'Kooplustig Club Brugge slaat volgende transferslag'

door
'Kooplustig Club Brugge slaat volgende transferslag'

Club Brugge sluit zondagmiddag het eerste luik van de competitie af met de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent. Ondertussen blijft het Brugse bestuur zich roeren op de transfermarkt. Daags na de terugkeer van Wesley Moraes, is de volgende aanwinst alweer in aantocht bij de landskampioen.


Zaterdag raakte al duidelijk dat Blauw-Zwart zijn vizier heeft gericht op Antonio Nusa, een 16-jarige flankaanvaller die geldt als één van de grootste talenten uit Noorwegen. En ook het lokale medium Dagbladet bevestigt nu dat een akkoord met zijn club Stabaek nabij is. Het dagblad stelt dat beide ploegen dichtbij een overeenkomst staan over een definitieve transfer. Zijn makelaar alsook bronnen binnen de Noorse club onthouden zich voorlopig wel van enige commentaar.

Overigens heeft het er alle schijn van dat Nusa eerst zal aansluiten bij de Brugse beloften. Volgens Dagbladet zal hij immers ploegmaat worden van zijn landgenoot Michael Clinton Opeyemi, die enkele dagen geleden bij Club Nxt aan de slag ging. De nakende komst van Nusa betekent ook niet het einde van de Brugse transferplannen. Zo blijft de kans bestaan dat Fede Ricca nog vertrekt, waarop de Uruguayaanse back vervangen zal moeten worden. En een last-minute opportuniteit is nooit uitgesloten in de slotdagen van de zomermercato.

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

53
53
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

73
73
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

445
445
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

215
215
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

439
439
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

295
295
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

406
406
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

394
394
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

142
142
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

145
145
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

333
333
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

84
84
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

166
166
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

562
562
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

180
180
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

340
340
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

622
622
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

201
201
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

114
114
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

200
200
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

179
179
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

506
506
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

99
99
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

218
218
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

864
864

Meer sportnieuws