'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

door
'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

Ondanks een wat aarzelende start is Bayern München opnieuw bezig aan een dominant seizoen. De club staat alleen aan de leiding in de Bundesliga en wervelde tot dusver door zijn Champions League-poule. Dat heeft Der Rekordmeister voor een groot deel aan Robert Lewandowski te danken.


De Poolse spits doet zijn reputatie als doelpuntenmachine deze jaargang weer alle eer aan. In 12 officiële duels namens zijn club, deed Lewandowski inmiddels al 16 keer de netten trillen. Statistieken die hem ook één van de topfavorieten voor de Gouden Bal maken. Voorlopig zit er dus weinig sleet op de aanvaller. Maar op zijn 33ste komt de herfst van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Bovendien liet Lewandowski zelf al meermaals uitschijnen dat hij openstaat voor een avontuur in een andere topcompetitie. Het is dan ook niet onlogisch dat Bayern al naar mogelijke vervangers rond speurt.

En daarvoor zou de grootmacht uit München ook aan een oude bekende uit de Jupiler Pro League denken. Zo meldt AS dat de Duitsers hun vizier op Victor Osimhen hebben gericht. De Nigeriaan brak in het seizoen 2018-2019 helemaal door bij Sporting Charleroi, waarna hij zijn carrière voorzet bij Lille OSC. De Fransen verkochten hem op hun beurt voor een smak geld aan SSC Napoli. Daar is Osimhen na een wisselvallig eerste seizoen helemaal ontbolsterd. Om hem weg te plukken zal Bayern wel de geldbuidel moeten bovenhalen, AS heeft het over een transfersom van meer dan 100 miljoen.

LEES OOK: 'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

Bayern is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

5
5
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

53
53
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

176
176
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

105
105
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

77
77
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

454
454
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

637
637
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

278
278
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

29
29
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

492
492
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

94
94
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

401
401
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

498
498
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

598
598
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

335
335
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

588
588
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

447
447
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

226
226
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

528
528
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

637
637
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

553
553
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

134
134
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

238
238
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309

Meer sportnieuws