'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

407
'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

Ondanks een wat aarzelende start is Bayern München opnieuw bezig aan een dominant seizoen. De club staat alleen aan de leiding in de Bundesliga en wervelde tot dusver door zijn Champions League-poule. Dat heeft Der Rekordmeister voor een groot deel aan Robert Lewandowski te danken.


De Poolse spits doet zijn reputatie als doelpuntenmachine deze jaargang weer alle eer aan. In 12 officiële duels namens zijn club, deed Lewandowski inmiddels al 16 keer de netten trillen. Statistieken die hem ook één van de topfavorieten voor de Gouden Bal maken. Voorlopig zit er dus weinig sleet op de aanvaller. Maar op zijn 33ste komt de herfst van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Bovendien liet Lewandowski zelf al meermaals uitschijnen dat hij openstaat voor een avontuur in een andere topcompetitie. Het is dan ook niet onlogisch dat Bayern al naar mogelijke vervangers rond speurt.

En daarvoor zou de grootmacht uit München ook aan een oude bekende uit de Jupiler Pro League denken. Zo meldt AS dat de Duitsers hun vizier op Victor Osimhen hebben gericht. De Nigeriaan brak in het seizoen 2018-2019 helemaal door bij Sporting Charleroi, waarna hij zijn carrière voorzet bij Lille OSC. De Fransen verkochten hem op hun beurt voor een smak geld aan SSC Napoli. Daar is Osimhen na een wisselvallig eerste seizoen helemaal ontbolsterd. Om hem weg te plukken zal Bayern wel de geldbuidel moeten bovenhalen, AS heeft het over een transfersom van meer dan 100 miljoen.

LEES OOK: Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

Bayern is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

5
5
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

31
31
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

89
89
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

87
87
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

85
85
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

560
560
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

290
290
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

184
184
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

474
474
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

757
757
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

153
153
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

105
105
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

97
97
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

514
514
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

432
432
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

73
73
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

112
112
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

137
137
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

245
245
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

540
540
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

522
522
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

485
485
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

418
418

Meer sportnieuws