Bij Cercle Brugge lijkt na een goede start de mot er stilaan wat in te sluipen. Het knappe gelijkspel tegen buur en landskampioen Club Brugge werd immers gevolgd door een nul op negen. Zaterdagavond ging de Vereniging opnieuw de boot in, deze keer in eigen huis tegen STVV. De Kanaries speelden zowat 40 minuten met een man minder, maar trokken desondanks een 0-1-zege over de streep.
Yves Vanderhaeghe kon uiteraard niet tevreden zijn en was scherp voor zijn spelers. "Als je kan gelijkmaken, komt er misschien opnieuw shwung in de ploeg. Ik vind het dan ook jammer dat we te weinig kwaliteit toonden aan de bal. Buiten een aantal centers was er te weinig creativiteit. We hadden zo nog lang kunnen spelen, maar een doelpunt hadden we op die manier nooit gemaakt", stelde hij vast bij Sporza.
Cercle investeerde de voorbije weken nochtans in offensieve versterkingen, met onder meer de komst van de Spanjaarden Waldo Rubio en Alex Millan. Zij konden zich echter ook niet onderscheiden tegen STVV, waardoor Cercle inmiddels al weggezakt is naar de dertiende plaats in het klassement.
LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge
Jannick Lanckriet