Zulte-Waregem hengelt nog stevige aanwinst binnen

door
Zulte-Waregem hengelt nog stevige aanwinst binnen

Antwerp heeft deze zomer al zeer zwaar uitgehaald op de transfermarkt, waarbij het zich in elke linie versterkt heeft. De laatste topaanwinst was Radja Nainggolan, maar zijn komst maakte ook slachtoffers op het middenveld. Alexis De Sart vertrok al naar OH Leuven en nu laat de Great Old nog een middenvelder vertrekken.

Het Nieuwsblad weet dat Frank Boya een transfer naar Zulte Waregem zal maken. De Kameroener zou maandag al aan de Gaverbeek zijn medische testen komen afleggen. De clubs zouden al een akkoord bereikt hebben over een uitleenbeurt, met aankoopoptie. Essevee zou Boya op het einde van het seizoen definitief kunnen overnemen voor 1,3 miljoen euro, plus een percentage op een eventuele doorverkoop.

Daarmee doet Antwerp geen slechte zaak, want het plukte Boya een jaar geleden nog transfervrij weg bij Moeskroen. De defensieve middenvelder kon echter nooit een basisplaats afdwingen en kwam uiteindelijk slechts negentien keer in actie voor Antwerp. De voorbije weken haalde hij zelfs de wedstrijdselectie niet meer.

UPDATE 31/08

Ook Zulte-Waregem roert zich nog op Transfer Deadline Day. Zo maakten de West-Vlamingen immers de komst van Frank Boya wereldkundig. De middenvelder wordt voor één seizoen gehuurd van reeksgenoot Antwerp, maar Essevee bedong ook een aankoopoptie op de Kameroener. Hoeveel die bedraagt is momenteel evenwel niet geweten. 

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Goede aanwinst voor Essevee?

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

3
3
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

16
16
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

87
87
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

61
61
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

837
837
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

57
57
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

337
337
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

186
186
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

105
105
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

118
118
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

932
932
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

343
343
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

799
799
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

122
122
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

408
408
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

620
620
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

271
271
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

728
728

Meer sportnieuws