'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

door
'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

Er staat geen rem op Paul Onuachu, met drie doelpunten andermaal de grote uitblinker bij KRC Genk in de 3-0 zege tegen Seraing; De bekerwinnaar/vicekampioen beklaagt het zich dus allerminst dat het de 27-jarige Nigeriaan, die recent nog zijn kribbel zette onder een verbeterd contract tot medio 2024, aan boord wist te houden. Dat betekent echter niet per se dat Onuachu de Cegeka Arena de komende tijd niet zal verlaten.


"Als er in de volgende mercato een concreet en juist bod komt, zal de club constructief meewerken aan een transfer", klonk het immers recent in gesprek met Het Laatste Nieuws. Hoewel het plaatje volgens hem ook voor Genk moet kloppen, lijkt de trefzekere spits een vertrek dus nog niet helemaal uit zijn hoofd te hebben gezet. De droombestemming lijkt dan nog steeds de Premier League, waar clubs afgelopen zomer blijkbaar niet bereid waren om diep in de buidel te tasten voor Onuachu. Genk vroeg dan ook de absolute jackpot voor haar Gouden Stier.

Binnenkort krijgt Onuachu, destijds al sterk in de Champions League tegen Liverpool, evenwel een ideale gelegenheid om zich nog eens in de kijker te spelen over Het Kanaal. "Over een paar weken, na de interlandpauze, komt er een krachtmeting met West Ham. Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op. Indien hij slaagt voor zijn test, neemt de Profvoetballer van het Jaar mogelijk dus alsnog afscheid van de Limburgers. Al hopen ze daar desalniettemin toch nog altijd op een knalprestatie.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Onuachu hoort thuis in de Premier League

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

8
8
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

207
207
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

182
182
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

110
110
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

62
62
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

255
255
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

46
46
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

145
145
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

245
245
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

203
203
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

195
195
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

233
233
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

393
393
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

193
193
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

55
55
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

99
99
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

580
580
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

77
77
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

844
844
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

606
606
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

83
83
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

186
186
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

428
428

Meer sportnieuws