De verwachting is dat David Moyes de nieuwe trainer van Manchester United gaat worden. De vijftigjarige Schot moet daar de opvolger van Sir Alex Ferguson, die woensdag zijn afscheid bekend maakte, gaan worden. Inmiddels heeft Everton al een aantal trainers op het verlanglijstje staan, zo weet de
BBC te melden.
Michael Laudrup (Swansea City) en Roberto MartÃnez (Wigan Athletic) zouden bovenaan het verlanglijstje staan van Everton. Laudrup kent met Swansea City een prima seizoen en won de League Cup. MartÃnez staat sinds 2009 aan het roer bij Wigan.
Niet alleen Everton heeft interesse in Laudrup, maar ook Real Madrid werd al enkele keren in verband gebracht. In Spanje zou hij de opvolger moeten worden van José Mourinho. MartÃnez werd vorig seizoen nadrukkelijk in verband gebracht met Liverpool, maar tot een overgang kwam het niet.
Wigan-voorzitter Dave Whelan houdt rekening met een vertrek van MartÃnez. "Het is een gevecht dat ik op een gegeven moment ga verliezen. Het is de vraag of Roberto naar Everton wil of dat hij wacht op één van de grote clubs", zo vertelde de bestuurder.
LEES OOK:
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK