'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

392 stemmen
'Genk ziet wintertransfer Onuachu naderen'

Er staat geen rem op Paul Onuachu, met drie doelpunten andermaal de grote uitblinker bij KRC Genk in de 3-0 zege tegen Seraing; De bekerwinnaar/vicekampioen beklaagt het zich dus allerminst dat het de 27-jarige Nigeriaan, die recent nog zijn kribbel zette onder een verbeterd contract tot medio 2024, aan boord wist te houden. Dat betekent echter niet per se dat Onuachu de Cegeka Arena de komende tijd niet zal verlaten.


"Als er in de volgende mercato een concreet en juist bod komt, zal de club constructief meewerken aan een transfer", klonk het immers recent in gesprek met Het Laatste Nieuws. Hoewel het plaatje volgens hem ook voor Genk moet kloppen, lijkt de trefzekere spits een vertrek dus nog niet helemaal uit zijn hoofd te hebben gezet. De droombestemming lijkt dan nog steeds de Premier League, waar clubs afgelopen zomer blijkbaar niet bereid waren om diep in de buidel te tasten voor Onuachu. Genk vroeg dan ook de absolute jackpot voor haar Gouden Stier.

Binnenkort krijgt Onuachu, destijds al sterk in de Champions League tegen Liverpool, evenwel een ideale gelegenheid om zich nog eens in de kijker te spelen over Het Kanaal. "Over een paar weken, na de interlandpauze, komt er een krachtmeting met West Ham. Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op. Indien hij slaagt voor zijn test, neemt de Profvoetballer van het Jaar mogelijk dus alsnog afscheid van de Limburgers. Al hopen ze daar desalniettemin toch nog altijd op een knalprestatie.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Onuachu hoort thuis in de Premier League

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vier toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

0
0
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

170
170
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

50
50
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

37
37
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

248
248
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

261
261
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

77
77
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

171
171
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

130
130
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

293
293
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

239
239
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

78
78
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

272
272
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

284
284
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

485
485
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

355
355
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

266
266
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

476
476
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

284
284
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

275
275
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

626
626
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

342
342
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

498
498

Meer sportnieuws