'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

392
'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

Er staat geen rem op Paul Onuachu, met drie doelpunten andermaal de grote uitblinker bij KRC Genk in de 3-0 zege tegen Seraing; De bekerwinnaar/vicekampioen beklaagt het zich dus allerminst dat het de 27-jarige Nigeriaan, die recent nog zijn kribbel zette onder een verbeterd contract tot medio 2024, aan boord wist te houden. Dat betekent echter niet per se dat Onuachu de Cegeka Arena de komende tijd niet zal verlaten.


"Als er in de volgende mercato een concreet en juist bod komt, zal de club constructief meewerken aan een transfer", klonk het immers recent in gesprek met Het Laatste Nieuws. Hoewel het plaatje volgens hem ook voor Genk moet kloppen, lijkt de trefzekere spits een vertrek dus nog niet helemaal uit zijn hoofd te hebben gezet. De droombestemming lijkt dan nog steeds de Premier League, waar clubs afgelopen zomer blijkbaar niet bereid waren om diep in de buidel te tasten voor Onuachu. Genk vroeg dan ook de absolute jackpot voor haar Gouden Stier.

Binnenkort krijgt Onuachu, destijds al sterk in de Champions League tegen Liverpool, evenwel een ideale gelegenheid om zich nog eens in de kijker te spelen over Het Kanaal. "Over een paar weken, na de interlandpauze, komt er een krachtmeting met West Ham. Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op. Indien hij slaagt voor zijn test, neemt de Profvoetballer van het Jaar mogelijk dus alsnog afscheid van de Limburgers. Al hopen ze daar desalniettemin toch nog altijd op een knalprestatie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Onuachu hoort thuis in de Premier League

Meest recent

Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

0
0
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

10
10
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

7
7
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

71
71
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

103
103
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

44
44
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

46
46
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

96
96
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

52
52
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

251
251
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

62
62
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

169
169
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

118
118
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

426
426
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

280
280
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

363
363
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249

Meer sportnieuws