Nieuwe grote tegenslag voor Messi bij PSG

door
Nieuwe grote tegenslag voor Messi bij PSG

Paris Saint-Germain haalde afgelopen zomer een hele lijst aan topaanwinsten in huis, maar voorlopig lukt het nog niet om alle sterren tot één team te kneden. Zo geraakte de topclub afgelopen woensdag niet voorbij Club Brugge in de Champions League. En zondagavond was er opnieuw een incident.


PSG knokte zich in de Ligue 1 met de nodige moeite voorbij Olympique Lyon, de winnende treffer viel pas diep in de extra tijd. Lionel Messi stond toen echter niet meer op het veld. De Argentijnse superster was vroegtijdig naar de kant gehaald en dat zinde hem duidelijk niet. Met het nodige misbaar ging Messi naar de kant, hij weigerde ook om trainer Mauricio Pochettino de hand te schudden. Toen hij op de bank plaatsnam moesten enkele ploegmaats op hem inpraten, terwijl stond zijn blik op onweer.

Er lijken dus de eerste barstjes te ontstaan, al wou Pochettino het niet dramatiseren. "Ik heb hem gewoon gevraagd hoe het met hem ging. Hij zei me dat hij oké was en dat er geen problemen waren", reageerde de coach in de Franse pers op het incident. Vervolgens maakte Pochettino zich wel sterk. "Soms valt een beslissing positief uit voor een speler, soms niet. Daarom is het de coach die de beslissingen neemt, of die leuk gevonden worden of niet."

UPDATE 21/09

Opschudding bij PSG op zondagavond, waar Lionel Messi zowaar vroegtijdig naar de kant werd gehaald door Maurico Pochettino. Iets waar de Argentijnse superster daadwerkelijk niet blij mee was, zo klinkt het ook in zijn entourage weet Het Laatste Nieuws te melden. Echter had Pochettino een duidelijke reden voor zijn vervanging.

Zo incasseerde Messi zo’n kwartier voor tijd immers een trap tegen zijn knie, waarna ‘Poch’ aan het twijfelen ging. De coach van PSG nam het zekere voor het onzekere door Messi naar de kant te halen, wat dus echter niet naar diens zin was. Van een wissel uit ontevredenheid over de prestatie van de nieuwe Parijse superster lijkt dus evenwel geen sprake.

UPDATE 14u00

PSG heeft op zijn website meer duidelijkheid gebracht over de knie van Messi. De Argentijn heeft een kneuzing opgelopen. Dat heeft een MRI-scan uitgewezen. Binnen 48 uur wordt de knie van de meervoudige Gouden Bal opnieuw onderzocht. Dat betekent dus dat Messi niet van de partij zal zijn in de Ligue-wedstrijd van morgen tegen Metz. Een nieuwe domper dus voor de wereldvoetballer en PSG.   

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Wint PSG van Metz zonder Messi?

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

172
172
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

271
271
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

125
125
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

175
175
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

186
186
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

251
251
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

443
443
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

374
374
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

293
293
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

221
221
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

106
106
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

237
237
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

77
77
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

194
194
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

157
157
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

364
364
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

525
525
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

112
112
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

121
121
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

526
526
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

175
175

Meer sportnieuws