Red Bull Salzburg is erin geslaagd om de eerste drie punten te behalen in de groepsfase van de Europa League. De ploeg van Ricardo Moniz was in eigen huis te sterk voor Slovan Bratislava. Athletic de Bilbao is door de overwinning op Paris Saint-Germain nog zonder puntverlies.
Red Bull Salzburg – Slovan Bratislava
Salzburg, waar NAC Breda-huurling Leonardo in de basis stond, was over de gehele wedstrijd gezien de betere partij in de Red Bull Arena. Toch kwam de thuisploeg pas laat op voorsprong. Na een uur spelen zette Leonardo de Oostenrijkse formatie op voorsprong. Gonzalo Zarate besliste een kwartier voor tijd de wedstrijd. In de blessuretijd maakte Dusan Svento er nog 3-0 van.
Scoreverloop:
1-0 (60’) Leonardo
2-0 (76’) Gonzalo Zarate
3-0 (90’) Dusan Svento
Athletic de Bilbao – Paris Saint-Germain
In Estadio San Mamés werd er tussen Athletic de Bilbao en Paris Saint-Germain gestreden om de eerste plaats in groep F. De Spanjaard lieten er in de eerste helft geen gras overgroeien en stonden bij het rustsignaal met 2-0 voor. Eerst vond Gabilondo het net voor de Basken en in de blessuretijd van de eerste helft vergrootte Susaeta de voorsprong. In de tweede helft ontving Mohamed Sissoko nog een rode kaart voor de Franse bezoekers.
Scoreverloop:
1-0 (20’) Gabilondo
2-0 (45’) Susaeta