'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

1013
'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

Club Brugge maakte afgelopen vrijdag een statement door de overeenkomsten van Noa Lang en Charles De Ketelaere open te breken. Beide goudhaantjes liggen nu tot respectievelijk 2025 en 2024 onder contact bij de landskampioen. Maar dat wil niet zeggen dat ze langer op Jan Breydel zullen blijven.


Zowel Lang als De Ketelaere lieten dit seizoen al mooie dingen zien en willen zich de komende maanden nog verder in de kijker spelen, zeker in de Champions League. Het is dan ook geen geheim dat de twee smaakmakers op termijn de stap willen zetten naar een grote competitie in Europa. Mits de juiste bedragen op tafel komen zal Blauw-Zwart ook meewerken aan een transfer. De interesse begint na hun sterke seizoensstart alvast toe te nemen, zeker in het geval van Lang.

Zo werd de Nederlandse aanvaller, die voor het eerst werd opgenomen in de voorselectie van Oranje, afgelopen weekend al aan AC Milan, Leicester City en Arsenal FC gelinkt. Vooral die laatste optie zou concreet zijn. Nu meldt Football Insider echter dat ook Leeds United in de running blijft. De club van coach Marcelo Bielsa toonde afgelopen zomer al belangstelling, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Bovengenoemde bron stelt echter dat Leeds de 22-jarige van dichtbij blijft volgen en sluit een bod in één van de komende mercato's niet uit. Club Brugge ziet het alvast graag gebeuren. Door de groeiende interesse kunnen de gegadigden tegen mekaar uitgespeeld worden om een hogere transfersom te bekomen. Want als Lang dan toch moet vertrekken, dan liefst voor een zo hoog mogelijk bedrag.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

9
9
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

24
24
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

24
24
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

111
111
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

107
107
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

160
160
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

86
86
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

182
182
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

169
169
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

257
257
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

201
201
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

261
261
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

423
423
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

199
199
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

195
195
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

170
170
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws