Als Wayne Rooney komende zomer besluit Manchester United te verlaten, zal hij in elk geval niet aangetrokken worden door Bayern München. Volgens Matthias Sammer, technisch directeur bij de Duitse landskampioen, is de club niet geïnteresseerd in de Engelse aanvaller.
"Ik zou niet weten waarom Rooney in de Bundesliga zou willen spelen", zegt Sammer stellig. "Wij hebben veel respect voor hem, maar er is geen contact geweest. Hij staat niet op ons lijstje, absoluut niet." Rooney zou wel op het lijstje staan bij Chelsea, Real Madrid en Paris Saint-Germain.
Sir Alex Ferguson bevestigde onlangs dat Rooney in april een transferverzoek had ingediend. Hij zou ongelukkig zijn over zijn rol in de selectie van United. In 2010 deed de aanvaller ook al een transferverzoek. Toen kreeg hij niet veel later een nieuw contract met een fikse salarisverhoging.
LEES OOK:
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'