Van den Brom baalt: "Het was 100% penalty"

door
Van den Brom baalt:

KRC Genk heeft woensdagavond de kans laten liggen om op gelijke hoogte te komen van leider Club Brugge. De Limburgers begonnen nochtans uitstekend aan de inhaalmatch op het veld van Antwerp FC. Maar ondanks een vroege voorsprong verloor de bekerwinnaar uiteindelijk met 4-2.


Een zure nederlaag dus voor Genk, dat de Great Old op gelijke hoogte ziet komen in het klassement. Coach John van den Brom baalde dan ook achteraf. Volgens hem had zijn ploeg veel meer verdiend. "Ik zei tijdens de rust dat het eerste halfuur het beste is wat ik dit seizoen al van ons gezien heb. Maar we konden de wedstrijd niet 'killen', zo vond ik dat we na een halfuur met 3-0 voor moesten staan. We geven het zelf ook weer weg. We worden gestraft omdat we niet meer zo gefocust en gedisciplineerd waren. En zo brengen wij Antwerp zelf weer in de wedstrijd. Want er was maar één ploeg die gevoetbald heeft en dat waren wij", klonk het voor de camera's van Eleven Sports.

Daarnaast wees Van den Brom ook naar de wedstrijdleiding als oorzaak voor de nederlaag. Zo vond hij dat de bal al na enkele minuten op de stip moest na een vermeende strafschopfout op Paul Onuachu. "Paul is een grote jongen en wordt uit zijn balans getrokken. Natuurlijk was dat licht, maar anders kopt hij hem gewoon binnen. Voor mij is dit gewoon 100% penalty", vertelde de coach terwijl hij de beelden van de bewuste fase herbekeek. "Ik weet niet wat er nog meer moet gebeuren. Dit is een strafschopmoment en hij wordt niet gegeven."

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Genk had een strafschop verdiend ...

Meest recent

Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

9
9
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

10
10
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

380
380
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

38
38
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

27
27
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

66
66
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

36
36
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

60
60
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

136
136
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

45
45
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

8
8
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

92
92
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

79
79
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

87
87
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

106
106
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

144
144
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

17
17
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

371
371
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

100
100
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

286
286
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

260
260
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

371
371
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

312
312
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

328
328
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

230
230

Meer sportnieuws