'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

447 stemmen
'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

Club Brugge toonde zich in de laatste weken van deze zomermercato bijzonder actief. Zo kwamen Ruben Providence, Owen Otasowie, Tajon Buchanan, Wesley Moraes én Kamal Sowah de rangen al versterken. En ook op de slotdag van de transferperiode wil de landskampioen nog toeslaan.


Zo is de verwachting dat Blauw-Zwart zich nog zal versterken met de Noorse flankspeler Antonio Nusa én de Franse linksachter Faitout Maouassa. Maar daar blijft het volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws niet bij. Zo zou ook KV Oostende-sterkhouder en -kapitein Jack Hendry op weg zijn naar Jan Breydel. De Schotse centrale verdediger zou vandaag zijn medische tests nog afleggen bij Club, om daarna zijn krabbel te zetten onder een contract. Het prijskaartje is met zo’n zeven miljoen euro behoorlijk hoog.

UPDATE 12u12
Met de verwachte komst van Hendry, Mouassa en Nusa is Club Brugge bezig aan een zwaar slotoffensief. Het blijft echter geruchten regenen over nog meer potentiële versterkingen. Volgens La Voix du Nord zou Cheick Niasse nog steeds in beeld zijn. De middenvelder van Lille OSC werd eerder deze zomer al aan Blauw-Zwart gelinkt en blijkt nog steeds een optie volgens het Franse medium.

Er heerst wel concurrentie van onder meer Brighton, Sheffield United en nog andere ploegen. Overigens zou enkel een huurdeal bespreekbaar zijn. Het valt dan ook te betwijfelen of Blauw-Zwart effectief zal toeslaan. In geval van een huurovereenkomst, zal men allicht een aankoopoptie willen bekomen. Bovendien haalde Club met Otasowie al een gelijkaardig profiel in huis.

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Club heeft meer nood aan een aanvallendere middenvelder ...

Meest recent

Nederlanders bejubelen Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

0
0
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

143
143
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

193
193
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

217
217
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

53
53
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

80
80
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

151
151
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

39
39
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

47
47
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

443
443
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

111
111
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

150
150
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

168
168
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

866
866
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

88
88
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

233
233
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

115
115
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

347
347
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

254
254
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

349
349
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106

Meer sportnieuws