'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

0 stemmen
'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

Een onwaarschijnlijk verhaal bereikte ons woensdag vanuit Frankrijk. Want waar rivaliteit eigen is aan het voetbal, gingen ze bij de vrouwen van Paris Saint-Germain toch enkele bruggen te ver. En dan meer bepaald speelster Aminata Diallo (dame op de foto). Althans zo wordt toch vermoedt.


De feiten zijn nog niet bewezen, maar de middenveldster van PSG werd woensdag wel opgepakt door de Franse politie. Diallo zou namelijk gemaskerde mannen hebben ingehuurd om haar teamgenote Kheira Hamraoui te laten mishandelen. Dat weet het Franse L’Équipe te melden. De feiten zouden zich vorige week donderdag hebben voorgedaan.

Na een etentje onder de speelsters reed Hamraoui samen met Diallo mee naar huis. Op zich al verrassend, want beide dames zouden absoluut geen beste vriendinnen zijn. De twee zijn immers grote concurrenten voor een positie op het middenveld. Aangekomen bij haar thuis, stapten twee gemaskerde mannen af op Hamraoui, die zware klappen kreeg met een ijzeren staaf. “Het leek alsof het bedoeld was om haar niet te kunnen doen voetballen”, klinkt het daarover. (Lees verder onder de foto)


Keira Hamraoui

Mede daardoor werd er dan ook meteen gedacht aan een complot, waarin Diallo aanzien wordt als de spil. Zoals gezegd werd ze gearresteerd, maar intussen wel al terug vrijgelaten, zelfs zonder aanklacht. Diallo werd verdacht van moedwillig geweld met voorbedachte rade, en zou zich dus hebben voltrokken door een uit de hand gelopen rivaliteit tussen de twee speelsters. Echter ontkende zij volgens FootMercato alle betrokkenheid bij het voorval.

Vijf dames krijgen bescherming

Het hele gebeuren laat ook meteen zijn sporen na in de kleedkamer van de PSG-dames. Zo stelt L’Équipe dat er een explosieve sfeer heerst. Zo blijkt Diallo immers niet de enige te zijn die problemen heeft met Hamraoui, na haar transfer van FC Barcelona. Er is dan ook een groot wantrouwen dat Diallo en mogelijk meerdere speelsters betrokken zijn bij de gebeurtenissen. 

Dat vermoeden wordt versterkt door het feit dat er geen diefstal plaatsvond bij de ‘overval’. En het wordt nog straffer, want zo weet L’Équipe verder te melden dat intussen vijf dames van PSG een bodyguard kregen toegewezen om hen te beschermen. Zij zouden verdachte telefoons hebben ontvangen. Een 34-jarige man wordt daarvan verdacht, hij zou hebben gebeld vanuit de gevangenis. Het zou een jeugdvriend betreffen van de genoemde Diallo en wordt nu verhoord door de politie.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Meest recent

Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

0
0
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

9
9
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

41
41
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

18
18
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

90
90
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

122
122
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

140
140
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

97
97
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

101
101
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

95
95
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

115
115
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

209
209
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

41
41
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

153
153
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

334
334
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

384
384
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

364
364
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

67
67
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

117
117

Meer sportnieuws