'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

door
'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

Club Brugge toonde zich in de laatste weken van deze zomermercato bijzonder actief. Zo kwamen Ruben Providence, Owen Otasowie, Tajon Buchanan, Wesley Moraes én Kamal Sowah de rangen al versterken. En ook op de slotdag van de transferperiode wil de landskampioen nog toeslaan.


Zo is de verwachting dat Blauw-Zwart zich nog zal versterken met de Noorse flankspeler Antonio Nusa én de Franse linksachter Faitout Maouassa. Maar daar blijft het volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws niet bij. Zo zou ook KV Oostende-sterkhouder en -kapitein Jack Hendry op weg zijn naar Jan Breydel. De Schotse centrale verdediger zou vandaag zijn medische tests nog afleggen bij Club, om daarna zijn krabbel te zetten onder een contract. Het prijskaartje is met zo’n zeven miljoen euro behoorlijk hoog.

UPDATE 12u12
Met de verwachte komst van Hendry, Mouassa en Nusa is Club Brugge bezig aan een zwaar slotoffensief. Het blijft echter geruchten regenen over nog meer potentiële versterkingen. Volgens La Voix du Nord zou Cheick Niasse nog steeds in beeld zijn. De middenvelder van Lille OSC werd eerder deze zomer al aan Blauw-Zwart gelinkt en blijkt nog steeds een optie volgens het Franse medium.

Er heerst wel concurrentie van onder meer Brighton, Sheffield United en nog andere ploegen. Overigens zou enkel een huurdeal bespreekbaar zijn. Het valt dan ook te betwijfelen of Blauw-Zwart effectief zal toeslaan. In geval van een huurovereenkomst, zal men allicht een aankoopoptie willen bekomen. Bovendien haalde Club met Otasowie al een gelijkaardig profiel in huis.

LEES OOK: Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Club heeft meer nood aan een aanvallendere middenvelder ...

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

86
86
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

127
127
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

106
106
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

241
241
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

221
221
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

118
118
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

518
518
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

137
137
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

45
45
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

45
45
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

158
158
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

163
163
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

546
546
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

128
128
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

182
182
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

372
372
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

160
160
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws