'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

door
'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

Paul Onuachu kroonde zich ondanks een gemiste strafschop het voorbije weekend nog maar eens tot matchwinnaar bij KRC Genk. De boomlange Nigeriaan sleepte met een hattrick tegen Seraing eigenhandig de drie punten in de wacht voor de Limburgers. In de Cegeka Arena beklaagt men zich dan ook allerminst dat niemand hem vorige zomer kwam wegplukken.


Met negen goals in acht competitieduels is Onuachu weer prima op dreef, donderdag moet hij Genk langs Dinamo Zagreb zien te loodsen. Indien de Gouden Stier en regerend Profvoetballer van het Jaar zich ook in de Europa League laat gelden, dreigt een wintertransfer wel alsmaar dichterbij te komen. Al zal de vicekampioen/bekerwinnaar, die tijdens de zomermercato nog een slordige 30 miljoen verlangde, haar huid ongetwijfeld opnieuw duur verkopen. Bovendien zette Onuachu recent nog zijn kribbel onder een verbeterd contract tot medio 2024, en wil hij ondanks zijn transferwens Genk niet zomaar verlaten.

In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad meent René Vandereycken alvast dat alle partijen binnenkort een goede zaak kunnen. "Als Onuachu blijft presteren zoals hij nu doet, kan er belangstelling komen van meer en interessantere clubs en zit er misschien een betere prijs in voor Genk. Het valt af te wachten of dat komende winter al gebeurt, of op het einde van het seizoen", aldus de voormalig bondscoach. Afwachten dus of Genk in januari reeds langs de kassa passeert. Hoe dan ook lijken de Limburgers nog steeds te mogen rekenen op de absolute jackpot voor hun 27-jarige scherpschutter.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

13
13
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

22
22
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

213
213
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

236
236
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

233
233
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

65
65
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

519
519
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

279
279
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

97
97
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

140
140
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

48
48
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

79
79
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

402
402
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

54
54
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

135
135
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

131
131
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

192
192
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

169
169
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

369
369
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

61
61
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

55
55

Meer sportnieuws