'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

447
'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

Club Brugge toonde zich in de laatste weken van deze zomermercato bijzonder actief. Zo kwamen Ruben Providence, Owen Otasowie, Tajon Buchanan, Wesley Moraes én Kamal Sowah de rangen al versterken. En ook op de slotdag van de transferperiode wil de landskampioen nog toeslaan.


Zo is de verwachting dat Blauw-Zwart zich nog zal versterken met de Noorse flankspeler Antonio Nusa én de Franse linksachter Faitout Maouassa. Maar daar blijft het volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws niet bij. Zo zou ook KV Oostende-sterkhouder en -kapitein Jack Hendry op weg zijn naar Jan Breydel. De Schotse centrale verdediger zou vandaag zijn medische tests nog afleggen bij Club, om daarna zijn krabbel te zetten onder een contract. Het prijskaartje is met zo’n zeven miljoen euro behoorlijk hoog.

UPDATE 12u12
Met de verwachte komst van Hendry, Mouassa en Nusa is Club Brugge bezig aan een zwaar slotoffensief. Het blijft echter geruchten regenen over nog meer potentiële versterkingen. Volgens La Voix du Nord zou Cheick Niasse nog steeds in beeld zijn. De middenvelder van Lille OSC werd eerder deze zomer al aan Blauw-Zwart gelinkt en blijkt nog steeds een optie volgens het Franse medium.

Er heerst wel concurrentie van onder meer Brighton, Sheffield United en nog andere ploegen. Overigens zou enkel een huurdeal bespreekbaar zijn. Het valt dan ook te betwijfelen of Blauw-Zwart effectief zal toeslaan. In geval van een huurovereenkomst, zal men allicht een aankoopoptie willen bekomen. Bovendien haalde Club met Otasowie al een gelijkaardig profiel in huis.

LEES OOK: 'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Club heeft meer nood aan een aanvallendere middenvelder ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

76
76
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

44
44
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

96
96
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

56
56
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

80
80
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

159
159
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

293
293
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

157
157
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws