Hoedt spaart ploegmaats niet: "Afspraken waren duidelijk"

860 stemmen
Hoedt spaart ploegmaats niet:

RSC Anderlecht zal zich in de komende maanden enkel moeten/kunnen focussen op het nationale voetbal. De recordkampioen slaagde er immers niet om de Europese poules te halen. In de laatste voorronde van de Conference League toonde Vitesse zich over twee duels een maatje te groot.


Na het gelijke spel in Brussel, wonnen de Nederlanders met 2-1 op eigen veld. Beide doelpunten vielen in de openingsminuten van elke helft. "We doen onszelf ongelooflijk tekort door twee keer dramatisch te starten. Daar gaan we volledig de mist in", reageerde sterkhouder Wesley Hoedt bij Play Sports. Bij de eerste tegengoal had de thuisploeg wel wat geluk dat de bal afweek. Maar doelpuntenmaker Maximillian Wittek stond na een korte corner ook heel erg vrij. "Er zijn daar héél duidelijke afspraken over gemaakt, maar dan moet je die wel nakomen", spaarde de verdediger zijn ploegmaats niet.

Anderlecht toonde zich tijdens de transferzomer ambitieus en stelde een kern samen om op meerdere fronten te kunnen strijden. Maar nu blijft dus enkel de beker en de competitie over. "Het is een reality check voor ons allemaal want wij staan op dit moment niet waar we moeten staan. Laten we nu verder kijken en proberen Anderlecht terug te brengen naar waar het hoort. Dat is ook niet de Conference League, dat is hoger. Maar dan moeten we nu wel wakker worden", aldus Hoedt.

De eerste tegentreffer in beeld:

LEES OOK: 'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

Vindt u Hoedt voorlopig beter dan Miazga?

Meest recent

Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

34
34
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

123
123
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

181
181
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

201
201
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

87
87
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

271
271
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

180
180
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

119
119
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

86
86
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

107
107
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

163
163
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

108
108
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

88
88
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

433
433
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

109
109
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

290
290
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

162
162
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

381
381
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

231
231
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

167
167
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

464
464
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

147
147
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

344
344

Meer sportnieuws