'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

door
'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

Ondanks een wat aarzelende start is Bayern München opnieuw bezig aan een dominant seizoen. De club staat alleen aan de leiding in de Bundesliga en wervelde tot dusver door zijn Champions League-poule. Dat heeft Der Rekordmeister voor een groot deel aan Robert Lewandowski te danken.


De Poolse spits doet zijn reputatie als doelpuntenmachine deze jaargang weer alle eer aan. In 12 officiële duels namens zijn club, deed Lewandowski inmiddels al 16 keer de netten trillen. Statistieken die hem ook één van de topfavorieten voor de Gouden Bal maken. Voorlopig zit er dus weinig sleet op de aanvaller. Maar op zijn 33ste komt de herfst van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Bovendien liet Lewandowski zelf al meermaals uitschijnen dat hij openstaat voor een avontuur in een andere topcompetitie. Het is dan ook niet onlogisch dat Bayern al naar mogelijke vervangers rond speurt.

En daarvoor zou de grootmacht uit München ook aan een oude bekende uit de Jupiler Pro League denken. Zo meldt AS dat de Duitsers hun vizier op Victor Osimhen hebben gericht. De Nigeriaan brak in het seizoen 2018-2019 helemaal door bij Sporting Charleroi, waarna hij zijn carrière voorzet bij Lille OSC. De Fransen verkochten hem op hun beurt voor een smak geld aan SSC Napoli. Daar is Osimhen na een wisselvallig eerste seizoen helemaal ontbolsterd. Om hem weg te plukken zal Bayern wel de geldbuidel moeten bovenhalen, AS heeft het over een transfersom van meer dan 100 miljoen.

LEES OOK: Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Bayern is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

7
7
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

15
15
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

34
34
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

67
67
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

92
92
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

62
62
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

33
33
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

46
46
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

56
56
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

23
23
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

452
452
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

122
122
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

113
113
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

375
375
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

60
60
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

505
505
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

575
575
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

116
116
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

313
313
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

286
286
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

313
313
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

204
204
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

73
73
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

188
188

Meer sportnieuws