Van den Brom baalt: "Het was 100% penalty"

door
Van den Brom baalt:

KRC Genk heeft woensdagavond de kans laten liggen om op gelijke hoogte te komen van leider Club Brugge. De Limburgers begonnen nochtans uitstekend aan de inhaalmatch op het veld van Antwerp FC. Maar ondanks een vroege voorsprong verloor de bekerwinnaar uiteindelijk met 4-2.


Een zure nederlaag dus voor Genk, dat de Great Old op gelijke hoogte ziet komen in het klassement. Coach John van den Brom baalde dan ook achteraf. Volgens hem had zijn ploeg veel meer verdiend. "Ik zei tijdens de rust dat het eerste halfuur het beste is wat ik dit seizoen al van ons gezien heb. Maar we konden de wedstrijd niet 'killen', zo vond ik dat we na een halfuur met 3-0 voor moesten staan. We geven het zelf ook weer weg. We worden gestraft omdat we niet meer zo gefocust en gedisciplineerd waren. En zo brengen wij Antwerp zelf weer in de wedstrijd. Want er was maar één ploeg die gevoetbald heeft en dat waren wij", klonk het voor de camera's van Eleven Sports.

Daarnaast wees Van den Brom ook naar de wedstrijdleiding als oorzaak voor de nederlaag. Zo vond hij dat de bal al na enkele minuten op de stip moest na een vermeende strafschopfout op Paul Onuachu. "Paul is een grote jongen en wordt uit zijn balans getrokken. Natuurlijk was dat licht, maar anders kopt hij hem gewoon binnen. Voor mij is dit gewoon 100% penalty", vertelde de coach terwijl hij de beelden van de bewuste fase herbekeek. "Ik weet niet wat er nog meer moet gebeuren. Dit is een strafschopmoment en hij wordt niet gegeven."

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Genk had een strafschop verdiend ...

Meest recent

Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

1
1
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

14
14
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

36
36
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

69
69
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

36
36
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

351
351
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

28
28
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

71
71
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

235
235
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

56
56
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

333
333
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

360
360
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

94
94
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

356
356
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

99
99
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

190
190
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

96
96
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

258
258
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

57
57
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

262
262
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

287
287
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

313
313
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

113
113

Meer sportnieuws