'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

door
'Gretig Club Brugge denkt aan extra middenvelder'

Club Brugge toonde zich in de laatste weken van deze zomermercato bijzonder actief. Zo kwamen Ruben Providence, Owen Otasowie, Tajon Buchanan, Wesley Moraes én Kamal Sowah de rangen al versterken. En ook op de slotdag van de transferperiode wil de landskampioen nog toeslaan.


Zo is de verwachting dat Blauw-Zwart zich nog zal versterken met de Noorse flankspeler Antonio Nusa én de Franse linksachter Faitout Maouassa. Maar daar blijft het volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws niet bij. Zo zou ook KV Oostende-sterkhouder en -kapitein Jack Hendry op weg zijn naar Jan Breydel. De Schotse centrale verdediger zou vandaag zijn medische tests nog afleggen bij Club, om daarna zijn krabbel te zetten onder een contract. Het prijskaartje is met zo’n zeven miljoen euro behoorlijk hoog.

UPDATE 12u12
Met de verwachte komst van Hendry, Mouassa en Nusa is Club Brugge bezig aan een zwaar slotoffensief. Het blijft echter geruchten regenen over nog meer potentiële versterkingen. Volgens La Voix du Nord zou Cheick Niasse nog steeds in beeld zijn. De middenvelder van Lille OSC werd eerder deze zomer al aan Blauw-Zwart gelinkt en blijkt nog steeds een optie volgens het Franse medium.

Er heerst wel concurrentie van onder meer Brighton, Sheffield United en nog andere ploegen. Overigens zou enkel een huurdeal bespreekbaar zijn. Het valt dan ook te betwijfelen of Blauw-Zwart effectief zal toeslaan. In geval van een huurovereenkomst, zal men allicht een aankoopoptie willen bekomen. Bovendien haalde Club met Otasowie al een gelijkaardig profiel in huis.

LEES OOK: Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

Club heeft meer nood aan een aanvallendere middenvelder ...

Meest recent

Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

41
41
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

28
28
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

122
122
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

73
73
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

23
23
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

293
293
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

191
191
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

132
132
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

127
127
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

436
436
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

93
93
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

66
66
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

572
572
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

131
131
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

253
253
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

457
457
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

457
457
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

269
269
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

608
608
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

109
109

Meer sportnieuws