'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

door
'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

Club Brugge maakte afgelopen vrijdag een statement door de overeenkomsten van Noa Lang en Charles De Ketelaere open te breken. Beide goudhaantjes liggen nu tot respectievelijk 2025 en 2024 onder contact bij de landskampioen. Maar dat wil niet zeggen dat ze langer op Jan Breydel zullen blijven.


Zowel Lang als De Ketelaere lieten dit seizoen al mooie dingen zien en willen zich de komende maanden nog verder in de kijker spelen, zeker in de Champions League. Het is dan ook geen geheim dat de twee smaakmakers op termijn de stap willen zetten naar een grote competitie in Europa. Mits de juiste bedragen op tafel komen zal Blauw-Zwart ook meewerken aan een transfer. De interesse begint na hun sterke seizoensstart alvast toe te nemen, zeker in het geval van Lang.

Zo werd de Nederlandse aanvaller, die voor het eerst werd opgenomen in de voorselectie van Oranje, afgelopen weekend al aan AC Milan, Leicester City en Arsenal FC gelinkt. Vooral die laatste optie zou concreet zijn. Nu meldt Football Insider echter dat ook Leeds United in de running blijft. De club van coach Marcelo Bielsa toonde afgelopen zomer al belangstelling, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Bovengenoemde bron stelt echter dat Leeds de 22-jarige van dichtbij blijft volgen en sluit een bod in één van de komende mercato's niet uit. Club Brugge ziet het alvast graag gebeuren. Door de groeiende interesse kunnen de gegadigden tegen mekaar uitgespeeld worden om een hogere transfersom te bekomen. Want als Lang dan toch moet vertrekken, dan liefst voor een zo hoog mogelijk bedrag.

LEES OOK: Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

7
7
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

112
112
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

123
123
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

120
120
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

137
137
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

42
42
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

130
130
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

85
85
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

227
227
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

405
405
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

258
258
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

230
230
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

181
181
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

291
291
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

370
370
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

312
312
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

232
232
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

530
530

Meer sportnieuws