Genk ziet sterkhouder uitvallen voor clash met Gent

142 stemmen
Genk ziet sterkhouder uitvallen voor clash met Gent

Genk zit even in de hoek waar de klappen vallen, want ook op het veld van West Ham gingen de Limburgers kansloos onderuit. Komend weekend kan John van den Brom dan ook maar best zien te winnen. Al wordt geen sinecure dat tegen een AA Gent dat in goede doen is.


Bovendien kan de bekerwinnaar/vicekampioen voor dat belangrijke duel wellicht geen beroep doen op één van haar absolute sterkhouders. Carlos Cuesta, alsmaar meer de steunpilaar bij uitstek achterin, bleef in Londen na de pauze immers in de kleedkamer. Achteraf gaf Van den Brom aan dat 22-jarige Colombiaan zijn beklag deed over last aan de hamstrings. Een blessure die hem mogelijk minstens enkele dagen aan de kant houdt, zo weet Het Belang van Limburg.

UPDATE 23/10
Inmiddels maakte Van den Brom zijn definitieve selectie bekend en daarin zoals verwacht geen Cuesta. De Colombiaan heeft inderdaad een blessure aan de hamstrings opgelopen. Hoe lang hij buiten strijd is werd niet gecommuniceerd. Al komt de blessure zeker niet als verrassing voor Genk. "Wie schrikt ervan, nadat hij in de afgelopen interland-break drie matchen voluit ging met Colombia en zoveel vlieguren op de teller had", klinkt het op de clubwebsite. Opvallend: Van den Brom selecteerde slechts 20 namen, desondanks had hij geen plaats voor Bastien Toma en Joseph Paintsil in de spelersgroep.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

🚀

Indien Genk verlies van Gent, moet Van den Brom beschikken ...

Meest recent

Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

158
158
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

114
114
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

232
232
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

144
144
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

96
96
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

108
108
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

301
301
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

456
456
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

275
275
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

116
116
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

35
35
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

376
376
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

50
50
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

440
440
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

652
652
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

106
106
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

309
309
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

47
47
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

95
95
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

213
213
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

225
225
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

51
51

Meer sportnieuws