'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

792 stemmen
'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

Enkele dagen na de veelbesproken stunt tegen Paris Saint-Germain, maakte Club Brugge vrijdag opnieuw een statement. Blauw-Zwart slaagde er immers in de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) open te breken. Al betekent dit niet dat beide smaakmakers nu langer aan boord zullen blijven.


De gesprekken omtrent een verlengd en vooral verbeterd contract liepen in beide gevallen al een tijdje, nu zijn alle betrokken partijen er dus uitgeraakt. Maar volgens Het Laatste Nieuws blijft een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar', en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zet. Aan interesse zal er alleszins geen gebrek zijn, zeker als beide spelers de komende maanden blijven bevestigen in de Champions League.

Dankzij de nieuwe contractverlengingen kan de landskampioen straks wel in een veel sterkere positie aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. Potentiële gegadigden weten dan ook waar ze aan toe zijn. Volgens HLN zal in beide gevallen namelijk een recordsom van minstens 30 miljoen nodig zijn om tot een akkoord te komen. Maar eerst willen zowel CDK als Lang nog een laatste keer alles geven voor Club. Een vertrek tijdens de wintermercato lijkt momenteel dus uitgesloten.

UPDATE 20/09
Ondanks het goede nieuws van vorige week is het dus allesbehalve zeker dat Lang en De Ketelaere, afgelopen weekend nog matchwinnaar, volgend seizoen nog in Jan Breydel te bewonderen zullen vallen. Meer nog: het tweetal maakte voor zichzelf naar verluidt reeds uit dat ze volgende zomer andere oorden zullen opzoeken.

Een plan waaraan Club volgens Het Laatste Nieuws bereid is mee te werken. De krant stelt tenslotte dat er tijdens de recente onderhandelronde "tussen alle partijen afspraken zijn gemaakt" omtrent hun toekomstig vertrek. Indien de juiste bedragen op de Brugse rekening verschijnen, zal het duo dus niets in de weg worden gelegd.

LEES OOK: Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Wie is volgens u meer waard?

Meest recent

Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

42
42
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

116
116
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

38
38
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

349
349
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

189
189
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

165
165
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

211
211
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

50
50
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

361
361
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

74
74
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

248
248
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

201
201
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

262
262
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1028
1028
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

509
509
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

174
174
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

90
90
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

241
241
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

219
219
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

606
606
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

753
753
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

336
336
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

650
650
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

493
493
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

720
720

Meer sportnieuws