgen bescherming

Het hele gebeuren laat ook meteen zijn sporen na in de kleedkamer van de PSG-dames. Zo stelt L’Équipe dat er een explosieve sfeer heerst. Zo blijkt Diallo immers niet de enige te zijn die problemen heeft met Hamraoui, na haar transfer van FC Barcelona. Er is dan ook een groot wantrouwen dat Diallo en mogelijk meerdere speelsters betrokken zijn bij de gebeurtenissen. 

Dat vermoeden wordt versterkt door het feit dat er geen diefstal plaatsvond bij de ‘overval’. En het wordt nog straffer, want zo weet L’Équipe verder te melden dat intussen vijf dames van PSG een bodyguard kregen toegewezen om hen te beschermen. Zij zouden verdachte telefoons hebben ontvangen. Een 34-jarige man wordt daarvan verdacht, hij zou hebben gebeld vanuit de gevangenis. Het zou een jeugdvriend betreffen van de genoemde Diallo en wordt nu verhoord door de politie.

LEES OOK: Droomscenario OHL Women in Champions League

Meest recent

'Grote kuis Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

1
1
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

58
58
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

170
170
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

107
107
Op de valreep: Club Brugge kondigt twee transferdeals aan

De transfermarkt sloot donderdagavond al zijn deuren, maar daags nadien sijpelen er nog deals naar ...

332
332
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

De bezorgdheid rond Jamal Musiala was na de voorbereiding van Bayern München erg groot. Het ...

38
38
Patro plukt op nippertje nog smaakmaker bij concurrent weg

Patro Eisden zag op het slot van de zomermercato nog enkele pionnen vertrekken. Zo ging Japhet ...

30
30
Droomscenario OHL Women in Champions League

OH Leuven Women wist zich te kwalificeren voor de League Phase van de Champions League en de loting ...

42
42
Karetsas ontploft in Duitsland: “Bij Kompany zelfde gevoel”

Konstantinos Karetsas maakte deze zomermercato de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund. In ...

138
138
SK Beveren blijft gaan: Bob Peeters pakt wéér uit

SK Beveren blijft maar gaan op de zomermercato. De promovendus wil dit seizoen indruk maken in de ...

88
88
KRC Genk draait Anderlecht een loer: toptalent keert terug

De Belgische topclubs focussen zich meer en meer op de eigen jeugd, maar af en toe plukken ze ook ...

321
321
'Talbi krijgt mokerslag: opmerkelijke transfer in de maak'

In een aantal landen is de transfermarkt voorlopig nog geopend. En daar willen verschillende clubs ...

268
268
Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit

Nu de transferperiode erop zit en de ploegen uit de Jupiler Pro League geen nieuwe spelers meer ...

109
109
Solden van start: vertrekkers bij Gent, STVV, Lommel én Westerlo

De zomerse transferperiode zit er ook in België. Tenminste toch aan inkomende zijde, de clubs ...

107
107
Leko moet puzzelen: grote verrassing als vervanger Forbs?

Club Brugge opent vrijdagavond de vijfde speeldag van de Jupiler Pro League met een bezoek aan ...

700
700
Fluitconcertjes in Lotto Park: Bruno zet tweetal uit de wind

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

555
555
TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Het transferseizoen zit er ook in het Belgische voetbal op. Vlak voor het verstrijken van de ...

299
299
‘Shinton verbaast na Beerschot met opvallende transfer’

Beerschot en Nick Shinton gingen verrassend in onderling overleg uit elkaar. Sinds 2024 stond de ...

138
138
Straf: ‘Deze club bood meer dan Dortmund op Karetsas’

Konstantinos Karetsas maakte deze zomer de transfer van KRC Genk naar Borussia Dortmund voor een ...

526
526
Bevestiging: Anderlecht heeft laatste versterking beet

RSC Anderlecht haalde deze zomermercato al heel wat versterkingen binnen. Maar Antoine Sibierski is ...

370
370
Zulte Waregem breekt plots met belangrijke pion

Zulte Waregem is sterk aan het seizoen begonnen met acht punten uit twaalf. Essevee staat daarmee op ...

172
172
KV Kortrijk haalt op slot zomermercato pak ervaring binnen

KV Kortrijk is desastreus aan het seizoen begonnen in de Jupiler Pro League en is voorlopig de rode ...

108
108
SK Beveren pakt nog op de valreep uit met international

SK Beveren werd vorig seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League, maar in de Jupiler ...

90
90
Bruno jammert: "Spelen met ongelijke wapens"

Vitor Bruno heeft zijn start niet gemist bij Anderlecht. Hij won zeven van zijn eerste tien matchen, ...

695
695
KRC Genk verrast alsnog met ultieme transfer

KRC Genk kende nog drukke dagen aan het einde van de zomermercato. De Limburgers haalden ook een ...

216
216

Meer sportnieuws