'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

door
'Situatie bij PSG escaleert: vijf dames krijgen bodyguard'

Een onwaarschijnlijk verhaal bereikte ons woensdag vanuit Frankrijk. Want waar rivaliteit eigen is aan het voetbal, gingen ze bij de vrouwen van Paris Saint-Germain toch enkele bruggen te ver. En dan meer bepaald speelster Aminata Diallo (dame op de foto). Althans zo wordt toch vermoedt.


De feiten zijn nog niet bewezen, maar de middenveldster van PSG werd woensdag wel opgepakt door de Franse politie. Diallo zou namelijk gemaskerde mannen hebben ingehuurd om haar teamgenote Kheira Hamraoui te laten mishandelen. Dat weet het Franse L’Équipe te melden. De feiten zouden zich vorige week donderdag hebben voorgedaan.

Na een etentje onder de speelsters reed Hamraoui samen met Diallo mee naar huis. Op zich al verrassend, want beide dames zouden absoluut geen beste vriendinnen zijn. De twee zijn immers grote concurrenten voor een positie op het middenveld. Aangekomen bij haar thuis, stapten twee gemaskerde mannen af op Hamraoui, die zware klappen kreeg met een ijzeren staaf. “Het leek alsof het bedoeld was om haar niet te kunnen doen voetballen”, klinkt het daarover. (Lees verder onder de foto)


Keira Hamraoui

Mede daardoor werd er dan ook meteen gedacht aan een complot, waarin Diallo aanzien wordt als de spil. Zoals gezegd werd ze gearresteerd, maar intussen wel al terug vrijgelaten, zelfs zonder aanklacht. Diallo werd verdacht van moedwillig geweld met voorbedachte rade, en zou zich dus hebben voltrokken door een uit de hand gelopen rivaliteit tussen de twee speelsters. Echter ontkende zij volgens FootMercato alle betrokkenheid bij het voorval.

Vijf dames krijgen bescherming

Het hele gebeuren laat ook meteen zijn sporen na in de kleedkamer van de PSG-dames. Zo stelt L’Équipe dat er een explosieve sfeer heerst. Zo blijkt Diallo immers niet de enige te zijn die problemen heeft met Hamraoui, na haar transfer van FC Barcelona. Er is dan ook een groot wantrouwen dat Diallo en mogelijk meerdere speelsters betrokken zijn bij de gebeurtenissen. 

Dat vermoeden wordt versterkt door het feit dat er geen diefstal plaatsvond bij de ‘overval’. En het wordt nog straffer, want zo weet L’Équipe verder te melden dat intussen vijf dames van PSG een bodyguard kregen toegewezen om hen te beschermen. Zij zouden verdachte telefoons hebben ontvangen. Een 34-jarige man wordt daarvan verdacht, hij zou hebben gebeld vanuit de gevangenis. Het zou een jeugdvriend betreffen van de genoemde Diallo en wordt nu verhoord door de politie.

Meest recent

‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

5
5
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

5
5
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

64
64
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

130
130
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

213
213
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

55
55
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

305
305
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

228
228
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

334
334
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

171
171
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

76
76
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

177
177
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

68
68
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

361
361
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

541
541
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

82
82
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

285
285
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

236
236
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

493
493
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

437
437
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

685
685
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

578
578
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

157
157
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

519
519
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

51
51

Meer sportnieuws