'Ontketend Club Brugge legt vier miljoen klaar voor vleugelback'

482 stemmen
'Ontketend Club Brugge legt vier miljoen klaar voor vleugelback'

Club Brugge is in het slot van de zomerse transferperiode helemaal ontketend. Zo versterkte Blauw-Zwart zich in de afgelopen weken met Owen Otasowie, Ruben Provindence, Kamal Sowah en zaterdag ook Wesley Moraes. Maar de drang naar extra versterking blijkt bij de Bruggelingen nog lang niet voorbij.


Verschillende bronnen bevestigen namelijk dat de landskamioen doordrukt voor het Noorse talent Antonio Nusa. Maar blijkbaar heeft Club nog meer interessante opties uit Scandinavië in het vizier. Zo meldt het Deense Ekstra Bladet dat Blauw-Zwart zijn zinnen heeft gezet op Victor Kristiansen. Deze 19-jarige linkervleugelback is dit seizoen helemaal aan het doorbreken bij FC Kopenhagen, waar de Deense belofte-international onder meer goed was voor drie assists in zes competitieduels.

Eerder dit weekend geraakte bekend dat Federico Ricca mogelijk nog andere oorden opzoekt, het is dus niet verrassend dat de Bruggelingen naar een mogelijke vervanger speurt. Bovendien past Kristiansen binnen het profiel waar Club al een hele zomer achter hengelt: jong, uiterst veelbelovend, met progressiemarge én het potentieel om later met een grote meerwaarde door te verkopen.

Toch zal het niet evident worden om het target binnen te hengelen. Kopenhagen, dat onlangs al flink cashte met de verkoop van Mohamed Daramy aan Ajax, heeft geen intentie om Kristiansen te laten gaan. Volgens EB zou Club Brugge op een bod van zo'n 4 miljoen euro broeden. Het valt echter te betwijfelen of dat voldoende zal zijn.

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Verwacht u dat Club nog zal toeslaan in de slotdagen van de mercato?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

51
51
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

345
345
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

206
206
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws