Charleroi-speler wordt getipt als versterking Rode Duivels

door
Charleroi-speler wordt getipt als versterking Rode Duivels

Sporting Charleroi speelde zaterdagavond een beresterke partij tegen landskampioen Club brugge. Aan het einde van de rit bleven de Carolo's echter achter met lege handen. Daardoor zijn ze wat weggezakt naar de achtste plaats in het klassement.


Een van de uitblinkers bij de thuisploeg was Joris Kayembe. In het voetbalprogramma La Tribune werd de vraag naar voren geschoven of de linkerpoot opnieuw een kans moet krijgen bij de nationale ploeg. Analist Nordin Jbari vindt van wel. "Soms moet je de toekomst en het potentieel van de speler zien, je kunt de kwaliteiten zien die hij heeft. De kracht, de snelheid, en dan heeft hij nog de inhoud voor de flank. Laten we niet vergeten dat Martinez achterin met drie speelt. Het is een speler die de wil heeft om vooruit te gaan, die nederig blijft", aldus Jbari.

Kayembe weet wat het is om bij de selectie van de nationale ploeg te zitten. Hij werd er door bondscoach Roberto Martinez al bijgehaald. Speelminuten verzamelde hij in de oefeninterlands tegen Ivoorkust (1') en Zwitserland (7'). Tegen Engeland en Denemarken (Nations League) zat hij in de selectie, maar kreeg hij geen speeltijd. De 27-jarige Kayembe speelde in clubverband voor FC Porto B, Arouca, Rio Ave FC en FC Nantes. Zijn voetbaljeugd bracht hij door bij FC Brussel en Standard. 




LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Moet Martinez hem er opnieuw bij halen?

Meest recent

Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

2
2
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

29
29
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

69
69
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

29
29
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

59
59
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

88
88
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

266
266
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

244
244
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

64
64
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

160
160
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

348
348
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

209
209
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

364
364
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

328
328
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

107
107
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

105
105
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

459
459
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

255
255
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

327
327
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

679
679
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

280
280
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

469
469
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

646
646
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

672
672
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

682
682

Meer sportnieuws