'Geplaagde Solskjaer krijgt pittig ultimatum opgelegd'

146
'Geplaagde Solskjaer krijgt pittig ultimatum opgelegd'

Ondanks de investeringen van in de voorbije zomermercato, staat Manchester United na 9 speeldagen al op een achterstand van 8 punten in de Premier League. Na de historische 0-5-nederlaag tegen Liverpool FC is de crisis dan ook compleet op Old Trafford. Het ontslag van coach Ole Gunnar Solskjaer lijkt steeds dichterbij te komen.


Maar tegen alle verwachtingen in komt Sky Sports op dinsdag met goed nieuws voor de Noorse coach. Zo meldt het Britse medium immers dat United zou hebben beslist om Solskjaer alsnog aan boord te houden. Best opvallend na de smadelijke 0-5 nederlaag in eigen huis tegen Liverpool. Met wedstrijden tegen Tottenham, Manchester City en Atalanta voor de boeg, lijkt Solskjaer evenwel voor een allesbeslissende periode te staan.

UPDATE 27/10
Voorlopig blijft het bestuur van United dus het vertrouwen behouden in Solskjaer. Maar dat betekent niet dat zijn vel nu definitief gered is, integendeel. Zo kreeg de trainer volgens The Telegraph een duidelijke ultimatum opgelegd. Het medium stelt dat Solskjaer in de komende drie duels, tegen Tottenham, Atalanta en City, nog de kans krijgt om het tij te keren. Lukt dat niet, dan lijkt het definitief over en uit voor de Noor. Op die manier koopt het bestuur alvast extra tijd om mogelijke opvolgers in kaart te brengen. Bovendien zou de interland-break, in het slechtste geval, dan gebruikt kunnen worden om de sportieve omkadering te herschikken.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Denkt u dat Solskjaer zijn vel nog zal redden?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

4
4
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

3
3
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

27
27
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

48
48
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

31
31
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

29
29
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

15
15
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

156
156
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

52
52
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

106
106
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

74
74
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

97
97
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

310
310
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

57
57
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

313
313
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

285
285
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

232
232
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

180
180
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

206
206
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

207
207
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

260
260

Meer sportnieuws