Kompany reageert op 'concurrentiestrijd' Verschaeren en CDK

door
Kompany reageert op 'concurrentiestrijd' Verschaeren en CDK

Bondscoach Roberto Martinez maakte vrijdagmiddag zijn 24-koppige selectie voor de Final Four van de Nations League bekend. Daarin heeft hij onder meer een plekje voorzien voor Charles De Ketelaere, die in uitstekende doen is bij Club Brugge. Yari Verschaeren is er dan weer niet bij.


De spelmaker van Anderlecht werd nochtans lange tijd bestempeld als 'de toekomst van het Belgische voetbal' door Martinez. Ook werd hij al vroeg bij de selectie gehaald en indien fit, was Verschaeren er de voorbije jaren doorgaans ook bij. Maar inmiddels heeft hij 'zijn plaats' dus moeten afstaan aan De Ketelaere. Het goudhaantje van Club Brugge presteert dan ook veel regelmatiger en laat het nu ook zien op Champions League-niveau. "Op alle vlakken staat hij momenteel iets verder dan Yari", zei analist Eddy Snelders deze week nog tegenover Het Nieuwsblad.

Zover wil Anderlecht-coach Vincent Kompany niet gaan. Volgens hem heeft De Ketelaere gewoonweg het momentum mee. "Het is gewoon een kwestie van timing en vorm. Momenteel is Charles in zeer goede doen", klonk het op zijn persbabbel. Over het feit dat Club Brugge Anderlecht inmiddels voorbij heeft gestoken als hofleverancier bij de nationale ploeg, maakt Kompany zich dan ook geen zorgen. "In mijn kern zitten een vijftiental competitieve jongens die hier zijn opgeleid. Daar ben ik extreem tevreden over."

LEES OOK: De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

131
131
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

187
187
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

191
191
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

34
34
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

112
112
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

178
178
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

245
245
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

221
221
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

63
63
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

295
295
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

149
149
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

399
399
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

252
252
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

474
474
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

189
189
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

396
396
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

560
560
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

886
886
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

114
114
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

92
92
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

181
181

Meer sportnieuws