Zaterdagavond won AA Gent ook de terugwedstrijd in de finale van Play-Off I met 4-1 van Oud-Heverlee Leuven. Door de overwinningen mogen de Gentenaars zich nog opmaken voor de barrages om Europees voetbal tegen Standard.
Donderdag ontvangt Gent de Luikenaars. "Ons huidige niveau moet voldoende zijn om ons vertrouwen te geven voor de strijd tegen Standard. Standard heeft een sterke ploeg, maar ik schat de kansen toch op 50-50", vertelt voorzitter Ivan De Witte aan
Sporza.
Donderdag wordt ook meteen de laatste wedstrijd van Gent in het Jules Ottenstadion. Dat geeft mij een dubbel gevoel. Enerzijds zullen we hier nog een fantastische wedstrijd tegen Standard krijgen, maar anderzijds is er toch ook het afscheid van een traditionele plaats waar veel gebeurd is. Er is veel vreugde om het nieuwe stadion, maar hier weggaan zal toch ook op mijn gemoed inwerken."
LEES OOK:
Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."