'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

792
'Club Brugge maakt afspraken met Lang & De Ketelaere'

Enkele dagen na de veelbesproken stunt tegen Paris Saint-Germain, maakte Club Brugge vrijdag opnieuw een statement. Blauw-Zwart slaagde er immers in de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) open te breken. Al betekent dit niet dat beide smaakmakers nu langer aan boord zullen blijven.


De gesprekken omtrent een verlengd en vooral verbeterd contract liepen in beide gevallen al een tijdje, nu zijn alle betrokken partijen er dus uitgeraakt. Maar volgens Het Laatste Nieuws blijft een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar', en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zet. Aan interesse zal er alleszins geen gebrek zijn, zeker als beide spelers de komende maanden blijven bevestigen in de Champions League.

Dankzij de nieuwe contractverlengingen kan de landskampioen straks wel in een veel sterkere positie aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. Potentiële gegadigden weten dan ook waar ze aan toe zijn. Volgens HLN zal in beide gevallen namelijk een recordsom van minstens 30 miljoen nodig zijn om tot een akkoord te komen. Maar eerst willen zowel CDK als Lang nog een laatste keer alles geven voor Club. Een vertrek tijdens de wintermercato lijkt momenteel dus uitgesloten.

UPDATE 20/09
Ondanks het goede nieuws van vorige week is het dus allesbehalve zeker dat Lang en De Ketelaere, afgelopen weekend nog matchwinnaar, volgend seizoen nog in Jan Breydel te bewonderen zullen vallen. Meer nog: het tweetal maakte voor zichzelf naar verluidt reeds uit dat ze volgende zomer andere oorden zullen opzoeken.

Een plan waaraan Club volgens Het Laatste Nieuws bereid is mee te werken. De krant stelt tenslotte dat er tijdens de recente onderhandelronde "tussen alle partijen afspraken zijn gemaakt" omtrent hun toekomstig vertrek. Indien de juiste bedragen op de Brugse rekening verschijnen, zal het duo dus niets in de weg worden gelegd.

LEES OOK: Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Wie is volgens u meer waard?

Meest recent

Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

9
9
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

114
114
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

119
119
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

129
129
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

156
156
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

313
313
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

378
378
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

92
92
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

52
52
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

58
58
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

477
477
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

235
235
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

399
399
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

93
93
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1173
1173
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

140
140
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

88
88
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

143
143
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

165
165
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

60
60
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

505
505
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

105
105
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

158
158

Meer sportnieuws