Van den Brom baalt: "Het was 100% penalty"

door
Van den Brom baalt:

KRC Genk heeft woensdagavond de kans laten liggen om op gelijke hoogte te komen van leider Club Brugge. De Limburgers begonnen nochtans uitstekend aan de inhaalmatch op het veld van Antwerp FC. Maar ondanks een vroege voorsprong verloor de bekerwinnaar uiteindelijk met 4-2.


Een zure nederlaag dus voor Genk, dat de Great Old op gelijke hoogte ziet komen in het klassement. Coach John van den Brom baalde dan ook achteraf. Volgens hem had zijn ploeg veel meer verdiend. "Ik zei tijdens de rust dat het eerste halfuur het beste is wat ik dit seizoen al van ons gezien heb. Maar we konden de wedstrijd niet 'killen', zo vond ik dat we na een halfuur met 3-0 voor moesten staan. We geven het zelf ook weer weg. We worden gestraft omdat we niet meer zo gefocust en gedisciplineerd waren. En zo brengen wij Antwerp zelf weer in de wedstrijd. Want er was maar één ploeg die gevoetbald heeft en dat waren wij", klonk het voor de camera's van Eleven Sports.

Daarnaast wees Van den Brom ook naar de wedstrijdleiding als oorzaak voor de nederlaag. Zo vond hij dat de bal al na enkele minuten op de stip moest na een vermeende strafschopfout op Paul Onuachu. "Paul is een grote jongen en wordt uit zijn balans getrokken. Natuurlijk was dat licht, maar anders kopt hij hem gewoon binnen. Voor mij is dit gewoon 100% penalty", vertelde de coach terwijl hij de beelden van de bewuste fase herbekeek. "Ik weet niet wat er nog meer moet gebeuren. Dit is een strafschopmoment en hij wordt niet gegeven."

LEES OOK: Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

Genk had een strafschop verdiend ...

Meest recent

Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

2
2
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

27
27
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

90
90
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

27
27
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

158
158
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

133
133
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

126
126
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

341
341
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

426
426
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

60
60
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

107
107
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

295
295
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

130
130
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

197
197
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

222
222
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

396
396
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

417
417
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

272
272
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

202
202
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

75
75
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

79
79
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

677
677
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

341
341
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

278
278

Meer sportnieuws