Anderlecht wervelt naar volgende ronde, Club voorbij tienkoppig Deinze

door
Anderlecht wervelt naar volgende ronde, Club voorbij tienkoppig Deinze

RSC Anderlecht heeft zich zonder problemen geplaatst voor de volgende ronde van de Croky Cup, de Brusselaars haalden het met zware 1-7-cijfers van La Louvière. Club Brugge maakte dan weer pas na rust het verschil tegen een tienkoppig Deinze: 3-0. En Beerschot boekte tegen Francs-Borains zijn eerste officiële zege van het seizoen: 0-4.


Anderlecht tekende dus voor de meest overtuigende zege in de 1/16de finales. De Nederlanders Zirkzee en Hoedt zetten Paars-Wit al snel op rozen. La Louvière zorgde vervolgens voor de aansluitingstreffer, maar daarna ging het licht bij de thuisploeg helemaal uit. Zirkzee en Refaelov legden de partij nog voor rust definitief in een beslissende plooi. Raman, Refaelov en Hoedt maakten na rust de monsterscore compleet.

Ook Club Brugge heeft zich al bij al probleemloos geplaatst voor de volgende ronde. Halfweg de eerste helft kwam Deinze met tien man te staan op Jan Breydel na rood voor Bizimana. Blauw-Zwart was vervolgens baas, toch duurde het tot in de tweede periode alvorens het verschil werd gemaakt. Izquierdo scoorde zijn eerste treffer sinds zijn terugkeer en Dost bewees met twee goals dat hij nog niet definitief afgeschreven mag worden: 3-0.

Voorts kon Beerschot eindelijk nog eens juichen. Noubissi opende al na enkele minuten de score tegen Francs Borains. Na rust pikte ook Caicedo een doelpuntje mee, Holzhauser en Vaca deden eveneens de netten trillen. Eerder op de avond konden onder meer AA Gent en KRC Genk zich ook al plaatsen.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Anderlecht moet dit seizoen vol voor de beker gaan ...

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

69
69
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

111
111
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

177
177
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

78
78
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

68
68
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

50
50
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

47
47
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

56
56
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

185
185
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

321
321
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

195
195
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

276
276

Meer sportnieuws