'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

699 stemmen
'Genk doet gouden zaak: prijs Onuachu schiet de lucht in'

Paul Onuachu kroonde zich ondanks een gemiste strafschop het voorbije weekend nog maar eens tot matchwinnaar bij KRC Genk. De boomlange Nigeriaan sleepte met een hattrick tegen Seraing eigenhandig de drie punten in de wacht voor de Limburgers. In de Cegeka Arena beklaagt men zich dan ook allerminst dat niemand hem vorige zomer kwam wegplukken.


Met negen goals in acht competitieduels is Onuachu weer prima op dreef, donderdag moet hij Genk langs Dinamo Zagreb zien te loodsen. Indien de Gouden Stier en regerend Profvoetballer van het Jaar zich ook in de Europa League laat gelden, dreigt een wintertransfer wel alsmaar dichterbij te komen. Al zal de vicekampioen/bekerwinnaar, die tijdens de zomermercato nog een slordige 30 miljoen verlangde, haar huid ongetwijfeld opnieuw duur verkopen. Bovendien zette Onuachu recent nog zijn kribbel onder een verbeterd contract tot medio 2024, en wil hij ondanks zijn transferwens Genk niet zomaar verlaten.

In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad meent René Vandereycken alvast dat alle partijen binnenkort een goede zaak kunnen. "Als Onuachu blijft presteren zoals hij nu doet, kan er belangstelling komen van meer en interessantere clubs en zit er misschien een betere prijs in voor Genk. Het valt af te wachten of dat komende winter al gebeurt, of op het einde van het seizoen", aldus de voormalig bondscoach. Afwachten dus of Genk in januari reeds langs de kassa passeert. Hoe dan ook lijken de Limburgers nog steeds te mogen rekenen op de absolute jackpot voor hun 27-jarige scherpschutter.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

15
15
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

11
11
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

32
32
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

24
24
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

29
29
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

147
147
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

119
119
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

86
86
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

25
25
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

240
240
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

140
140
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

59
59
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

86
86
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

295
295
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

111
111
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

740
740
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

759
759
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

416
416

Meer sportnieuws