'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

0
'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

Een onwaarschijnlijk verhaal bereikte ons woensdag vanuit Frankrijk. Want waar rivaliteit eigen is aan het voetbal, gingen ze bij de vrouwen van Paris Saint-Germain toch enkele bruggen te ver. En dan meer bepaald speelster Aminata Diallo (dame op de foto). Althans zo wordt toch vermoedt.


De feiten zijn nog niet bewezen, maar de middenveldster van PSG werd woensdag wel opgepakt door de Franse politie. Diallo zou namelijk gemaskerde mannen hebben ingehuurd om haar teamgenote Kheira Hamraoui te laten mishandelen. Dat weet het Franse L’Équipe te melden. De feiten zouden zich vorige week donderdag hebben voorgedaan.

Na een etentje onder de speelsters reed Hamraoui samen met Diallo mee naar huis. Op zich al verrassend, want beide dames zouden absoluut geen beste vriendinnen zijn. De twee zijn immers grote concurrenten voor een positie op het middenveld. Aangekomen bij haar thuis, stapten twee gemaskerde mannen af op Hamraoui, die zware klappen kreeg met een ijzeren staaf. “Het leek alsof het bedoeld was om haar niet te kunnen doen voetballen”, klinkt het daarover. (Lees verder onder de foto)


Keira Hamraoui

Mede daardoor werd er dan ook meteen gedacht aan een complot, waarin Diallo aanzien wordt als de spil. Zoals gezegd werd ze gearresteerd, maar intussen wel al terug vrijgelaten, zelfs zonder aanklacht. Diallo werd verdacht van moedwillig geweld met voorbedachte rade, en zou zich dus hebben voltrokken door een uit de hand gelopen rivaliteit tussen de twee speelsters. Echter ontkende zij volgens FootMercato alle betrokkenheid bij het voorval.

Vijf dames krijgen bescherming

Het hele gebeuren laat ook meteen zijn sporen na in de kleedkamer van de PSG-dames. Zo stelt L’Équipe dat er een explosieve sfeer heerst. Zo blijkt Diallo immers niet de enige te zijn die problemen heeft met Hamraoui, na haar transfer van FC Barcelona. Er is dan ook een groot wantrouwen dat Diallo en mogelijk meerdere speelsters betrokken zijn bij de gebeurtenissen. 

Dat vermoeden wordt versterkt door het feit dat er geen diefstal plaatsvond bij de ‘overval’. En het wordt nog straffer, want zo weet L’Équipe verder te melden dat intussen vijf dames van PSG een bodyguard kregen toegewezen om hen te beschermen. Zij zouden verdachte telefoons hebben ontvangen. Een 34-jarige man wordt daarvan verdacht, hij zou hebben gebeld vanuit de gevangenis. Het zou een jeugdvriend betreffen van de genoemde Diallo en wordt nu verhoord door de politie.

LEES OOK: 'Godts is het helemaal beu: PSG gaat veel te ver'

Meest recent

"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

11
11
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

54
54
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

107
107
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

128
128
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

278
278
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

341
341
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

87
87
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

50
50
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

56
56
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

448
448
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

230
230
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

375
375
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

87
87
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1130
1130
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

139
139
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

85
85
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

138
138
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

161
161
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

58
58
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

497
497
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

104
104
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

155
155
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

218
218

Meer sportnieuws