Anderlecht wervelt naar volgende ronde, Club voorbij tienkoppig Deinze

door
Anderlecht wervelt naar volgende ronde, Club voorbij tienkoppig Deinze

RSC Anderlecht heeft zich zonder problemen geplaatst voor de volgende ronde van de Croky Cup, de Brusselaars haalden het met zware 1-7-cijfers van La Louvière. Club Brugge maakte dan weer pas na rust het verschil tegen een tienkoppig Deinze: 3-0. En Beerschot boekte tegen Francs-Borains zijn eerste officiële zege van het seizoen: 0-4.


Anderlecht tekende dus voor de meest overtuigende zege in de 1/16de finales. De Nederlanders Zirkzee en Hoedt zetten Paars-Wit al snel op rozen. La Louvière zorgde vervolgens voor de aansluitingstreffer, maar daarna ging het licht bij de thuisploeg helemaal uit. Zirkzee en Refaelov legden de partij nog voor rust definitief in een beslissende plooi. Raman, Refaelov en Hoedt maakten na rust de monsterscore compleet.

Ook Club Brugge heeft zich al bij al probleemloos geplaatst voor de volgende ronde. Halfweg de eerste helft kwam Deinze met tien man te staan op Jan Breydel na rood voor Bizimana. Blauw-Zwart was vervolgens baas, toch duurde het tot in de tweede periode alvorens het verschil werd gemaakt. Izquierdo scoorde zijn eerste treffer sinds zijn terugkeer en Dost bewees met twee goals dat hij nog niet definitief afgeschreven mag worden: 3-0.

Voorts kon Beerschot eindelijk nog eens juichen. Noubissi opende al na enkele minuten de score tegen Francs Borains. Na rust pikte ook Caicedo een doelpuntje mee, Holzhauser en Vaca deden eveneens de netten trillen. Eerder op de avond konden onder meer AA Gent en KRC Genk zich ook al plaatsen.

LEES OOK: STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

Anderlecht moet dit seizoen vol voor de beker gaan ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

60
60
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

41
41
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

60
60
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

29
29
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

130
130
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

244
244
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

143
143
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

465
465
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

200
200
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

395
395
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

184
184
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

259
259
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

258
258
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

514
514
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws