Wilmots heeft nieuwe uitdaging helemaal beet

door
Wilmots heeft nieuwe uitdaging helemaal beet

Marc Wilmots heeft na twee jaar zoeken eindelijk een nieuwe uitdaging gevonden. De voormalig bondscoach van de Rode Duivels is op weg naar Raja Casablanca, waar onze 52-jarig landgenoot naar verluidt een mooi loon kan opstrijken.


Wilmots zal volgens lokale media maandelijks 40.000 euro verdienen, ofwel een slordige half miljoen per jaar. Das Kampfschwein zou ook zelf twee assistenten mogen meenemen naar Marokko, over wiens namen de komende dagen snel meer duidelijkheid zou volgen. Officieel is de deal nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

Voor de 70-voudig international is het alvast een uitgelezen kans om zich opnieuw op de kaart te zetten als trainer. Na zijn periode vol ups en downs als Belgisch bondscoach mislukte Wilmots immers als selectieheer in Ivoorkust en Iran. Vervolgens viel zijn naam bij Bordeaux en diverse clubs in ons land, maar concreet werd dat nooit.

UDATE 11/11
Het nieuws is nu ook officieel bevestigd: Wilmots wordt de nieuwe T1 van Raja Casablanca. Dat maakte de Marokkaanse topclub zopas via de clubkanalen bekend. Wie hem straks vergezeld naar de Afrikaanse kuststad, is voorlopig nog altijd niet geweten. Wilmots heeft alvast werk aan de winkel, want in haar laatste vier duels kon Casablanca maar één keer winnen. De ambitieuze ploeg staat na 10 speeldagen wel nog steeds tweede in de stand, vijf punten achter stadsrivaal Wydad.

LEES OOK: 'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Denkt u dat Wilmots een goede clubcoach is?

Meest recent

'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

21
21
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

118
118
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

61
61
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

79
79
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

151
151
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

35
35
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

39
39
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

415
415
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

155
155
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

208
208
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

192
192
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

558
558
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

262
262
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

174
174
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

83
83
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

164
164
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

232
232
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

476
476
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

337
337
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

132
132
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

209
209
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

729
729
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

385
385

Meer sportnieuws