'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

699 stemmen
'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

Paul Onuachu kroonde zich ondanks een gemiste strafschop het voorbije weekend nog maar eens tot matchwinnaar bij KRC Genk. De boomlange Nigeriaan sleepte met een hattrick tegen Seraing eigenhandig de drie punten in de wacht voor de Limburgers. In de Cegeka Arena beklaagt men zich dan ook allerminst dat niemand hem vorige zomer kwam wegplukken.


Met negen goals in acht competitieduels is Onuachu weer prima op dreef, donderdag moet hij Genk langs Dinamo Zagreb zien te loodsen. Indien de Gouden Stier en regerend Profvoetballer van het Jaar zich ook in de Europa League laat gelden, dreigt een wintertransfer wel alsmaar dichterbij te komen. Al zal de vicekampioen/bekerwinnaar, die tijdens de zomermercato nog een slordige 30 miljoen verlangde, haar huid ongetwijfeld opnieuw duur verkopen. Bovendien zette Onuachu recent nog zijn kribbel onder een verbeterd contract tot medio 2024, en wil hij ondanks zijn transferwens Genk niet zomaar verlaten.

In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad meent René Vandereycken alvast dat alle partijen binnenkort een goede zaak kunnen. "Als Onuachu blijft presteren zoals hij nu doet, kan er belangstelling komen van meer en interessantere clubs en zit er misschien een betere prijs in voor Genk. Het valt af te wachten of dat komende winter al gebeurt, of op het einde van het seizoen", aldus de voormalig bondscoach. Afwachten dus of Genk in januari reeds langs de kassa passeert. Hoe dan ook lijken de Limburgers nog steeds te mogen rekenen op de absolute jackpot voor hun 27-jarige scherpschutter.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

12
12
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

17
17
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

93
93
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

56
56
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

119
119
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

163
163
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

50
50
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

248
248
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

144
144
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

429
429
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

113
113
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

84
84
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

342
342
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

127
127
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

754
754
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

219
219
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

125
125
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

211
211
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

244
244
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1619
1619
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

800
800
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

265
265
Buitenland kijkt ogen uit: deze Duivel steelt de show

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

920
920
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

52
52

Meer sportnieuws