'Genk krijgt nieuws over blessure Bongonda'

door
'Genk krijgt nieuws over blessure Bongonda'

KRC Genk heeft zondagavond de rug gerecht na de nederlaag enkele dagen eerder tegen Antwerp FC. Op eigen veld haalden de Limburgers het met 3-0 van promovendus Seraing na een hattrick van Paul Onuachu. Maar de volgende belangrijke wedstrijd is alweer in aantocht voor de bekerwinnaar.

Aanstaande donderdag krijgt Genk namelijk het bezoek van Dinamo Zagreb in de Europa League. Indien Racing wil overwinteren, kan het dan ook best iets rapen. Coach John van den Brom hield tegen Seraing alvast rekening met die partij. "We hebben deze wedstrijd goed uitgespeeld. Ik kon richting donderdag ook nog wisselen, zodat we iedereen zo fit mogelijk houden", reageerde de Nederlander bij Sporza.

Onder meer Kristian Thorstvedt ging naar de kant met wat een lichte blessure aan de enkel leek. Maar wat hem betreft kreeg Genk meteen goed nieuws: volgens Het Laatste Nieuws kan de Noor donderdag gewoon terug spelen. Afwachten of dat ook het geval is bij Carel Eiting en Carlos Cuesta. Die laatste blesseerde zich zaterdag op training, maar ook hij keert allicht op tijd terug voor het duel tegen Dinamo.

UPDATE 28/09

John van den Brom kwam dus met goed nieuws over  de spelers die vorige week geblesseerd geraakten, of uit voorzorg vroegtijdig naar de kant werden gehaald. En er is nog meer goed nieuws voor de Limburgers.

Zo bericht Het Nieuwsblad immers dat er donderdag tegen Dinamo Zagreb mogelijk ook opnieuw beroep kan worden gedaan op Theo Bongonda. De flankspeler zou geen hinder meer ondervinden aan de hamstrings, al moet er wel nog een definitieve beslissing volgen.

LEES OOK: Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

Pakt Genk zes op zes in de EL?

Meest recent

'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

47
47
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

37
37
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

50
50
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

57
57
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

87
87
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

243
243
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

77
77
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

51
51
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

333
333
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

156
156
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

115
115
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

141
141
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

258
258
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

300
300
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

50
50
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

277
277
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

191
191
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

363
363
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

148
148
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

286
286
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

43
43
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

324
324
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

416
416
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1713
1713
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

286
286

Meer sportnieuws