Pochettino geeft transferupdate over Mbappé

door
Pochettino geeft transferupdate over Mbappé

Paris Saint-Germain won zondagavond met 0-2 op het veld van Stade Reims. Lionel Messi maakte tijdens die wedstrijd zijn grote debuut bij de Parijzenaars, maar een andere wereldster nam de uitblinkersrol op zich. Zo werd Kylian Mbappé de grote held met onder meer twee doelpunten.


Andermaal een knappe prestatie van de Fransman, die ondertussen in een hevige transfersoap verwikkeld zit. Real Madrid wil hem vlak voor het sluiten van de mercato immers nog aantrekken. Al gaat coach Mauricio Pochettino er vanuit dat hij toch gewoon zal blijven. "Kylian is onze speler. Je weet dat er in het voetbal geruchten zijn, maar ik denk dat onze voorzitter en onze technisch directeur heel duidelijk zijn geweest; hij is hier. We zijn ook zeer blij dat hij hier is. Hij is een van de beste spelers ter wereld, het is een cadeau om hem te hebben", zei de trainer achteraf tegenover de Franse pers.

Het laatste bod dat Real uitgebracht heeft op Mbappé bedraagt naar verluidt 170 miljoen euro plus 10 miljoen euro aan variabelen. Dat is een gigantisch bedrag voor een speler die binnen enkele maanden transfervrij op te pikken valt, maar desondanks wil Paris Saint-Germain hem niet laten gaan. De Koninklijke hoopt dat de Fransen echter toch overstag gaan. Al blijven de Spanjaarden niet oneindig aandringen. Wordt het laatste bod maandag niet geaccepteerd, dan gaan de Madrilenen allicht wachten om hun doelwit in de winterstop óf volgende zomer aan te trekken.

LEES OOK: Alonso geeft transferplannen Real Madrid prijs

Denkt u dat Mbappé deze zomer nog vertrekt bij PSG?

Meest recent

Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

28
28
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

172
172
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

465
465
'Vanzeir verlaat AA Gent: straffe JPL-transfer krijgt vorm'

Bij AA Gent willen ze af van een aantal spelers, vooral jongens die door een ander netwerk dan het ...

313
313
Manchester United blijft op de dool in de Premier League

Manchester United ging om 13u30 op bezoek bij Leeds United. Kon de gevallen Engelse topclub nog eens ...

55
55
Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

70
70
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

237
237
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

295
295
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

263
263
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

80
80
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

209
209
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

211
211
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

192
192
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

652
652
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

191
191
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

91
91
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

137
137
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

461
461
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

377
377
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

186
186
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

217
217
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

218
218
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

167
167
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

126
126
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

627
627

Meer sportnieuws