'Genk krijgt nieuws over blessure Bongonda'

door
'Genk krijgt nieuws over blessure Bongonda'

KRC Genk heeft zondagavond de rug gerecht na de nederlaag enkele dagen eerder tegen Antwerp FC. Op eigen veld haalden de Limburgers het met 3-0 van promovendus Seraing na een hattrick van Paul Onuachu. Maar de volgende belangrijke wedstrijd is alweer in aantocht voor de bekerwinnaar.

Aanstaande donderdag krijgt Genk namelijk het bezoek van Dinamo Zagreb in de Europa League. Indien Racing wil overwinteren, kan het dan ook best iets rapen. Coach John van den Brom hield tegen Seraing alvast rekening met die partij. "We hebben deze wedstrijd goed uitgespeeld. Ik kon richting donderdag ook nog wisselen, zodat we iedereen zo fit mogelijk houden", reageerde de Nederlander bij Sporza.

Onder meer Kristian Thorstvedt ging naar de kant met wat een lichte blessure aan de enkel leek. Maar wat hem betreft kreeg Genk meteen goed nieuws: volgens Het Laatste Nieuws kan de Noor donderdag gewoon terug spelen. Afwachten of dat ook het geval is bij Carel Eiting en Carlos Cuesta. Die laatste blesseerde zich zaterdag op training, maar ook hij keert allicht op tijd terug voor het duel tegen Dinamo.

UPDATE 28/09

John van den Brom kwam dus met goed nieuws over  de spelers die vorige week geblesseerd geraakten, of uit voorzorg vroegtijdig naar de kant werden gehaald. En er is nog meer goed nieuws voor de Limburgers.

Zo bericht Het Nieuwsblad immers dat er donderdag tegen Dinamo Zagreb mogelijk ook opnieuw beroep kan worden gedaan op Theo Bongonda. De flankspeler zou geen hinder meer ondervinden aan de hamstrings, al moet er wel nog een definitieve beslissing volgen.

Pakt Genk zes op zes in de EL?

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

4
4
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

69
69
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

124
124
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

139
139
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

187
187
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

34
34
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

312
312
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

566
566
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

215
215
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

235
235
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

57
57
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

312
312
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

318
318
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

349
349
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

374
374
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

116
116
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

351
351
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

268
268
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

227
227

Meer sportnieuws