'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

door
'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

Enkele dagen na de veelbesproken stunt tegen Paris Saint-Germain, maakte Club Brugge vrijdag opnieuw een statement. Blauw-Zwart slaagde er immers in de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) open te breken. Al betekent dit niet dat beide smaakmakers nu langer aan boord zullen blijven.


De gesprekken omtrent een verlengd en vooral verbeterd contract liepen in beide gevallen al een tijdje, nu zijn alle betrokken partijen er dus uitgeraakt. Maar volgens Het Laatste Nieuws blijft een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar', en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zet. Aan interesse zal er alleszins geen gebrek zijn, zeker als beide spelers de komende maanden blijven bevestigen in de Champions League.

Dankzij de nieuwe contractverlengingen kan de landskampioen straks wel in een veel sterkere positie aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. Potentiële gegadigden weten dan ook waar ze aan toe zijn. Volgens HLN zal in beide gevallen namelijk een recordsom van minstens 30 miljoen nodig zijn om tot een akkoord te komen. Maar eerst willen zowel CDK als Lang nog een laatste keer alles geven voor Club. Een vertrek tijdens de wintermercato lijkt momenteel dus uitgesloten.

UPDATE 20/09
Ondanks het goede nieuws van vorige week is het dus allesbehalve zeker dat Lang en De Ketelaere, afgelopen weekend nog matchwinnaar, volgend seizoen nog in Jan Breydel te bewonderen zullen vallen. Meer nog: het tweetal maakte voor zichzelf naar verluidt reeds uit dat ze volgende zomer andere oorden zullen opzoeken.

Een plan waaraan Club volgens Het Laatste Nieuws bereid is mee te werken. De krant stelt tenslotte dat er tijdens de recente onderhandelronde "tussen alle partijen afspraken zijn gemaakt" omtrent hun toekomstig vertrek. Indien de juiste bedragen op de Brugse rekening verschijnen, zal het duo dus niets in de weg worden gelegd.

LEES OOK: Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

Wie is volgens u meer waard?

Meest recent

'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

9
9
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

61
61
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

71
71
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

282
282
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

96
96
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

82
82
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

101
101
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

139
139
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

164
164
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

60
60
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

203
203
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

79
79
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

90
90
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

481
481
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

426
426
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

880
880
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

321
321
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

467
467
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

287
287
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1089
1089
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

360
360
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

406
406
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111

Meer sportnieuws