40-jarige Zlatan eist hoofdrol op in spectaculair duel met Theate

door
40-jarige Zlatan eist hoofdrol op in spectaculair duel met Theate

AC Milan mag zich zaterdagavond de leider in de Serie A noemen. De Rossoneri boekten een spectaculaire zege op het veld van Bologna. Arthur Theate en Alexis Saelemaekers kwamen beiden in actie, maar het was Zlatan Ibrahimovic die de hoofdrol opeiste. De 40-jarige Zweed scoorde aan beide kanten en kroonde zich tot vierde oudste doelpuntenmaker ooit in de Serie A.


Bologna maakte het zichzelf zeker niet makkelijk. Rafael Leão bracht Milan na het kwartier op voorsprong en amper vier minuten na die goal moest de thuisploeg al met een man minder verder. Soumaoro ging aan de noodrem hangen en moest met een rode kaart inrukken. Tot overmaat van ramp zorgde Calabria nog voor rust voor de 0-2.

Bologna leek dus op weg naar een afstraffing, maar in de tweede helft keerden de kansen plots. Ibrahimovic werkte de bal ongelukkig in eigen doel en drie minuten daarna bracht Barrow de tien thuisspelers zowaar langszij. Maar nog eens zes minuten later volgde weer een koude douche voor Bologna, want ook Soriano werd uitgesloten. Met negen hield het wel nog een dikke 20 minuten stand, maar in de slotfase ging Milan er toch over. Bennacer scoorde met een knappe volley en in blessuretijd pikte Zlatan ook zijn goaltje mee. Hij is zo de vierde speler die na zijn 40ste verjaardag nog weet te scoren in de Serie A.

Scoreverloop: 0-1 (16') Leão, 0-2 (35') Calabria, 1-2 (49') Ibrahimovic (own-goal), 2-2 (52') Barrow, 2-3 (84') Bennacer, 2-4 (90') Ibrahimovic
Rode kaarten: 20' Soumaoro, 58' Soriano

LEES OOK: 'Anderlecht haalt uit: deadline-aanwinst onderweg'

Zal Zlatan ook de oudste doelpuntenmaker ooit worden?

Meest recent

Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

35
35
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

72
72
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

87
87
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

82
82
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

243
243
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

49
49
Onrust bij Club: Van der Elst vreest keepersramp

Zaterdag gaat Club Brugge in zijn volgende competitiewedstrijd op bezoek bij La Louvière en ...

111
111
Sclessin meteen muisstil na akelig moment

De Jupiler Pro League werd vrijdagavond weer op gang getrapt na een pauze van twee weken. De zevende ...

0
0
Fans woedend op DAZN, Bouchez geeft opvallend advies

Er was de voorbije weken heel wat te doen over waar de wedstrijden uit de Belgische competitie te ...

623
623
Alarm bij Rode Duivels: sleutelspeler haakt af in oktober

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op de voorbije interlandperiode, waarin Liechtenstein ...

93
93
Droomstart voorbij: Lammens krijgt klap bij Man Utd

Senne Lammens versierde iets minder dan twee weken geleden zijn droomtransfer. De doelman verruilde ...

155
155
Renard vernedert Rits: drama barst los bij Anderlecht

Olivier Renard, niet Besnik Hasi, trekt de harde lijn: Mats Rits verdwijnt richting Futures zonder ...

602
602
Verrassing bij Anderlecht: bizarre optie voor de punt

RSC Anderlecht maakt zich op voor een heel belangrijk drieluik. Ze moeten aan de bak tegen KRC Genk ...

305
305
Chelsea weet niet van stoppen en legt ex-speler Antwerp vast

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

53
53
'Borguet en Renard slaan na Simic wéér toe'

Tim Borguet en Olivier Renard kenden een heel moeilijke mercato. RSC Anderlecht lijkt allerminst ...

428
428
Antwerp-AA Gent: vijf debutanten aan de aftrap?

Zondag staat op de Bosuil de (sub)topper tussen Antwerp en AA Gent op het programma. Bij beide ...

365
365
Hasi spreekt klare taal over zomermercato Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een bewogen zomermercato achter de rug. Tijdens de gebruikelijke persbabbel van ...

281
281
VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Eén van de meest populaire podcasts over voetbal in Vlaanderen is ongetwijfeld '90 Minutes'. ...

418
418
Ordoñez-exit dreigt: megadeal bij Club

Club Brugge schuift Ordonez openlijk naar de markt met een prijs rond €40 miljoen. Chelsea, ...

373
373
Blessuregolf bij Club Brugge: Hayen vist Ordonez op

Aanstaande donderdag komt in de Champions League al AS Monaco over de vloer, maar eerst moet Club ...

716
716
DAZN pleegt coup: Belgische voetbalfans alweer de dupe

Stilaan schijnt er licht aan het einde van de tunnel, maar voorlopig valt het Belgisch voetbal nog ...

946
946
Pech voor Anderlecht: Hasi moet puzzelen tegen Genk

Ondanks de interlandbreak heeft RSC Anderlecht enkele woelige weken achter de rug. Zowel in de ...

629
629
Hayen speelt open kaart over relletje bij Club Brugge

Club Brugge hervat de competitie zaterdag met een bezoek aan La Louvière. Tussen de palen ...

360
360
Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Zonder grote woorden, zonder opsmuk, maar met volle overtuiging: Dries Mertens liet op Instagram een ...

116
116

Meer sportnieuws