'Real all-in voor Mbappé: drie kandidaat-opvolgers bij PSG'

545 stemmen
'Real all-in voor Mbappé: drie kandidaat-opvolgers bij PSG'

Paris Saint-Germain-directeur Leonardo maakte bekend dat Kylian Mbappé inderdaad wil vertrekken uit Parijs. De Franse steraanvaller heeft nog een contract tot 2022 en lijkt op weg naar Real Madrid. 

Een overgang naar de Spaanse hoofdstad hangt al langer in de lucht, maar volgens Florentino Pérez was er van een bod geen sprake. Toch schreven meerdere media dat Real Madrid 160 miljoen euro zou hebben geboden op Mbappé, maar dat dit niet genoeg bleek om ook een akkoord te bereiken over de zomerse transfers van de Franse aanvaller. 

Volgens Don Balon gaat Real Madrid (opnieuw) een bod uitbrengen op Mbappé. Volgens het Spaanse medium is Real op dit moment een bod van 180 miljoen euro aan het voorbereiden. Mauricio Pochettino, de trainer van PSG, heeft al laten weten dat hij liever Mbappé dit seizoen nog tot zijn beschikking heeft. 

Naargelang de berichten van de laatste dagen, bood Real Madrid dus 160 miljoen euro en was de vraagprijs van PSG 200 miljoen euro. De verwachting in Spanje is dan ook dat er een deal van zo'n 180 miljoen euro op tafel moet komen om Mbappé tussentijds te laten overstappen. 

De Parijzenaren hebben alvast een lijst met opvolgers voor de Franse spits samengesteld: Harry Kane (Tottenham Hotspur), Robert Lewandowski (FC Bayern München) of Erling Haaland (Borussia Dortmund) moet de overstap naar het Parc des Princes maken op het moment dat Mbappé wordt weggekocht. Die eerstgenoemde liet vandaag echter verstaan zeker bij Tottenham te blijven.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Wie moet Mbappé vervangen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

0
0
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

30
30
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

77
77
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

110
110
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

162
162
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

91
91
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

116
116
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

57
57
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

278
278
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

350
350
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

28
28
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

74
74
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

177
177
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

68
68
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

121
121
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

89
89
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

531
531
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

253
253
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

212
212
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

267
267
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

69
69
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

302
302
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

184
184
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

600
600

Meer sportnieuws