'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

699 stemmen
'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

Paul Onuachu kroonde zich ondanks een gemiste strafschop het voorbije weekend nog maar eens tot matchwinnaar bij KRC Genk. De boomlange Nigeriaan sleepte met een hattrick tegen Seraing eigenhandig de drie punten in de wacht voor de Limburgers. In de Cegeka Arena beklaagt men zich dan ook allerminst dat niemand hem vorige zomer kwam wegplukken.


Met negen goals in acht competitieduels is Onuachu weer prima op dreef, donderdag moet hij Genk langs Dinamo Zagreb zien te loodsen. Indien de Gouden Stier en regerend Profvoetballer van het Jaar zich ook in de Europa League laat gelden, dreigt een wintertransfer wel alsmaar dichterbij te komen. Al zal de vicekampioen/bekerwinnaar, die tijdens de zomermercato nog een slordige 30 miljoen verlangde, haar huid ongetwijfeld opnieuw duur verkopen. Bovendien zette Onuachu recent nog zijn kribbel onder een verbeterd contract tot medio 2024, en wil hij ondanks zijn transferwens Genk niet zomaar verlaten.

In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad meent René Vandereycken alvast dat alle partijen binnenkort een goede zaak kunnen. "Als Onuachu blijft presteren zoals hij nu doet, kan er belangstelling komen van meer en interessantere clubs en zit er misschien een betere prijs in voor Genk. Het valt af te wachten of dat komende winter al gebeurt, of op het einde van het seizoen", aldus de voormalig bondscoach. Afwachten dus of Genk in januari reeds langs de kassa passeert. Hoe dan ook lijken de Limburgers nog steeds te mogen rekenen op de absolute jackpot voor hun 27-jarige scherpschutter.

LEES OOK: Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

0
0
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

39
39
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

27
27
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

41
41
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

33
33
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

199
199
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

151
151
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

188
188
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

101
101
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

136
136
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

311
311
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

276
276
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

223
223
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

183
183
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

281
281
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

223
223
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

89
89
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

55
55
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

527
527
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

236
236
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

395
395
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

184
184
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

124
124

Meer sportnieuws