Racing Genk verbitterd: "Antwerp kwam er niet aan te pas"

door
Racing Genk verbitterd:

Woensdagavond kregen we op de Bosuil alweer een spektakelwedstrijd tussen Antwerp en Racing Genk. De thuisploeg kon de punten thuishouden met een 4-2 overwinning. Ondanks wat de score doet vermoeden, was deze overwinning echter niet zo vanzelfsprekend.

Racing Genk was immers de betere ploeg, maar botste op een ultra-efficiënt Antwerp. Bij de Limburgers zijn ze dan ook verbitterd. “Een ongelukkige en onverdiende nederlaag”, klinkt het op de clubwebstek. “Overwicht voor het grootste deel van de wedstrijd. Verzorgd aanvallend voetbal, met balbezit én kansen. En toch ging een efficiënt Antwerp met de drie punten aan de haal.”

Ook coach John van den Brom moest wonden likken na de partij: "Het is simpel: we hebben dit onszelf aangedaan. Ik kan ermee leven dat je verliest tegen een betere ploeg. Maar op een kwartiertje na, is Antwerp er niet aan te pas gekomen. De 3-1 ruststand was niet de verdienste van Antwerp, maar wel onze eigen, domme fout”, was de Nederlander immers duidelijk.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa verbazen opnieuw: “Niemand zag dit aankomen”

Was de overwinning van Antwerp onverdiend?

Meest recent

'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

22
22
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

65
65
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

383
383
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

422
422
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

84
84
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

388
388
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

61
61
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

232
232
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

185
185
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

50
50
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

196
196
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

136
136
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

70
70
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

154
154
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

155
155
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

314
314
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

186
186
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

236
236
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

124
124
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

180
180
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

334
334
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

354
354
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

649
649
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

182
182
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

385
385

Meer sportnieuws