'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

447 stemmen
'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

Club Brugge toonde zich in de laatste weken van deze zomermercato bijzonder actief. Zo kwamen Ruben Providence, Owen Otasowie, Tajon Buchanan, Wesley Moraes én Kamal Sowah de rangen al versterken. En ook op de slotdag van de transferperiode wil de landskampioen nog toeslaan.


Zo is de verwachting dat Blauw-Zwart zich nog zal versterken met de Noorse flankspeler Antonio Nusa én de Franse linksachter Faitout Maouassa. Maar daar blijft het volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws niet bij. Zo zou ook KV Oostende-sterkhouder en -kapitein Jack Hendry op weg zijn naar Jan Breydel. De Schotse centrale verdediger zou vandaag zijn medische tests nog afleggen bij Club, om daarna zijn krabbel te zetten onder een contract. Het prijskaartje is met zo’n zeven miljoen euro behoorlijk hoog.

UPDATE 12u12
Met de verwachte komst van Hendry, Mouassa en Nusa is Club Brugge bezig aan een zwaar slotoffensief. Het blijft echter geruchten regenen over nog meer potentiële versterkingen. Volgens La Voix du Nord zou Cheick Niasse nog steeds in beeld zijn. De middenvelder van Lille OSC werd eerder deze zomer al aan Blauw-Zwart gelinkt en blijkt nog steeds een optie volgens het Franse medium.

Er heerst wel concurrentie van onder meer Brighton, Sheffield United en nog andere ploegen. Overigens zou enkel een huurdeal bespreekbaar zijn. Het valt dan ook te betwijfelen of Blauw-Zwart effectief zal toeslaan. In geval van een huurovereenkomst, zal men allicht een aankoopoptie willen bekomen. Bovendien haalde Club met Otasowie al een gelijkaardig profiel in huis.

LEES OOK: 'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Club heeft meer nood aan een aanvallendere middenvelder ...

Meest recent

Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

45
45
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

13
13
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

6
6
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

14
14
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

68
68
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

160
160
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

158
158
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

591
591
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

466
466
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

341
341
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

203
203
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

92
92
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

61
61
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

224
224
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

90
90
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

73
73
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

404
404
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

207
207
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

241
241
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

478
478
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

118
118
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

264
264
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

450
450

Meer sportnieuws