'Atlético Madrid duwt plots door voor Onuachu'

door
'Atlético Madrid duwt plots door voor Onuachu'

KRC Genk moet vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. De boomlange aanvaller geniet volgens het Spaanse Marca concrete interesse van Atlético Madrid. KRC Genk zou op de hoogte zijn van de interesse.

De Spaanse topclub zou al contact hebben opgenomen met het bestuur van Racing Genk en Onuachu zou een transfer naar Atlético Madrid uiteraard zeker zien zitten. Volgens Marca zou er sprake zijn van een mogelijke transfersom van 20 miljoen euro. Mogelijk is dat de som die Genk en Onuachu onderling hebben afgesproken nadat beide partijen een nieuw contract ondertekenden. Afgelopen zomer vroeg Genk nog minstens 25 miljoen euro.

Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij. Onuachu, die al meermaals werd gescout door de Spanjaarden, voldoet alvast aan dat profiel. Het is nog niet duidelijk of Atlético Onuachu in januari of pas volgende zomer wil aantrekken. De 27-jarige aanvaller was tot op heden bij Genk goed voor 56 doelpunten en 7 assists in 83 wedstrijden.

LEES OOK: Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

Zal Onuachu al in januari vertrekken?

Meest recent

Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

1
1
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

97
97
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

424
424
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

75
75
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

153
153
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

94
94
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

122
122
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

255
255
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

384
384
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

35
35
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

117
117
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

219
219
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

387
387
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

405
405
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

130
130
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

646
646
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

265
265
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

165
165
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

242
242
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

942
942
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

528
528
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

358
358
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

517
517
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

600
600
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

216
216

Meer sportnieuws