Kampioen al gekend? "Club heeft straat voorsprong op de rest"

door
Kampioen al gekend?

Club Brugge hield het lange tijd behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt, maar daar is in de voorbije dagen verandering in gekomen. Zo werd met Owen Otasowie een extra slot op de deur aangetrokken, terwijl Ruben Providence en Kamal Sowah meer opties op de flanken moeten bieden. En zaterdag werd ook de terugkeer van Wesley Moraes afgerond.


De Braziliaanse spits, nog steeds de duurste uitgaande transfer bij Blauw-Zwart, wordt een jaartje gehuurd van Aston Villa. En zo krijgt de kern van Club opnieuw een kwaliteitsinjectie. Analist Steven Defour is dan ook onder de indruk. "Club Brugge heeft een straat voorsprong op de rest. Ze kopen nu in om het goed te doen in Europa, al hebben ze wat pech met de loting. Maar op Belgisch niveau steken ze er ver boven iedereen uit", klonk het duidelijk bij Play Sports.

Indien Wesley zijn beste niveau weer kan halen, heeft Club er een absolute topaanwinst bij. Maar Tomasz Radzinkski heeft toch zijn twijfels na al het blessureleed bij de Braziliaan. "Je bent niet helemaal zeker of Wesley goed kan spelen voor Club Brugge, na twee zware knieblessures op enkele maanden tijd. Het is moeilijk in te schatten of hij hetzelfde niveau kan halen als in zijn eerste periode. Maar de intenties bij Club zijn duidelijk en als hij veel kan spelen, is Wesley sowieso een meerwaarde."

LEES OOK: 'Nervositeit stijgt bij Club: Verhaeghe onderneemt actie'

🔥 Wat iedereen nu leest

'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Denkt u dat Wesley zijn beste niveau weer zal halen?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: uitsluitsel vertrek Dolberg'

Behoudens een interessante opportuniteit of onvoorziene noodzaak, lijkt RSC Anderlecht grotendeels ...

68
68
'Nervositeit stijgt bij Club: Verhaeghe onderneemt actie'

Woensdagavond is het zover, dan opent Club Brugge zijn Europese campagne in de voorrondes van ...

177
177
'Fans mogen hopen: VRT en VTM in onderhandeling met DAZN'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is intussen al twee speeldagen ver, maar fans hebben die ...

181
181
'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

140
140
Club opgelet: Rangers maakt meteen stevig statement

Club Brugge begint woensdag aan zijn missie in de Champions League. Om daarin de league phase te ...

142
142
Anderlecht mag transferdoelwit alweer schrappen

Anderlecht richt zijn pijlen dezer dagen weer op Europa, waar het na de blamage tegen Häcken de ...

89
89
'Westerlo vindt broodnodige versterking'

Voor Westerlo werd het een competitiestart met twee gezichten. Het kreeg op de openingsspeeldag nog ...

61
61
Ontslagen Anderlecht-pion duikt op in Premier League

Bij Anderlecht gooiden ze het de voorbije maanden weer over een heel andere boeg. Zowel in de ...

111
111
Jashari straalt op eerste foto, weldra ook Ordoñez?

Club Brugge streek dinsdag neer in Oostenrijk, waar het een dag later een eerste zeer belangrijke ...

486
486
'Standard heeft prijsschutter bijna beet'

Standard is met een vier op zes zeer aardig aan het seizoen begonnen en is zo voorlopig mee in de ...

225
225
Vanaken waarschuwt voor grote valkuil voor Club

Club Brugge is dinsdag afgereisd naar Oostenrijk, waar het begin aan zijn Champions League-avontuur. ...

466
466
'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

137
137
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

225
225
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

74
74
Waarom Club Brugge precies 40 miljoen voor Jashari wil

Van een akkoord is nog geen sprake, maar Club Brugge en AC Milan zijn opnieuw in gesprek over Ardon ...

1739
1739
'Rits zegt 'neen', één club maakt wel grote kans'

Mats Rits moet weg bij RSC Anderlecht. De middenvelder behoort de laatste matchen niet tot de ...

443
443
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Fabrizio Romano moeten we niet meer voorstellen aan jullie. De Italiaan is dé ...

207
207
'Anderlecht-stunt met ex-speler van Liverpool'

RSC Anderlecht is in principe nog niét klaar op de transfermarkt. De Brusselaars moeten wel ...

775
775
Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

Heel wat transfers vandaag in België. Doorheen de dag werden de nodige deals afgerond. We ...

245
245
Vandenbempt ziet Anderlecht spartelen: 'Hasi in de penarie'

RSC Anderlecht werd in de Europa League uitgeschakeld door BK Hacken en zal het nu in de Conference ...

345
345
Bom ontploft bij woedend Barça: oorlog met grootverdiener

De bom is ontploft bij FC Barcelona. Nog voor het begin van het nieuwe seizoen stormt het ferm bij ...

175
175
Zulte Waregem doet zaken met Beerschot

Zulte Waregem promoveerde van de Challenger Pro League naar de Jupiler Pro League en Beerschot ging ...

122
122
Het hek is van de dam: Belgische clubs briesen op DAZN

DAZN en de telecomproviders liggen nog steeds met elkaar in de clinch. Ondanks een nakende doorbraak ...

1217
1217
Deniz Undav in het oog van de storm: spits is het beu

Deniz Undav maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG, maar nu is de spits een revelatie in ...

278
278
Standard rouwt: icoon Jorge Costa onverwacht overleden

De voetbalwereld is in rouw. Voormalige Standard Luik-speler Jorge Costa is plotseling overleden, ...

0
0

Meer sportnieuws