'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

door
'Bayern legt 100 miljoen klaar voor oude bekende JPL'

Ondanks een wat aarzelende start is Bayern München opnieuw bezig aan een dominant seizoen. De club staat alleen aan de leiding in de Bundesliga en wervelde tot dusver door zijn Champions League-poule. Dat heeft Der Rekordmeister voor een groot deel aan Robert Lewandowski te danken.


De Poolse spits doet zijn reputatie als doelpuntenmachine deze jaargang weer alle eer aan. In 12 officiële duels namens zijn club, deed Lewandowski inmiddels al 16 keer de netten trillen. Statistieken die hem ook één van de topfavorieten voor de Gouden Bal maken. Voorlopig zit er dus weinig sleet op de aanvaller. Maar op zijn 33ste komt de herfst van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Bovendien liet Lewandowski zelf al meermaals uitschijnen dat hij openstaat voor een avontuur in een andere topcompetitie. Het is dan ook niet onlogisch dat Bayern al naar mogelijke vervangers rond speurt.

En daarvoor zou de grootmacht uit München ook aan een oude bekende uit de Jupiler Pro League denken. Zo meldt AS dat de Duitsers hun vizier op Victor Osimhen hebben gericht. De Nigeriaan brak in het seizoen 2018-2019 helemaal door bij Sporting Charleroi, waarna hij zijn carrière voorzet bij Lille OSC. De Fransen verkochten hem op hun beurt voor een smak geld aan SSC Napoli. Daar is Osimhen na een wisselvallig eerste seizoen helemaal ontbolsterd. Om hem weg te plukken zal Bayern wel de geldbuidel moeten bovenhalen, AS heeft het over een transfersom van meer dan 100 miljoen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

Bayern is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

57
57
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

260
260
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

271
271
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

328
328
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

594
594
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

75
75
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

179
179
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

108
108
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

205
205
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

504
504
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

372
372
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

752
752
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1088
1088
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

64
64
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

186
186
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

279
279
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

455
455
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

241
241
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

254
254
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

754
754
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

462
462

Meer sportnieuws