Zulte-Waregem hengelt nog stevige aanwinst binnen

door
Zulte-Waregem hengelt nog stevige aanwinst binnen

Antwerp heeft deze zomer al zeer zwaar uitgehaald op de transfermarkt, waarbij het zich in elke linie versterkt heeft. De laatste topaanwinst was Radja Nainggolan, maar zijn komst maakte ook slachtoffers op het middenveld. Alexis De Sart vertrok al naar OH Leuven en nu laat de Great Old nog een middenvelder vertrekken.

Het Nieuwsblad weet dat Frank Boya een transfer naar Zulte Waregem zal maken. De Kameroener zou maandag al aan de Gaverbeek zijn medische testen komen afleggen. De clubs zouden al een akkoord bereikt hebben over een uitleenbeurt, met aankoopoptie. Essevee zou Boya op het einde van het seizoen definitief kunnen overnemen voor 1,3 miljoen euro, plus een percentage op een eventuele doorverkoop.

Daarmee doet Antwerp geen slechte zaak, want het plukte Boya een jaar geleden nog transfervrij weg bij Moeskroen. De defensieve middenvelder kon echter nooit een basisplaats afdwingen en kwam uiteindelijk slechts negentien keer in actie voor Antwerp. De voorbije weken haalde hij zelfs de wedstrijdselectie niet meer.

UPDATE 31/08

Ook Zulte-Waregem roert zich nog op Transfer Deadline Day. Zo maakten de West-Vlamingen immers de komst van Frank Boya wereldkundig. De middenvelder wordt voor één seizoen gehuurd van reeksgenoot Antwerp, maar Essevee bedong ook een aankoopoptie op de Kameroener. Hoeveel die bedraagt is momenteel evenwel niet geweten. 

LEES OOK: Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Goede aanwinst voor Essevee?

Meest recent

‘Club Brugge lost bommetje: investering van 16 miljoen?’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

103
103
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

279
279
'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

540
540
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

142
142
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

248
248
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

640
640
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

742
742
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

46
46
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

47
47
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

175
175
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

132
132
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

219
219
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

374
374
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

82
82
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

741
741
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

249
249
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

158
158
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

160
160
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

188
188
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

57
57
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1301
1301
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

146
146
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

114
114
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

609
609
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

532
532

Meer sportnieuws