Genk ziet sterkhouder uitvallen voor clash met Gent

door
Genk ziet sterkhouder uitvallen voor clash met Gent

Genk zit even in de hoek waar de klappen vallen, want ook op het veld van West Ham gingen de Limburgers kansloos onderuit. Komend weekend kan John van den Brom dan ook maar best zien te winnen. Al wordt geen sinecure dat tegen een AA Gent dat in goede doen is.


Bovendien kan de bekerwinnaar/vicekampioen voor dat belangrijke duel wellicht geen beroep doen op één van haar absolute sterkhouders. Carlos Cuesta, alsmaar meer de steunpilaar bij uitstek achterin, bleef in Londen na de pauze immers in de kleedkamer. Achteraf gaf Van den Brom aan dat 22-jarige Colombiaan zijn beklag deed over last aan de hamstrings. Een blessure die hem mogelijk minstens enkele dagen aan de kant houdt, zo weet Het Belang van Limburg.

UPDATE 23/10
Inmiddels maakte Van den Brom zijn definitieve selectie bekend en daarin zoals verwacht geen Cuesta. De Colombiaan heeft inderdaad een blessure aan de hamstrings opgelopen. Hoe lang hij buiten strijd is werd niet gecommuniceerd. Al komt de blessure zeker niet als verrassing voor Genk. "Wie schrikt ervan, nadat hij in de afgelopen interland-break drie matchen voluit ging met Colombia en zoveel vlieguren op de teller had", klinkt het op de clubwebsite. Opvallend: Van den Brom selecteerde slechts 20 namen, desondanks had hij geen plaats voor Bastien Toma en Joseph Paintsil in de spelersgroep.

LEES OOK: 'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Indien Genk verlies van Gent, moet Van den Brom beschikken ...

Meest recent

Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

16
16
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

21
21
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

38
38
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

62
62
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

35
35
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

140
140
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

61
61
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

517
517
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

49
49
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

64
64
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

62
62
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

315
315
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

235
235
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

339
339
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

543
543
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

251
251
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

331
331
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

220
220
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

95
95
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

149
149
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

175
175
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

182
182
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

153
153

Meer sportnieuws