'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

door
'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

Club Brugge maakte afgelopen vrijdag een statement door de overeenkomsten van Noa Lang en Charles De Ketelaere open te breken. Beide goudhaantjes liggen nu tot respectievelijk 2025 en 2024 onder contact bij de landskampioen. Maar dat wil niet zeggen dat ze langer op Jan Breydel zullen blijven.


Zowel Lang als De Ketelaere lieten dit seizoen al mooie dingen zien en willen zich de komende maanden nog verder in de kijker spelen, zeker in de Champions League. Het is dan ook geen geheim dat de twee smaakmakers op termijn de stap willen zetten naar een grote competitie in Europa. Mits de juiste bedragen op tafel komen zal Blauw-Zwart ook meewerken aan een transfer. De interesse begint na hun sterke seizoensstart alvast toe te nemen, zeker in het geval van Lang.

Zo werd de Nederlandse aanvaller, die voor het eerst werd opgenomen in de voorselectie van Oranje, afgelopen weekend al aan AC Milan, Leicester City en Arsenal FC gelinkt. Vooral die laatste optie zou concreet zijn. Nu meldt Football Insider echter dat ook Leeds United in de running blijft. De club van coach Marcelo Bielsa toonde afgelopen zomer al belangstelling, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Bovengenoemde bron stelt echter dat Leeds de 22-jarige van dichtbij blijft volgen en sluit een bod in één van de komende mercato's niet uit. Club Brugge ziet het alvast graag gebeuren. Door de groeiende interesse kunnen de gegadigden tegen mekaar uitgespeeld worden om een hogere transfersom te bekomen. Want als Lang dan toch moet vertrekken, dan liefst voor een zo hoog mogelijk bedrag.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

15
15
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

78
78
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

53
53
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

218
218
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

264
264
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

560
560
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

250
250
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

36
36
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

465
465
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

286
286
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

127
127
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

123
123
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

527
527
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

67
67
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

190
190
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

168
168
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

139
139
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

151
151

Meer sportnieuws