'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

door
'Club Brugge rekent zich rijk: pittige strijd om Lang'

Club Brugge maakte afgelopen vrijdag een statement door de overeenkomsten van Noa Lang en Charles De Ketelaere open te breken. Beide goudhaantjes liggen nu tot respectievelijk 2025 en 2024 onder contact bij de landskampioen. Maar dat wil niet zeggen dat ze langer op Jan Breydel zullen blijven.


Zowel Lang als De Ketelaere lieten dit seizoen al mooie dingen zien en willen zich de komende maanden nog verder in de kijker spelen, zeker in de Champions League. Het is dan ook geen geheim dat de twee smaakmakers op termijn de stap willen zetten naar een grote competitie in Europa. Mits de juiste bedragen op tafel komen zal Blauw-Zwart ook meewerken aan een transfer. De interesse begint na hun sterke seizoensstart alvast toe te nemen, zeker in het geval van Lang.

Zo werd de Nederlandse aanvaller, die voor het eerst werd opgenomen in de voorselectie van Oranje, afgelopen weekend al aan AC Milan, Leicester City en Arsenal FC gelinkt. Vooral die laatste optie zou concreet zijn. Nu meldt Football Insider echter dat ook Leeds United in de running blijft. De club van coach Marcelo Bielsa toonde afgelopen zomer al belangstelling, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Bovengenoemde bron stelt echter dat Leeds de 22-jarige van dichtbij blijft volgen en sluit een bod in één van de komende mercato's niet uit. Club Brugge ziet het alvast graag gebeuren. Door de groeiende interesse kunnen de gegadigden tegen mekaar uitgespeeld worden om een hogere transfersom te bekomen. Want als Lang dan toch moet vertrekken, dan liefst voor een zo hoog mogelijk bedrag.

LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

27
27
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

45
45
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

39
39
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

16
16
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

166
166
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

106
106
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

154
154
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

462
462
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

125
125
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

91
91
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

223
223
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

67
67
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

63
63
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

189
189
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

110
110
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

684
684
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

142
142
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

523
523
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

675
675
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

90
90
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

173
173
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

283
283

Meer sportnieuws